Ідея бізнесу – столярна майстерня

бізнес вдома

Розбираючи різні ідеї малого бізнесу втілені в життя не варто забувати про банальні  бізнес напрямки. Звичайно, банальними назвати їх досить важко адже неможливо банально заробити власний капітал і в будь-якому випадки знадобитися творчий підхід та бажання.

Зміст

*

Однією з менш ризикованих, точки зору її реалізація відноситься ідея бізнесу у створенні столярної майстерні. Практика показує, що багато бізнесменів-початківців навіть не дивляться в бік ось таких традиційних напрямів бізнесу – тобто до тих же столярних, глиняних, ковальських майстерень і так далі. Опитавши ряд власних знайомих і почитавши інформацію у фахових ЗМІ, прийшов до висновку, що основним стримуючим фактором для багатьох є переконання бізнесменів у тому, що для розвитку подібного бізнесу є необхідність мати професійний фах з тим чи іншими матеріалами. Розглядаючи даний фактор як один основних факторів стримування розвитку даних напрямків можна відзначити, що з одного боку знання виробничого процесу є необхідним атрибутом в будь-якому малому бізнесі. Ключове слово в будь-якому. З іншого боку варто пам’ятати, що сам власник бізнесу повинен займатися координацією всіх фінансових процесів починаючи від реалізації, закінчуючи закупівлею всіх матеріалів. А ось це вимагає велику кількість, як сил, так і банального часу, що вже говорить про неможливість брати активну участь у всіх виробничих процесах (в кращому випадки часу вистачить тільки на контроль якості). Якщо знехтувати даними аспектом бізнесу, то в кінцевому підсумку найманий персонал займається контролем фінансів і реалізацією закупівлі просто прибере «до рук» весь бізнес така гірка правда бізнесу. Основною метою такого довгого ведення є бажання показати, що в будь-якому випадки чи є знання або ж їх доведеться заробляти по ходу самого бізнесу, самі Ви працювати не будете, саме це повинно лягти в основу бізнес планування, тому не є принциповим, чи вмієте Ви працювати з деревом чи ні.

Бізнес по дереву, мінуси та плюси

Тепер до самої ідеї бізнесу у вигляді невеликої столярної майстерні, з самим бізнесом зіткнувся ще десять років тому, для реалізації невеликого проекту знадобилося відносно велику кількість столярки – як двері, так і вікна, металопластик в той час був дуже дорогим задоволенням, у всякому випадки для мене. Для того, щоб домогтися максимальної економії знайшов на місцевій меблевій фабриці декількох столярів і домовилися про «шабашки», тобто вони робили мені всю столярку з використанням заводських верстатів, але не через касу. Відійшовши від теми, можу сказати, що вартість одних дверей у той час в кінцевому підсумку вийшла в районі 20 доларів, при цьому використовували середню за якістю сосну, не скажу, що діловий ліс, але до цих пір стоять, і їх не повело, та і двадцять баксів, самі розумієте не великі гроші. Так як замовлення було великим, з хлопцями спілкувався довго і в кінцевому підсумку виникла ідея створення невеликої столярної майстерні. На перших етапах купили кілька деревообробних верстатів б / у обійшлося все це справа майже в 1000 доларів, можу відзначити, що верстати вибирали вони, власне як і далі займалися їх ремонтом і наладкою. Верстати купували тільки для самих столярних робіт, первинну обробку дошки робили на стороні, відверто не ризикнув вкладати гроші в мало вивчений бізнес. Розвиваючи бізнес довелося не дуже «солодко» конкуренція в нижньому сегменті столярного бізнесу була дуже висока, а отримати замовлення в більш солідному замовленні банально не виходило через відсутність репутації, взагалі як і в практично будь-якому малому бізнесі, репутація відіграє величезну роль. Варто зазначити, що саме репутація «коштує» набагато дорожче, ніж усе обладнання і майстерність. Один раз втративши репутацію відновити її дуже важко і в кінцевому підсумку бізнес може втрачати досить велику гроші.

Саме в столярному бізнесі я зіткнувся вперше з такою великою роллю репутації в бізнесі. Все було банально, отримавши кілька замовлень на початку літа, столяри просто трохи схалтурили і зробили все швидко, але з неякісного лісу, в кінцевому підсумку це все привело до втрати довіри і вже буквально на наступний сезон ми відчули віддачу в негативному сенсі слова. Вийшли з положення може і не самим оригінальним способом разом з тим працюючим, за власні гроші повністю замінили «халтуру». У результаті довелося розпрощатися з одним з початкових компаньйонів і втратити пару тисяч доларів. Не дивлячись, на додаткові фінансові втрати, репутація столярки піднялася і в кінцевому підсумку клієнтів побільшало.

Варто зазначити, що бізнес почав активно розвиватися тільки після отримання постійних замовлень від будівельних бригад, для цього довелося активно працювати з самими будівельниками, як стимулюючого фактора була запропонована премія за просування нашої продукції. Залежно від величини замовлення сам бригадир будівельників (які приводили клієнтів) міг отримувати від 5 до 20% від загальної суми замовлення і бізнес пішов. Робили вже не тільки столярку а й вогонку, різьблені вироби для сходів, ліжка і дерев’яні меблі (продажем самих меблів займається інша гілка бізнесу). Особливим моментом можна виділити замовлення на виготовлення невеликий сувенірної продукції, сам цех займався первинним виготовленням, а ось лакуванням і все інше вже сам замовник, в подальшому навіть самі займалися повним циклом виробництва та продажем оптом в курортних місцях. З поступовим розвитком малого бізнесу перелік використовуваних верстатів значно розширився і навіть з’явилася власна сушильна камера. Зараз бізнес процвітає і наявні потужності плануємо завантажити клеєним брусом і налагодити повноцінне виробництво віконної продукції з даного матеріалу.

як заробляті гроші

*

Етапи створення власної справи

Що ж все-таки потрібно для того, щоб відкрити власну столярку:

  • Перше і найголовніше необхідно мати бажання займатися роботою і практика показує, що знайти хорошого столяра не така вже і велика проблема достатньо запропонувати йому частку і він з радістю буде займатися свої улюбленою справою не вникаючи в усьому фінансові нюанси;
  • Друге не чекати швидкого результат, даний бізнес, особливо в його невеликих формах дуже сильно залежить від репутації. І як наслідок перший час протягнути працювати багато і можливе без великих прибутків для отримання цієї самої репутації. Але в тривалій перспективі рентабельність бізнесу становить мінімум 25 – 30%.
  • Третє максимально розширювати спектр надаваних послуг, у тому числі і за рахунок розвитку повного циклу обробки дерева;
  • Четверте пошук надійних постачальників деревини, якість лісу в даному бізнесі одне з головних атрибутів успішності в цілому і від нього залежить Ваша репутація.

В цілому бізнес досить складний в організації і вимагає окремих приміщень і територія, але дуже перспективний у стратегічному плані, хоча є більш нові ідеї бізнесу.

Не забувайте підписатися на блог про нові ідеї малого бізнесу далі буде багато цікавого.

Мастер-класс по столярному мастерству на благотворительной ярмарке

В столярной терапевтической мастерской можно было сотворить настоящее чудо из дерева.

Дата загрузки: 2008-12-28

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
  • Бізнес-процес по створенню власної справі
  • Заробляємо дома або ж трохи ідей для домашнього бізнесу
  • Власний малий бізнес з нуля в ідеї організація екскурсій
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх