Інвестиційний бізнес-план або як заробити гроші у фінансах

инвестиции

В рамках даного блогу я даю слово всім бажаючим висловити свою думку та поділитися своїми ідеями. Дану статтю надав В’ячеслав з Київа

*

Я б в інвестори пішов: ідеї бізнесу у фінансовій сфері

Бізнес у фінансовій сфері – що може бути цікавіше й прибутковіше? Банки, страхові компанії, фонди прямих інвестицій … Ось невдача, для запуску такого бізнесу потрібні мільйони доларів! Що робити, якщо ці гроші поки не зароблені?

Бізнес у фінансовій сфері без стартового капіталу – це можливо при складанні такого плану як інвестиційний бізнес-план. Майже без стартового капіталу, якщо зберігати об’єктивність. Давайте розглянемо кілька ідей.

Побудова MLM-структури з продажу послуг накопичувального страхування життя
Кожен бажаючий може стати бізнесменом, не вклавши ні копійки! Єдина умова – ви повинні хотіти і вміти продавати послуги накопичувального страхування. Досить знайти авторитетну брокерську контору, яка працює за принципом MLM.

Де тут бізнес? По-перше, ви отримуєте винагороду в розмірі 50% від вартості кожного проданого поліса. Подумайте, ви з нуля отримуєте частку 50% від бізнесу брокерської контори і страхової компанії! Чим не привабливий інвестиційний бізнес-план

По-друге, ви можете займатися рекрутингом. Залучені вами страхові консультанти будуть продавати поліси і приносити вам пасивний дохід. Ваша брокерська контора забезпечить вас робочим місцем – вам навіть не доведеться орендувати офіс!

Підводні камені? Перш за все, вам доведеться самому придбати поліс накопичувального страхування життя. Ви ж розумієте, що не зможете продавати продукт, який самі не використовуєте і не цінуєте! Також не погано виглядає як інвестиційний бізнес-план

Страхові брокери: цивілізований вектор розвитку ринку

У США і Європі страхові компанії не витрачають гроші на утримання відділів продажу. Вони віддають право реалізації своїх продуктів страховим брокерам, або посередникам. Брокер – це партнер декількох страхових компаній. Суть діяльності – задовольнити потреби клієнта в послугах страхування ще один прекрасний інвестиційний бізнес-план.

Припустимо, ваш хороший друг хоче застрахувати квартиру. Ви протягом однієї хвилини надаєте йому кілька варіантів рішення. Тут можна застрахуватися дешевше, а тут трохи дорожче, але надійніше. А ось тут я сам страх, тут виплачують. Ви отримаєте винагороду в будь-якому випадку, тому зацікавлені допомогти другу зробити кращий вибір.

Труднощі? Необхідно ідеально знати страхова справа і ринок страхових послуг. Ідеальний варіант – ви колишній співробітник компанії, маєте хороший клієнтський портфель. Вам доведеться орендувати офіс, без нього ніяк.

До речі, посередницький бізнес можна вести на банківському та інвестиційному ринках.

*

Створення банку часу

Читали роботи Бернара Ліетара? Американці і європейці давно беруть участь в банках часу, виконуючи роботу не заради грошей. Просто інші учасники банку в майбутньому виконають роботу для них – це своєрідний натуральний бартер. Організатори банку часу отримують дивіденди, які можуть бути монетизовані традиційним способом прекрасний варіант ще одного інвестиційного бізнес-план.

Багато експертів вважають банки часу провісниками економіки нового типу. Чи безпечно це? Так, таке питання кілька разів задасть кожна людина, якій ви запропонуєте вступити в банк нового типу. Зрештою, учасники ризикують лише своїм часом.

Можливо, у вас є власні ідеї бізнесу у фінансовій сфері, не вимагають великих вкладень?

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
  • Бізнес на селі
  • Нові бізнес проекти
  • Бізнес ідеї для початківців – виробництво котлет
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх