Ідеї торгівлі

Ідеї торгівлі

Деякі ідеї малого бізнесу народжуються самі, деякі знаходиш на просторах інтернету або зі слів знайомих, а деякі в буквальному сенсі можуть народитися через людську осторогу та недовіру до всього нового. Разом з тим такі ідеї виявляються реальними і цілком працюють на теренах країни.

*

Зміст

Саме сукупність недовіри до нового та розвиток технологій дозволило виникнути ідеї малого бізнесу в торгівлі, головні параметри даного напрямку торгівлі

  • по-перше, не вимагає великих вкладень капіталу в закупівлю товару;
  • по-друге, не вимагає якісного приміщення, під цим мається на увазі, те, що в торгівлі дуже велика увага приділяється не лише самому приміщенню (ремонт, освітлення), але і встаткування. Багато починаючих торговці не замислюються у скільки ж обійдеться облаштування нормального торгового залу. Приміром, за облаштування торгового залу одна відома торгова марка, під час укладання договору франшизи бере не менше 10 тисяч євро!. При цьому, умови вважаються одними з кращих так за ці гроші вони самі облаштовують торговий зал.
  • По-третє, ідея торгівлі достатньо лояльна до самого місця розташування торгової точки. Не секрет, що в залежності від прохідності точки вартість оренди може відрізнятися у багато разів. Останній приклад з практики, при пошуку приміщення під спеціалізований магазин вартість оренди біля транспортної розв’язки і в 300 метрах від неї, відрізнялася в 3 рази в місті з населенням в 300 тисяч чоловік. Реалізація ж цієї ідеї в торгівлі дає ряд переваг і місце розташування відходить на другий план.

Описавши всі переваги, мені самому не повірилося, що на сьогодні існують така ідеї в торгівлі. А ідея реально існує і так мова йде про з’єднання трьох напрямків бізнесу. Це інтернет комерції, реальна торгівля і сфера послуг. І так мова йде про створення торгової точки, яка дозволяє своїм клієнтам за допомогою кваліфікованого продавця знайти в інтернеті необхідну продукції і допомагає з її доставкою та оплатою.

Чим торгувати

торгувати на УкраїніСама ідея малого бізнесу в такому вигляді торгівлі прийшла на розум кілька років тому і разом з парою знайомих ми її успішно реалізували. Ідея бізнесу прийшла, після того як один з них розбив свій автомобіль і почав шукати більш оптимальні (читай дешевші) варіанти щодо купівлі запчастин. Минуло кілька років і буквально вчора розбивши свою машину мені довелося бігти до знайомих і шукати необхідні деталі (у самому бізнесі вже давно не беру участь, тільки здійснюємо бухгалтерську підтримку магазина).

Що на сьогоднішній день являє собою даний магазин? З самого початку бізнесу було визначено вузьке напрями роботи магазину, фактично займалися тільки автотранспортом, варто зазначити, що запчастини і комплектуючі продаються не тільки для легкового автотранспорту, але і вантажного. Практика показала, що близько 70% виручки формує вантажний автотранспорт, при цьому рівень рентабельності найвищий у автозапчастини для машин вітчизняного виробника. Не дивлячись на це магазин займається всім спектром автомобілів, тому що це дозволяє утримати клієнтів, тобто у кожного власника або механіка вантажних машин є особистий автомобіль, а також маса знайомих, які й формують, може і всього лише 30% виручки, але зі значно більшою рентабельністю.

*

Що необхідно для того, щоб реалізувати цю ідею в торгівлі:

  • - Наявність невеликого офісу, розмір реального магазину трохи більше 20 квадратів, невелике складське приміщення 10-15 квадратів, але воно не обов’язково.
  • - Комп’ютер, мобільний телефон, наявність інтернет обов’язково. При укладанні договорів з низкою великих постачальників, останні (залежно від самого постачальника платно або безоплатно) встановлюють програмне обладнання з пошуку і підбору деталей. Варто зазначити, що подібні програми є і в самому інтернеті. До цього необхідно додати, що на сьогоднішній день існує цілий ряд різноманітних онлайн сервісів в даній сфері;
  • - Бажання працювати і мінімальний набір комунікабельності;
  • - Бажано розташувати свій офіс біля точки кур’єрської компанії, так само не обов’язково, але значно полегшує питання доставки та отримання вантажів.

Початкові вкладення в бізнес разом з орендою приміщення і першими вкладеннями в комп’ютер, стіл складають до 1000 доларів. Можливо, навіть менше, якщо використовувати вже наявні ресурси (наприклад, той же домашній комп або ноут)

Не можу не згадати і про конкуренцію на ринку, не дивлячись на те, що автомагазинів багато надання подібних послуг з підбору та пошуку найбільш оптимальних варіантів у країні розвинений, набагато менше і цілком відкритий для створення власного бізнесу з нуля в сфері торгівлі. Звичайно це ідея для тих хто дійсно хоче зайнятися тільки торгівлею та інші ідеї бізнесу його просто не цікавлять.

Не забувайте підписатися на RSS блога, попереду ще багато цікавих тем для спілкування. А також не забудьте відзначити статтю кліком на  кнопок в кінці статті, блогу «Ідеї бізнесу» дуже потрібен саме ваш голос.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Як заробити гроші без стартового капіталу
  • Бізнес в маленьких містах України
  • Гроші онлайн
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх