Готові бізнес ідеї з Європи

Європейські ідеї як готовий бізнес на Україні

За минуле століття Україна розвивалася і будувалася у своїх унікальних умовах, що за великим рахунком не мають аналогів у світовій історії, звичайно, хтось може згадати той же Китай, на що можу сказати:

*

  •          – по-перше, у нас процес почався набагато раніше, так що саме ми свого роду першовідкривачі (досить сумнівне досягнення);
  •          – по-друге, Китай у своєму розвитку врахував усі промахи і помилки, зроблені СРСР, в розвитку того ж приватного бізнесу, особливо сегменту малого підприємництва. Зокрема, не особливо мудруючи, китайці просто запускали готові бізнес ідеї в країні, використовуючи найбільший свій ресурс – дешеву робочу силу.

         У спадок новій Україні дісталися усі мінуси і плюси розвиненої соціалістичної економіки і головне менталітет населення, прагнучий або до найманої праці, або побудови чогось великого і фундаментального. Фактично розвал СРСР у нас не привів до розквіту малого бізнесу, як в тому ж соціалістичному таборі в Європі. В результаті пошук готових бізнес ідей більшості підприємців початківців починають де завгодно, тільки в не сегменті “сімейного бізнесу”. Звичайно, “сімейний бізнес” є в країні і можна знайти навіть вдалі приклади недалеко від Вашого будинку, але якщо порівняти, яка частка ринку займається даним сегментом у Україні, і яка в Німеччині, Франції, Польщі і тому ж Китаї, то вийде просто величезна різниця.

Тепер хотілося б поговорити про ті успішні і готові ідеї бізнесу в ЄС і в яких, їх мале підприємництво себе почуває упевнено. Найвідомішим і популярнішим видом являється створення невеликих сімейних кафе, але маючи загальну назву і форму суть усього бізнесу в Україні і ЄС кардинально відрізняються. Власне ці відмінності, з моєї точки зору, дають привід виділити окремо створення кафе або ресторану “по нашому” і ті ідеї створення власного бізнесу, які використовуються “за кордоном”.

         У своєрідному хіт-параді таких ідей, які ми відверто “позичили” закордоном, буде створення англійського паба. Ну ось скажіть “приїхали”, цих пабів вже греблю гати, особливо якщо додати до них звичайні пивнухи. По суті, може і так, але якщо чесно, то справжніх пабів, у нас в країні практично не існує. А якщо і є, то лічені одиниці. І саме ідея створення паба може бути прекрасною ідей власного бізнесу і ось чому.

*

         По факту в Англії більшість традиційних пабів це не просто заклади, де продають пиво або ель, хоча таких теж вистачає (до речі, саме цей низько якісний сегмент зараз активно скорочується), а заклади де продають ексклюзивне пиво або ель зварене в найближчому міні заводі. Ось тут варто зробити невеликий відступ. Вся річ у тому, що у нас пивний ринок є досить структурованою системою, в якій існує декілька великих компаній тих, що займають левову частку ринку, при цьому доля невеликих заводів фактично зводитися до нуля. У них же на пивному ринку безліч гравців, від великих компаній до величезної маси невеликих регіональних заводиків і міні цехів, що випускають масу видів пива. Що власне і дозволяє пабам торгувати не лише “ширпотребом”, але і справжнім ексклюзивом. В той же час паби працюють по всьому світу, зокрема в країнах, де такої різноманітності пивних потужностей немає. Саме під час експансії був придуманий досить елементарний, і в той же час витончений вихід з ситуації. Власне застосування саме цієї готової ідеї дозволяє говорити про успішність відкриття пабів в Росії.

Прибутковий бізнес під ключ

        А все виявилося досить просто, при відкритті повноцінного паба, при ньому відкривали невелику пивоварню з потужностями достатніми для задоволення запитів самого закладу і невеликого продажу в регіоні розміщення. Погодьтеся, що нічого нового або екстраординарного в цьому немає! В той же час спробуйте знайти в Україні паб, що продає власне пиво або ель, або може навіть не власне, але ” свіжоприготоване”. Звичайно, такі заклади є, декілька в великих містах, хоча самих пабів звичайно буде більше. По факту у нас паб це та ж пивна, але обставлена дерев’яними столами і ” соліднішою” обробкою.

         Ось і готова ідея для бізнесу, тим більше організацій невеликої пивоварні з реєстрацією власного ТУ для виробництва пива в невеликих об’ємах цілком посильне завдання для малого бізнесу. Те ж можна сказати про організацію самого паба на 10-20 столів.

         Варто відмітити, що на сьогодні існують цілих ряд різних технологій для створення міні пивоварень такого типу, при цьому вимагають невеликих площ до 40 квадратів і відносно невеликих фінансових витрат на купівлю устаткування, і звичайно плюс гроші на сам паб.

         Звичайно, ця ідея явно не відноситися до ідей без фінансових вкладень і зажадає досить пристойного стартового капіталу як для малого бізнесу, так що явно не дрібний бізнес. В той же час використання схеми виробництво-продаж в пабі дозволяє говорити про те, що стартап буде успішним і дуже швидко окупитися.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Заробляємо дома або ж трохи ідей для домашнього бізнесу
  • Цікаві ідеї для бізнесу на просторах України
  • Варіант створення бізнесу на дому, або які ідеї для бізнесу можуть мати перспективи на Україні
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх