Дискусія с десятником з МММ 2011

mmm-2012

Ось ви пишете, – “Якщо чесно я не беруся сказати, що станеться 1.раньше або природне падіння піраміди чи все-таки 2.Он дістане владу імущих.”

*

Хочу розвіяти ці два міфи:

1.Вообще долари, рублі і інша валюта існує тільки на довірі громадян до тієї або іншій валюті (у якій валюті йому зберігати гроші) У пострадянський час ми більше довіряли ВКВ або У.Е., а не рубля, в зв’язку з його непередбачуваністю . Люди обмінювалися товаром за ВКВ, тому, що вони їй доверялі. Так-як вкладники МММ довіряють своїй віртуальній валюті-мавро. Іменно довіру до Маври більшості людей на планеті (як зараз до долара) і призведе, при замиканні МММ до краху діючої фінансової системи.

2.Судя по-всьому влада вже дістала МММ-2011, в світлі останніх подій. Але кількість вкладників росте ще більша. А у міру росту і влада може змінитися. Тільки зараз Російських вкладників 8000000, а скільки через 6 місяців буде? Система не вразлива,-Забороніть людям обмінюватися особистими заощадженнями і завтра банки впадуть, Шахрайство,-і не пахне ім.

Найголовніше-це не кількість вкладників, а поведінка участників. Кожний мМмщік знає про режим спокою і паніки не буде за жодних провакации.

Дух ммм непохитний!

P / S / Олексію хочу сказати, що долар-це така-ж піраміда підкріплена на 90% довірою людей, а 10% золотом, продукцією і т.д. (і цей% тільки зменшується у зв’язку з друкуванням нічим не забезпечених доларів). Долар-це піраміда та же. Пропаде довіра-обвалиться. Рубль тримається на доллар. Робіть висновки і боріться краще з цим злом, де 80% жителів землі-жебраки, а в МММ все щасливим і йде перерозподіл коштів від багатих до бідних

Ми Міняємо Мир!

Всім Все Сплачується!

Ми можемо Багато чого!

Нас Ніхто не зломить!

Я дуже радий що Ви написали цей коментар, який по суті повністю підтвердив те що написано раніше і дає можливість прямо провести аналогії і відповісти на ВСІ питання

1. Взагалі долари, рублі та інша валюта існує тільки на довірі громадян – :) Вас не бентежить таке твердження – я особисто та  величезна кількість людей в країні не довіряє рублям, гривням, трохи менше людей не довіряє доларам. І це факт і рівень довіри тієї чи іншої валюти це скоріше ментальність і за великим рахунком відображення довіри до держави яка власне випускає валюту. Підкреслюю до ДЕРЖАВИ, коли ми говоримо що в Україні величезна кількість доларів ми просто зайвий раз підкреслюємо що більшість громадян довіряє не власній країні, а США – дуже сумний і не приємний факт але так є. Але власне це не важливо в контексті розмови можна сказати одне – люди довіряють не грошам, а тому хто ці гроші випускає. А що стосується Мавра, то 95% з тих хто вкладає гроші в МММ не довіряють, а йдуть на сліпо за свій жадібністю. Погодьтеся, що це принципово різні речі. Так що це Ви намагаєтеся підмінити одне іншим.

2. Так думаю що в якійсь мірі МММ 2011 вже перебувати на грані фолу з боку держави, і причина не в тому що страждають банки або ще хтось, на при кінці статті я чітко написав, що якщо відкинути всі «моралі» то піраміда вигідна всьому бізнесу – люди дістають гроші з під матраців, а Ви їх кладете на рахунки в банках, до речі банки Вам теж дуже добре заробляють – рахунки де лежать кошти МММ без відсотків. Але назріває інша проблема – завтра піраміда впаде і … і припустимо 8 млн. чоловік тільки в Росії, та невідомо скіли в Україні (хоча Мавроді говорить про 20 млн за пострадянському простору) що зробить? Відповідь проста – почнуть битися в істерики і влаштовувати мітинги! Це факт – досить просто подивитися історію пірамід по країні – причому ці самі громадяни яких зараз попереджають завтра буду звинувачувати всіх (До речі можу посперечатися на 100 баксів що так і буде) і в першу чергу держава. Як кажуть в Одесі “А воно нам треба? – Так що реакція влади також прогнозована, вони не хочуть потім бути козлами відпущення і зараз ведуть підготовчу роботу щоб Вам всім потім чітко сказати -« Ось ми працювали і зробили все що могли і відчепіться »: ) :) цинічно але з моєї точки зору правильно. А якщо подумати що вже восени в України вибори і не дає боже МММ обвалиться до цього моменту, так що наша місцева влада думаю дуже наполегливо «просить» врегулювати ситуації свої російських друзів.

*

3. Та паніки і не треба – через півроку, може рік, хоча кількість готівки в матрацах багато, може і більше (тут як пощастить) система не зможе залучати стільки щоб виплачувати відсотки – а ось МАВР в якості розрахунків виробники брати все одно не будуть – і ось тут система просто завалиться. Так що чим вище злетить тим болючіше падати :)

4. Так долара піраміда – але тримається вона не на довірі а на:

- Величезній армії – можливо найсильнішою і технологічною у світі (поки що)

- Відсутності альтернативи в міжнародних розрахунках, а самі американці з урахуванням пункту 1 – не дадуть можливості такої альтернативи народитися. До речі якщо Вам не відомо то сьогодні для обвалу долара потрібно не багато – наприклад бажання Китаю який просто скине всі свої долари на ринок – і відразу США капут, ну або Китаю після удару з США :) тут як пощастить

- Величезному ринку самої США в якому до речі ніхто не розраховується нічим іншим крім самого долара, так що :). Хочеш торгувати – бери бакси – не хочеш йди лісом. Самі розумієте в цих словах довіру ніяк не клеїтися.

5. Перерозподілу немає, Ви нічого не робите і як наслідок виплати старим тільки за рахунок нових :) а ці нові аж ніяк не багаті люди – висновок одному «бідному» платять за рахунок нових 2 «бідних». Питання так як можна назвати такий перерозподіл. Чим то схоже на комуністичний лозунг 17 року – «Геть багатих» – побічно виходить, що всі в країні будуть бідними: (. Як на мене то краще б Ви кричали «Геть бідних» так більш правильно.

6. До речі, всій нижній ланці піраміди хочу ще раз нагадати сам принцип піраміди МММ 2011, гроші бере десятник, тобто Ви берете гроші як нижня ланка всієї структури, причому просто берете без складання паперів та гарантій якоїсь юридичної особи. Що це значить на практиці?

Повірте мені на слово це значить, що коли піраміда рухне то люди прийдуть саме до ВАС гроші то ви зберігали!!! Виходячи з нашого менталітету, невелика кількість буде тягати Вас по судам – підкреслюю особисто ВАС, ще частина буде слати прокльони та плювати, а ось окрема частина буде реально створювати проблемі для Вашого життя та життя Ваших близьких. Про самі проаналізуйте хто поклав до Вас кошти? Не тільки бідні та дурні, а досить розумні, впливові та жадібні – які в тому числі вклали гроші бо знають хто Ви і де Ви живете, і що наприклад у Вас є особиста квартира, яку потім просто відберуть. А оце повірте дуже не смішно та зовсім об’єктивно, так що як по мені то «козлами отпущения» стануть саме десятники.

З, И, Можу додати що Ваші полум’яні промови і певне мислення вже навіває думки про секту і МЛМ бізнесі особливо ось це – Ми Міняємо Мир!, Усім Все Сплачується!, Ми можемо Багато чого!, Нас Ніхто не зломить!

Стало сумно від того, що жива прислів’я “Країна не лякані …” – прикро і боляче

 

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • МММ 2011 реальності нашого сьогодення
  • Про що мовчить новий МММ 2011
Обсуждение: есть 1 комментарий
  1. Марк пишет:

    Не знав, що є люди, які сліпо довіряють МММ. Від самого початку її існування було ясно, що вона завалиться. Завалилася вона і вдруге, причому набагато швидше…На мою думку, весь світ живе за МММівським принципом, адже гроші постійно незаконно перерозподіляються, а крайні стають банкротами. Мабуть, через те другу МММ не визнавали нелегальною. Хоча дитині зрозуміло, що піраміда – шахрайська ідея бізнесу.

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх