Бізнес в Інтернеті

як створити бізнес в інтернеті

*

Сьогодні зустрів свою стару знайому, з якою, правда не спілкувався десь півроку і був приємно здивований її бурхливою реакцією. Поцілунки, обіймання і так далі, навіть стало якось не по собі з урахуванням того, що вона була з чоловіком. Ставши з’ясовувати причини такого радісною зустрічі виявилося все досить банально, хоча відверто стало трохи приємно і так вся справа як завжди в грошах.

Про способи заробітку без фінансових вкладень і підробітках писав вже раніше, але зустріч змусила згадати про прописних істинах ще раз і навіть стало приводом для написання цієї статті. Відверто кажучи, останнім часом щось із самим часом стало взагалі туго (трохи тавтологія, але так воно і є) і в папки статтею лежать начерки на цілих 5 статей на самі різні тематики від устаткування для малого бізнесу до декількох бізнес історій. Закінчити не виходить через самого часу але все-таки не забувайте підписатися на блог вже незабаром постараюся провести публікацію цілої серії мені здається що цікавих про ідеї та ряді нюансів малого бізнесу. Але повертаючись до теми про способи заробітку без фінансових вкладень (за які отримав поцілунки) довелося трохи повернути з минуле і навіть зайти на ресурс під назвою Адвего.

бізнес в інтернетіІ так тепер про суть. В інтернеті досить часто згадуються терміни – копірайтинг, рерайтинг, постинг суть усіх цих значень за великим рахунком однакова-говоримо про написання текстів для інтернет ресурсів за гроші. Суттєва різниця в тому, що копірайтинг – це написання нової статті, рерайтинг – переписування готової статті своїми словами і постинг – коментування на ресурсах. На практиці це означає, що практично будь-яка людина при бажанні може спокійно заробляти гроші без будь-яких фінансових вкладень допомогою написання статей. Тобто, говоримо про те, що якщо є здібності до «написання», то пишемо статті, якщо немає, то цілком реально заробити постінгом. При цьому увійшовши на ресурс Адвего я був здивований кількістю замовлень і тими цінами, які реально виставлені, якщо порівняти з тими, що особисто я пам’ятаю, коли пробував себе в цьому ремеслі піднялися мінімум в 2 рази. Якщо хтось ще не читав, то кілька років тому розчарувавшись в онлайн іграшках (активно грав в «Війну племен» і в кількох світах був на лідируючих позиціях) вирішив перевірити всі ці оголошення про можливості заробітку в інеті. Результат, в більшості рекламованих способах розчарувався. Але відносно не погано заробляв на копірайтенге (все відносно, в мене виходило заробляти до 200 доларів при витратах в декілька годин в день). Зараз правда вже не пишу, часу вистачає тільки на власний блог і то не завжди. Та й весь експеримент був в виключно пізнавальних цілях. Але про свій досвід розповів знайомим і декілька з них вирішили себе спробувати, за фактом реально займається таким видом підробітку без фінансових вкладень сьогодні тільки троє. І ось відбулася зустріч з четвертої, дізнавшись всі подробиці я був приємно здивований, дівчина змогла не просто використовувати Адвего як спосіб банальної підробки, а фактично перетворила її в повноцінну роботу – за її словами заробіток на біржі у неї складає в районі 500 доларів (у мене стільки не вийшло). Зараз вона має кількох постійних замовників, які платять більше, ніж пропонують в загальному списку і дуже задоволена.

*

Але якщо в її випадку спосіб спрацював то в деяких, на жаль, не працює, розчарованих також багато. Питання в чому принципова різниця між нею і рештою? Відповідь банальна і універсальний одночасно, як власне і при веденні власного бізнесу, так і у випадку з даними способом підробітку без фінансових вкладень, вся справа в бажанні і підході. Що потрібно пам’ятати, якщо хочете успішно заробляти:

- Не чекати швидкого результату, за фактом заробіток починається тоді коли маєш репутацію і починаєш розбирати в «темі» а ось це можливо тільки з досвідом. Тобто реєструємося на біржі Адвего і починаємо з простих завдань з постинг і вчимося, беручи недорогі замовлення з невеликими тестами.

- Намагатися шукати замовлення з постійною основою і за тематикою яка Вам знайома, наприклад, важко брати тематику форекса якщо не маєш уявлення про що йдеться. Хоча якщо дуже хочеться то можна, але тут на допомогу Яша або Гугля в якому і читаємо матеріали з необхідної теми, при цьому не важливо, маленький замовлення або великий.

- Не филонить, кожен замовлення робити ретельно і не намагатися з халтурити. Халтура, означатиме відмову і зниження репутації, плюс чорний список конкретного вебмастера. Якість завжди в ціні.

- Не боятися. Вебмастера теж люди.

- Мати реально бажання заробити. За фактом при середній ціні постінгу в 10 центів за пару годин можна як мінімум 2-3 долари тільки на постінгу. Множимо на 30 – ось Вам і перші 100 доларів на місяць. До речі свої перші сто доларів у Адвего я заробив за 20 днів і постинг коштував тоді в районі 6 центів за коментар.

Як бачимо всі правила успіху такі ж як і для ведення власного бізнесу, тільки зі своєю специфікою. Будуть питання з приводу особливості роботи в Адвего буду радий відповісти, задавайте, чим зможу тим допоможу.

Також не забувайте підписатися на блог про реальні ідеї малого бізнесу попереду багато цікавого.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
 • Новий бізнес з нуля
 • Ідеї для бізнесу в домашніх умовах
 • Починаємо власний бізнес з нуля, 5 робочих варіантів
Обсуждение: оставлено 4 коммент.
 1. Олена пишет:

  Розкручування новонародженних форумів через постінг коментарів та нових тем, написання статей (особливо висока ціна за статті про будівництво, авто тематики та поради лікування різних хвороб) вже не первий рік є заробітком для богатої кількості наших співвітчизників, для яких бізнес в Україні на просторі інтернету замінює работу в офісі чи на заводі. Це добре з одного боку, тому що коли в країні високе безробіття, люди не погано заробляють. З другого боку, більшість за них не отримують увесь цей час стаж у трудову книжку і у похилому віці не зможуть отримати пенсію, в найкращому випадку отримають мінімальну.

 2. Олександр пишет:

  Мені сподобалась ваша стаття про Адвего. Сам нещодавно вирішив спробувати свої сили в копирайтингу і вже є невеликий, але результат! Тільки вважаю, що 10% коміссія з отриманих за роботу грошей досить велика частка, раніше мені здавалося, що на Адвего вона була меншою, чи не так?

 3. Юлія пишет:

  Дякую за корисні поради. Згодна з тим, що рерайтинг, копірайтинг наразі одні з найбільш розповсюджених (та приємних!) видів заробітку в інтернеті… До того ж, це реальна можливість розширити свій кругозір, адже завжди пізнаєш щось нове, коли рерайтиш статті, особливо на не зовсім знайому тобі тематику.

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх