Гроші в інтернеті

интеренет и деньги

*
Величезною популярність на сьогоднішній момент користуються соціальні мережі, дійсно таких мереж величезна кількість. Починаючи від однокласників та Вконтакте закінчуючи твіттером і Фейсбуком. Я практично впевнений, що кожен з тих, хто читає цю статтю, зареєстрований як мінімум в 2 з 4 озвучених соціальних мереж. При цьому зареєструватися в них не складає труднощів, Ви запитаєте, в чому ж сенс – де стаття про підробки в Інтернеті де ці самі гроші в інтернеті, дійсно на перший погляд ніякого зв’язку, але насправді можна цілком реально підробляти на своїх акках в соціальних мережах.

Як не дивно в світі з ринковою економікою акаунті в соціальних мережах стали таким же товаром, як і все інше, при цьому для заробітку не потрібно спеціальних знань або великої кількості часу. Весь процес такої підробки в інтернеті зводитися до банальної реєстрації та внесення свого аккаунта в соціальній мережі на спеціалізований майданчик і платне розміщення посилань, коментарів і так далі.

Відразу обмовлюся, що реально сума кожної такої операції не велика, у межах до 1 гривні за окремою дію (хоча вартість може відрізнятися). Разом з тим те, що потрібно робити також не складає труднощів.

У мережі існує безліч таких сервісів одним з більш-менш універсальних, тобто такий в якому можна об’єднати практично всі акаунті провідних соціальних мереж це socialtools.ru.

Даний сервіс приймає акаунти:

 • ВКонтакте
 • Однокласники
 • Mail.ru
 • Livejournal.com
 • Щоденники diary.ru
 • LiveInternet.ru
 • FaceBook.com
 • Twitter
 • SEO-блоги

 заработок в сети

Загальний принцип роботи досить простий, реєструєтеся на сайті – socialtools.ru вводите дані своїх облікових записів в соціальних мережах. При цьому заповнюєте ті, в яких ви реально зареєстровані. Далі йдете на біржу і знаходите завдання, які можна виконувати. Завдання найрізноманітніші починаючи від лайка сторінка чи сайту, закінчуючи додаванням якоїсь інформації на стіну в аккаунті. Тобто все дуже просто і зрозуміло чим не гроші в інтернеті майже дарма.

 *

Варто зазначити, що така форма підробки може приносити 10-15 гривень на день, тобто приблизно близько однієї 500 на місяць при цьому загальний час приділений сервісу складе не більше години. Варто відзначити, що ніхто не заважає Вам завести декілька акаунтів як в системі socialtools.ru так і в соціальних мережах, що в загальному підсумку дозволить вийти на заробіток в 200-300 доларів на місяць.

Даний вид підробітку або заробляння грошей в інтрнеті ставитися до сто відсотковим способам чистої підробітки в інтернеті і не є бізнесом. Що стосується, чому саме цей сервіс, а не інший, причин декілька:

 • По-перше – великий вибір соціальних мереж, тобто можна зареєструвати все своїм акки яких у кожного користувача декілька;
 • По-друге – невеликий поріг для виводу коштів;
 • По-третє – зручний і зрозумілий інтерфейс, як для замовників, так і для виконавців.

Особисто я пробував сервіс в якості замовника і виконавця зручно і в тому, і в іншому випадки, так якщо Ви початківець блогер то варто зареєструватися для швидшої індексації Вашого блогу. Якщо ж Ви хочете підзаробити на своїх соціальних мережах (тим більше все одно, як мінімум годину витрачаєте на спілкування в них) то сервіс Вам теж допоможе.

Справедливості заради можу зазначити, що існує ще як мінімум з 10 подібних сервісів і будь-хто без праці їх зможе знайти, кожен з них має як переваги, так і недоліки так, що варто спочатку уважно прочитати відгуки, а тільки потім починати заробляти. Ось такий досить примітивний спосіб заробітку, хоча хто сказав, що повинно бути важко тим паче не приледний факт, що гроші в інтернеті є .

Підробіток в інтернет – частина 1 – гроші онлайн

Підробіток в інтернет – частина 3

P / S / Стара приказка – «Все геніально просто»

Не забувайте підписатися на блог ввівши свою адресу внизу статті і отримуєте всі новинки блогу про бізнес на свій емейл абсолютно безкоштовно.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
 • Перспективний бізнес в Україні
 • Власний бізнес, те що приносить значні прибутки
 • Створюємо бізнес на дому з натхненням
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх