Бізнес відео – ідея бізнесу в реставрації подушок

Бізнес відео - ідея бізнесу в реставрації подушок

*

Багато в чому цей запис є експериментальним і чесно кажучи, я не зовсім впевнений в його ефективності і тим більше якості, але починати завжди з чогось потрібно.

І так в даній статті сам власник бізнесу на практиці показує процес функціонування однієї з найбільш простих бізнес ідей. У всякому випадки в практиці організації власної справи з нуля дана міні бізнес ідея перебувати на вершині рейтингу.

Невелике бізнес відео демонструє, як на практиці працює невелика майстерня з реставрації подушок, процес в текстовому варіанті вже був раніше опублікований і його можна знайти, перейшовши за цим посиланням – «Міні бізнес ідея з нуля». Взагалі ідея належить до розряду таких ідей які не тільки легко організовуються, а й досить прості в управлінні, зокрема відсутність найманого персоналу, робить міні бізнес ідею прекрасним способом створення невеликого робочого місця для знайомих або друзів. У випадки залучення найманого персоналу необхідно буде подумати про створення систем контролю наприклад у вигляді відео спостереження.

І так прошу переглянути невелике і напевно не професійне бізнес відео про роботу майстерні з реставрації подушок, також не забудьте подивитися і ось такі нові бізнес ідеї.

*

Як бачимо з  відео, ідея бізнесу проста і з самим процесом реставрації спокійно справляється одна людина, яка виступає і як швачки з пошиття напірників і в якості самого майстра з передувці подушок.

Міні бізнес ідея з нуля

Міні бізнес ідея з нуля

Міні бізнес ідея з нуля

Міні бізнес ідея з нуля

Міні бізнес ідея з нуля

Міні бізнес ідея з нуля

Можна відразу ж додати ще одне джерело доходів у вигляді продажу вже готових подушок з власного пера, у всякому випадки описана майстерня займається скупкою пера і продажем готових подушок будь-яких розмірів і форм. Так що, маючи трохи бажання і фантазії, бізнес можна розвивати і далі. Не забувайте підписатися на блог «Ідеї бізнесу з нуля» попереду багато цікавого, також величезне прохання підтримати блог натиснувши на одну з кнопок внизу і також оцінити відео (підтримаєте амматоров будемо дуже вдячні).

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
  • Бізнес на селі
  • Ідеї для бізнесу в домашніх умовах
  • Робота в інтернеті
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх