Ідея бізнесу – підробіток на «цікавих» місцях

Ідея бізнесу - підробіток на «цікавих» місцях

Продовжуючи тему заробітчанства і згадуючи про реальні ідеї малого бізнесу в даній сфері необхідно зауважити, що існує одна реальна ідея, яка не викликає захоплення у більшості людей разом з тим її реалізація проста і найголовніше послуги подібного плану не просто затребувані, а й реально рентабельні.

*

І так якщо є необхідність чи бажання підзаробити, але немає реальних знань в тому ж будівництві не хочеться сидіти в інтернеті або просто немає «тяги» до подібного процесу. Разом з тим не хочеться багато спілкуватися або з кимось домовлятися, то є ідея заробітчанства, яка дуже лояльно ставитися до таких аспектів і вимагає від людини мінімального набору якостей це:

 • Працьовитість;
  Бажання заробити;
  Наявність вільного часу раз або два рази на тиждень;
 • Також можна згадати прислів’я «Гроші не пахнуть»

Варто відзначити, що фінансові вкладення в бізнес також зведені до нуля, так що при реалізації повноцінного бізнесу цілком можна сказати, що дана ідея це ідея бізнесу з нуля.

Все це позитивні стороні ідеї бізнесу, разом з моральної сторони непривабливість ідеї робить її досить специфічною для пересічного громадянина (напевно, ця сторона самої бізнес ідеї одна з найвизначніших, реакція більшості читають буде однозначна, закрити цю статтю і більше про це не читати, але варто подумати, а тільки потім робити висновки) мова йде про ідею бізнесу (підробітки у вигляді доглядання за могилами на цвинтарі. Звучить звичайно не дуже, разом з тим ідея не тільки робочий, але реальна.

Трохи історії. Зіткнувся з цією проблематикою по службі одного дня пролунав дзвінок і попросили до приїзду одного дуже поважної людини знайти могилу його родичів, на одному з місцевих кладовищ та привести її до ладу. Власне справа не дуже важка і реалізація не повинна була викликати проблем, але коли на практиці роботяги місцевої комунальної служби почали проводити до ладу могилу, то коментувати їхню роботу просто не хочеться. При цьому самі комунальники погодилися на таку роботу з величезними труднощами, просто не змогли відмовити. Зрештою довелося в авральному порядку шукати нормальних людей, які змогли б зробити порядок, саме так і народилася ідея підробітку для пари знайомих.

Ідея визріла після того як такі роботи було необхідно робити системно, з одного боку я вирішив свій клопіт з іншого допоміг знайомим, пояснивши найпростіші і начебто зрозумілі речі. Допомога полягала в організації невеликої рекламної компанії, а також первинні переговори повинні були проводити не самі знайомі, а невелике агентств з надання бухгалтерських і юридичних послуг. Вони ж і допомогли скласти договір на надання послуг, а також вирішити питання з оплатою. Надалі ситуація не змінилася правда за надання даних послуг знайомі почали платити певний відсоток від вартості замовлення.

Варто відзначити, що перший час замовлень надходило досить мало, але вже буквально через рік ситуація дуже різко змінилася і фактично весь робочий графік став забитий повністю. Якщо на початковому етапі під догляданням за могилкою малося на увазі тільки прибирання території, винесення сміття, посипання піском, фарбування, то надалі з’явилися й замовлення на полірування, вирівнювання і так далі. І найцікавіше, що замість одноразових замовлень з’явилася досить велика кількість постійних замовників, які хотіли, щоб такі прибирання носили системний характер, тобто раз на місяць або раз на два місяці, протягом всього року.

*

Рівень рентабельності даного бізнесу досить високий за рахунок того, що основним складовим є безпосередньо праця самого власника бізнесу, вже при розвитку варто придбати додаткове обладнання, таке як болгарка, дрель і так далі правда, як правило, такий набір є практично в будь-якому будинку.

Бизнес идея - Умный дом

З точки зору прибутковості і конкуренції даний бізнес дуже перспективний і розмови про те, що ринок ритуальних послуг дуже конкурентний і конкуренти не дадуть займатися даною діяльністю абсурдний. Справа в тому, що більш великі учасники ринку, включаючи комунальників задіяні в іншій ніші і займатися даною послугою в більшості випадків не хочуть, це обумовлено об’єктивними причинами, досить важкого підбору кадрів для проведення даних робіт. До цього можна додати, що ринок досить вузький, у всякому випадки поки і виходити на нього великим фірмам просто не цікаво. Не секрет, що ринок ритуальних послуг високорентабельний і поділений між «своїми» і чужих туди практично не пускають, так що більшості діючих ритуальних агентств не цікаво розширяться за рахунок даної ніші, їм цілком вистачає послуг з поховання. Так що об’єктивно ніша прибирання могил є класичним прикладом вузько цільових ніш для створення свого бізнесу з нуля.

З точки зору більшості об’єктивних факторів дана ідея бізнесу є однією з кращих в сегменті бізнес для підробітку, якщо відкинути суто суб’єктивні моральні підвалини. Хоча ніхто не замислювався про те, що набагато аморальніше займатися тим же бізнесом у сфері торгівлі продуктів з причини того, що для забезпечення рентабельності та отримання нормального прибутку там доводиться активно торгувати як простроченими товарами, так і товарами сумнівного походження. Ну а в іншому справа суто індивідуальна.

Не забувайте підписатися на всі новини абсолютно безкоштовно отримуючи нові ідеї бізнесу, заповнивши форму внизу – введіть емейл і підтвердіть лист, що прийшов на електронну адресу. Чекаю Ваших коментарів і думок з приводу ідеї підробітки на могилках.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
 • Реставрація диванів – як реальний домашній бізнес
 • Варіант створення бізнесу на дому, або які ідеї для бізнесу можуть мати перспективи на Україні
 • Як заробити без досвіду та капіталу
Обсуждение: есть 1 комментарий
 1. Віталій пишет:

  цікава ідея, але є багато але…, ми живемо в україні а не закордоном, тому на кладовищах майже відсутня будь яка систематичність поховань і записів, щоб знайти потрібне місце слід буде обійти пів кладовища))) а друге це два уточнення:
  1.даний вид заробітку більш реальний у великих містах;
  2.витрати на рекламну компанію будуть нести постійний характер , звичайно до певного часу доки у вас небуде хоч якоїсь мінімальноїбазиклієнтів.

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх