МММ 2011 реальності нашого сьогодення

default-1jo4

Про тематику нового МММ або як його ще називають самі батьки засновники, МММ 2011 говорили досить багато, як поганого, так і доброго. Правда, гарне говорять тільки самі учасники. Власне мене дана тематика особливо не хвилювала, буквально до вчорашнього дня. На моє переконання, кожна людина має право, самостійно вирішувати що йому робити зі своєю власністю, звичайно за умови, що такі дії не несуть загрозу оточуючим людям. Але ось вчора я з величезним здивування дізнаюся, що нове МММ існує не десь там, а його яскраві представники – говоримо про десятника, є і поруч, причому близькі знайомі (яких я завжди вважав людьми вище середнього) вкладають гроші в цей самий МММ 2011.

*

Описати моє здивування практично не можливо, це потрібно було просто бачити. Я людина з подвійним вищою освітою і працюючий в фінансовій системі просто не міг повірити, що знайомі хлопці, з якими займалися бізнес плануванням самих різних проектів, які самі власники процвітаючого бізнесу. Людьми, які разом зі мною прораховували інвестиційні ризики в різні проекти і часто відкидають їх, як ризиковані, раптом вкладають гроші в структуру, яка не соромиться себе називати пірамідою. Відверто кажучи, це звичайно було не здивування, а відвертий шок. Але дані емоції це звичайно суто суб’єктивне почуття і заради об’єктивності я вирішив все-таки вивчити тематику і просто зрозуміти, в чому полягає «фішка». Цікаво, що за добу пошуків в інтернеті і навколишньому реалі встиг знайти 5 десятників в місті і три банки, де зберігаються гроші самого МММ, ну це дрібниці, давайте будемо розбиратися по порядку. До речі, просто рекомендую прочитати статтю просто для себе та повного розуміння, що ж таке нове МММ 2011 року, я власними висновками був здивований.

Почнемо по порядку, що таке піраміда, якщо бути точним то всі фінансові піраміди називають пірамідами Понці або простіше кажучи фінансова піраміда.

Фінансова піраміда – специфічний спосіб забезпечення доходу за рахунок постійного залучення грошових коштів від нових учасників піраміди. Зазвичай фінансові піраміди реєструються як комерційні установи та залучають кошти для фінансування якогось проекту.

Як бачимо нічого нового або не звичайного, власне фінансові піраміди виникають систематично і по всьому світу, до речі в США існує законодавчо прописана визначення фінансової піраміди і разом з тим, це не вберігає громадян США від періодично «попадань» по даній схемі, в тому числі і від пана Мавроді, який реально створив и розручував піраміду в США . Останнім часом експерти кажуть про активізацію даних схем роботи, основною причиною яких став інтернет. Разом з тим варто все-таки повернутися до нової МММ. Як самі розумієте інформацію про те, що це як мінімум обман, не є специфічною або закритою і на 100% відома знайомим, але це їх не зупинило, так в чому ж все-таки причина настільки дивної поведінки людей розуміючих, що перед ними фінансова піраміда ?

І ось тут починається найцікавіше, на мій погляд, яке відкривається після того як я переглянув ряд інтерв’ю самого засновника МММ, Мавроді, ряд рекламних роликів, ну і само собою прочитав масу інформації, як в мережі, так і на самих ресурсах нового МММ.

 

За великим рахунком всю інформацію, за новим МММ 2011, можна лаконічно розділити на дві великі групи:

Перша група – для тих, кому наплювати і вони просто готові ризикувати за великим рахунком це гравці які отримують задоволення від самого процесу (при цьому це може бути як свідомо так і на рівні підсвідомості) , таких меншість, і це постійні учасники інших «супер» вигідних проектів в мережі, в тому числі і ті ж МЛМ проекти. Загалом, для цих людей, багато великих оголошень з розцінками, вірніше з розмірами можливих %. Але практика будь-якого подібного проекту показує, що таких людей не дуже багато і кажучи об’єктивно така категорія населення може забезпечити життя тільки дуже невеликий піраміді. Приклади з життя показують, що реально піраміди, які функціонують тільки завдяки даним джерелам, не досягають розмірів більше ніж кілька десятків мільйонів доларів, ну і охоплюють десять, ну може двадцять тисяч чоловік. Звичайно, є винятки, але в цілому динаміка на ринку фінансових пірамід саме така. Звучить, звичайно, трохи цинічно, але об’єктивно відображає реальність, з даною категорією і так все зрозуміло.

Друга група – це інші люди, які хочуть додатково отримати гроші, але як би м’якше висловитися, маю страхи з приводу втрати грошей. За великим рахунком до такої категорії ставитися величезна кількість людей, приміром, я б відніс сюди всіх бізнесменів, амбітних людей, та й тих, хто читає цей блог теж, можу сказати, що і я потрапляю в категорію. Тобто, говоримо про тих, хто хоче більшого, але при цьому реально усвідомлює ризики тих чи інших кроків. І ось тут починається саме цікаве, що власне, на моє переконання і сприяє настільки бурхливого зростання нового МММ, правильною і дуже грамотно складеної інформаційної компанії, в якій враховані всі нові реальності економічного життя, плюс дуже вигідно підкреслюються старі і найголовніше дуже добре обіграються моменти реальних бізнес процесів.

Знаєте, коли я послухав, почитав, подивився, мені в голову прийшла лише одна думка – якщо хочеш обдурити когось, говори правду, але не всю. На брехні людини зловити можна, дуже велика кількість успішних людей брехню відчувають, як кажуть «нутром» і піймавши раз на брехні втрачають довіру. А от у випадку з МММ, вірніше новим МММ 2011 звучить по великому рахунку чиста правда, яку можна перевірити без великого клопоту, при цьому в сіль не в тому, що піраміда пояснює свій принцип існування реальними економічними законами і порівнюючи себе з іншими інститутами, у тому числі й фінансовими, державними, які за великим рахунком так само побудовані за принципом піраміди, а сіль у тому, що учасники МММ «забувають» або просто самі не знають, як пояснити в чому ж головна відмінність їх системи від тієї ж системи друкування грошей державою або реального виробництва, або банків.

Цікаво, що нове МММ побудовано за таким принципом, що не один з серйозних учасників фінансового ринку – говоримо про банки, державі та великого бізнесу не страждає. Грубо кажучи, вся це гра – суто прерогатива населення, від якого поки виграють всі в тому числі і банки і держава, правда побічно. Чому це так я напишу в кінці статті, Ви будете дуже сильно здивовані.

І так переходячи до «розбору» польотів, потрібно згадати, що людська жадібність, як власне і секс, є одними з основних мотиваційними складовими в діях більшості людей, відразу скажу що вони можуть бути як явними, так і підсвідомими, і звичайно є невеликий відсоток людей якими рухають зовсім інші мотивації. Але для більшості даний принцип підходить, у більшості населення жадібність, тобто бажання отримати багато і зараз межує з іншим почуттям – страхом. Тобто, усвідомлюючи, що є ризик втратити гроші, Ви замислюєтеся і залежно від рівня страху приймаєте, те чи інше рішення. Як бачимо все дуже просто, пану Мавроді і його новому МММ залишилося тільки одне, «обдурити» Ваш страх по можливості втрати всіх грошей. А ось для цього вони вибрали свого роду унікальну методику, побудовану на суто об’єктивних і правдивих економічних законах, але трохи в усіченому вигляді. Найсмішніше, що цей рецепт так само старий як світ, найпростіший приклад з реального життя це дитячі казки. Просто візьміть дитячу казку для дитини 2-5 років і почитайте, в більшості своїй це дуже сильно урізана версія нормальної казки. На питання, чому саме так? Відповідь проста, маленькій дитині її потрібно читати перед сном, а хто захоче 3-4 години читати повну версію тієї ж «Білосніжки» або «Трьох попросять». Так і Мавроді, він запропонував урізану версію економічної моделі суспільства і більшість громадян в неї повірили, ну, а що саме новий автор викинув? Залишається на совісті самого автора.

А тепер давайте подивимося, про що мовчить новий МММ і пан Мавроді.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Про що мовчить новий МММ 2011
  • Дискусія с десятником з МММ 2011
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх