Міні бізнес ідея з нуля

Міні бізнес ідея з нуля

*

Створення бізнесу багато в чому залежить від тих цілей і бажань, які ставляться перед новоствореним бізнесом самим бізнесменом (дуже важливо зрозуміти що Ви є тим хто вирішує все), про це можна почитати в статті «Перші кроки при створенні бізнесу». Якщо  мета нового бізнесу полягає у створенні робочого місця особисто для Вас і не носить величезних стратегічних планів на майбутні, то в першу чергу варто звернути увагу на найпростіші міні бізнес ідеї.

Зміст

Міні бізнес ідеї відрізняються кількома позитивними якостями. Зокрема – як правило, такі ідеї малого бізнесу легкі в організації, не потребують великої кількості погоджень, при цьому як негативі аспекти можна зазначити, що такі ідеї в більшості випадків вимагають фінансових вкладень.

Однією з найбільш простих і ефективних міні бізнес ідей з якою реально стикався на практиці є ідея бізнесу у вигляді реставрації подушок. Дійсно ідей не зовсім нова (в більшості регіонів України подібний бізнес вже є) та разом з тим має перспективи розвитку та величезний ринок.

Як займатися бізнесом по реставрації подушок

Суть ідеї бізнесу з нуля досить проста – за допомогою апарату здійснюється «передувка» подушок зі старих напірників в нові. При цьому в ході такого циклу відбувається очищення пера, пуху не тільки від дрібних частинок (пилу) але й реально великих речей. Так при передувці в подушках, знаходять що завгодно, починаючи від банального зерна до шиферних цвяхів. Не кажучи про деякі речі які схожих на окультні (ляльки, завороти самого пера, голки і так далі), можу сказати одне, навіть якщо сама ідея Вас не зацікавила у вигляді бізнес ідеї, то занести свої власні подушки в майстерню з реставрації дуже рекомендую (особливо якщо вони Вам перейшли у спадок від бабусь чи інших родичів). Необхідно пам’ятати, що на подушках ми проводить як мінімум 7-8 годин на день і те, що  вони мають постійні контакт не тільки з нашим тілом, ми дихаємо тим, що знаходитися в подушках. Цікаво, що намітилася модна тенденція по заміні пухових, пір’яних подушок на подушки з синтетичними наповнювачами, але така мода набирає обертів у нас, а от за межами країни, в тій же ЄС і США відбувається зворотний процес повернення саме до пір’яним подушкам як більш безпечному та екологічно чистому матеріалу.

І так сама міні бізнес ідея виглядає наступним чином, купується і встановлюється спеціальний агрегат для очищення пера, вартість однієї такої машини в залежності від виробника обходитися в 1000-1500 доларів, при цьому можна значно заощадити купивши б / у апарат або ж навіть зробивши його самостійно . Принцип самого обладнання дуже простий та й набір комплектуючих досить примітивний. Крім самого апарату по передувці в реалізації міні бізнес ідеї необхідно буде швейна машинка (використовується для зшиваючи подушок) та напірники.

Напірники можна придбати як в оптових постачальників готових виробів, так і закупити самостійно тик (тканина яка використовується для пошиття напірників) і самостійно нашити напірники необхідних розмірів. Перший варіант зручний тим, що не вимагає додаткових зусиль, другий тим, що є можливість заробити додаткові гроші плюс виготовити напірники більш високої якості.

Сам технологічний цикл починаючи від закладання пера в бак до видачі готової подушки займає в середньому 10 хвилин (з урахуванням напірника). Через кілька днів викладу відео ролик з самим процесом по передувці, так що не забувайте підписатися на RSS.

подушки

Недоліки та переваги міні бізнесу

*

Особливості даної міні бізнес ідеї полягають в тому, що вона дозволить заробляти невеликий, але досить стабільний заробіток. Вивчивши досвід таких майстерень по країні, можу сказати, що сума приблизного прибутку від здійснення даної діяльності в середньому становить 1,5-2 середні зарплати по регіону (вивчався досвід, як мегаполісів, так і невеликих містечок). Тобто сподіватися на величезні гроші і бурхливий розвиток не доводитися разом з тим якщо бізнес створюється для забезпечення конкретної людини робочим місцем, то дана міні бізнес ідея одною з найкращих.

Другою особливості є те, що сама міні ідея бізнесу не вибаглива в плані як самого робочого місця (мінімальний розмір такої майстерні може складати всього лише 6 -7 квадратних метрів), так і місця розташування. Як правил, точка обслуговує певний мікрорайон і може розташовуватися далеко від людних і прохідних точок, що дозволяє значно заощадити на оренді приміщень.

Висновок:

  • - міні бізнес ідея в реставрації подушок проста в організації, при цьому стартовий капітал даної ідеї становить від 500 до 2000 доларів (залежно від обраної модифікації),
  • - необхідний штат не більше однієї людини, за рівнем кваліфікації необхідно мати мінімальні знання по роботі зі швейною машинкою .
  • - рівень рентабельності даного бізнесу становить приблизно 50-60% (залежно від ціни оренди приміщення), термін окупності при самих песимістичних прогнозах в районі одного року, при середніх показниках виручки приблизно 4-5 місяців.

Також пропоную новинку блогу невелике бізнес відео про міні бізнес ідею реставрації подушок.

Не забувайте підписатися на RSS попереду багато цікавих ідей бізнесу реально втілених на практиці. На сторінках будуть озвучені як великі бізнес проекти (з урахуванням того, що вони все-таки відносяться до малого бізнесу) так і не великих міні бізнес ідей. Так само відзначте цю статтю у своїй соціальній мережі натиснувши кнопку внизу, мені дуже важливий ваш голос.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Створення нового бізнесу – зелений туризм
  • Готові бізнес плани всі за та проти
  • Свій бізнес з нуля
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх