Дрібний бізнес, ідеї на відпочинку

Як почати дрібний бізнес в Україні, або успішна ідея для дрібного бізнесу

Літній період часу це сезон для багатьох напрямків малого бізнесу і в будівельний сфері та в реалізації ідей сільського бізнесу і т.д. Але існує цілий напрямок для дрібного бізнесу, ідеї якого базуються на головній особливості літнього часу, а саме періоді відпусток і відпочинку, як на пляжах, так і в парках міст.

*

У реальності з такими бізнес ідеями для малого бізнесу більшість з нас стикається якщо не щодня, то досить часто це і продаж розливного квасу, реалізація м’якого морозива, атракціони для дітей, виробництво попкорна та виробництво солодкої вати. У кожної з перерахованих ідей є свої, за і проти, але в цілому практикою доведено успішність всіх перерахованих бізнес ідей.

Варто зазначити, що перспективність тієї чи іншої бізнес ідеї для відпочинку в значній мірі відрізняються і мають свої мінімальні вимоги. Найбільш універсальною бізнес ідей для малого бізнесу в даній сфері є виробництво та продаж солодкої вати. Причин такої універсальності досить багато і в першу чергу те, що за великим рахунком саме солодка вата довгий час була одним з найбільш доступних і разом з тим досить оригінальним ласощами для дітей.

На практиці дрібний бізнес, ідеї якого полягають у виробництві та реалізації солодкої вати вже досить давно окупували курортні зони, разом з тим реалізація власного бізнесу з виробництва солодкої вати цілком реально навіть не дивлячись на відносно високу конкуренцію в цій ніші.

Зміст.

 1. Концепції готових варіантів дрібного бізнесу
 2. Технологія організації процесу
 3. Рекламна компанія
 4. Відео приклади

Концепції готових варіантів дрібного бізнесуЯк почати дрібний бізнес в Україні, або успішна ідея для дрібного бізнесу

Існує кілька готових концепцій даної ідеї для малого бізнесу, в усякому разі, дрібний бізнес, праця якого лежать у сфері виробництва солодкої вати і при цьому працюють давно успішно розвиваються саме за такими сценаріями.

Перший, виробництво і продаж солодкої вати в курортних зонах, моя знайома вже протягом 7 років успішно їздить зі своїм апаратом у Крим. Для неї сезон починається відразу після травневих свят, коли вона і їде на місце своєї роботи і закінчується у вересні після закінчення сезону.

Переваги такої концепції очевидні:

 • великий потік відпочиваючих формує дуже великий попит;
 • саме місце розташування сприяє активних продажів, всі приїхали відпочивати, а основні покупці діти яким батьки не в змозі відмовити в таку «дрібницю»;
 • курортна зона спочатку формує завищену вартість, принципи якого курорту;

Недоліки такої концепції для дрібного бізнесу також очевидні:

 • підвищені поточні витрати, починаючи від самого проживання в курортних зонах до банальної вартості продуктів харчування;
  необхідність перебувати весь сезон поза домом, за великим рахунком за весь сезон такий бізнесмен може не разу приїхати додому;
 • труднощі з підбором місця, звичайно багато в чому залежить і від самого бізнесмена, але забити собі місце потрібно раніше, адже бізнес багато в чому побудований на гарному «проходом» місці.

Друга концепція для дрібного бізнесу в ідеї виробництва садком вати, набагато більш банальна, і полягає в її виробництві і продажі в людних місцях рідного міста. Місць для такого продажу може бути безліч, починаючи від місць гулянь, тобто парки, атракціони тощо до місць в яких є велика прохідність, наприклад, торгові центри, ринки або транспортні розв’язки.

1524

Переваги:

 • наявність мінімальних поточних витрат;
 • попит формується за рахунок дітей, тому наявність покупців гарантовано;

Недоліки:

 • не постійність попиту, наприклад, при установці апарату в парку основну виручку формують вихідні дні, решту часу попит значно падає і навпаки. Оптимальним варіантом є підготовка декількох майданчиків під торгівлю і кочування з одного місця в інше залежно від дня тижня.
 • необхідність укладення договорів з органами виконавчої влади на тимчасову оренду торгового місця в обраних місцях.
  значно менша вартість самої вати (у всякому випадки в порівнянні з курортними зонами), хоча собівартість виробництва самої вати дуже низька.

Технологія організації процесу

Що стосується самої технології виробництва, то вона проста і не вимагає спеціальних знань або умінь. Самі апарати з виробництва солодкої вати достатньо не вимогливі і прості як в управлінні, так і за технічними характеристика, основним вимога є наявність електричної мережі.

Одним з найбільш відчутних вимог у всьому бізнесі це звичайно наші доблесні контролюючі органи зокрема СЕС, так при відкритті такого бізнесу обов’язково відвідування та консультації з приводу всіх необхідних документів для самого торговця цукровою ватою.

<h2id=”3″>Рекламна компанія

Проведення спеціальної рекламної компанії природно не передбачено, а найкращими рекламниками будуть дорослі і діти які вже купили товар. Одним з дуже хороших якостей даної продукції це те, що все-таки солодку вату у нас знають і з задоволення купують як діти, так і дорослі.

Додатково варто зазначити про можливості «разових» замовлень, наприклад на весілля чи дитяче день народження. Для отримання подібних замовлень необхідно провести роботу серед місцевих «тамадів» які ведуть та організовують такі заходи.

 В цілому бізнес звісно сезонний, але сума заробітку дозволяє отримати такий прибуток щоб зуміти « переконтуватися» в несезонний період.

Відео приклади

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
 • Створення нового бізнесу – зелений туризм
 • Малий бізнес ідеї на виробництві напівфабрикатів
 • Власний малий бізнес з нуля в ідеї організація екскурсій
Обсуждение: есть 1 комментарий
 1. Віталій пишет:

  “Вата – ничто, жажда – все”. Продавати холодні напої влітку в місцях масового скупчення людей, зокрема на диких пляжах озер та річок де немає не податкової, не санстації оце реальна бізнес ідея, підйом 500%))), продаю адміну безкоштовно)

  п.с. Адмін, візьми на роботу на посаду “генератора бізнес ідей”)

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх