Невеликі бізнес проекти в малому бізнесі

patent_10Ідея відкриття одного виду бізнесу в сфері послуг для населення прийшла якось спонтанно і багато в чому завдяки збільшенню реального попиту на послуги такого роду від населення міста. За фактом після відкриття та успішної реалізації бізнеса на послугах клінінгового агентства досить велика кількість клієнтів стала замовляти крім великих генеральних прибирань, або ж щоденних прибирань, проведення тих чи інших окремих видів робіт. Зрештою, пул замовлень зріс до такого розміру, що реальний розрахунок  показників замовлень дав змогу зробити висновок, що є сенс у виділенні в окремий напрямок послуг даного характеру, тобто сформувати нові бізнес проекти. У нашому випадку створилася окрема «бригада» з виконання одного виду послуг, але якщо розглянути ідею, то цілком реально її реалізація як окремого виду бізнесу з нуля.

*

І так під такою бізнес проектом яке робить можливим відкриття бізнесу з нуля я маю на увазі створення невеликої фірми, яка буде надавати послуги по хімчистці килимових покриттів. Якщо розглянути ринок даних послуг з точки зору перспективи відкриття свого бізнесу зовсім з нуля, які сформувалася на сьогоднішній день, то можна відзначити, що більшість килимових покриттів чиститися на станціях СТО за допомогою того обладнання яке у них є для миття самих автомобілів, наразі про обладнання для бізнесу можна почитати тут. Але дана хімчистка килимів не зовсім адекватний і раціональний спосіб хімчистки килимів як такої. Якщо трохи розібратися в практиці і теорії даного виду робіт – тобто в методиці правильного та коректного догляду за килимовими покриттями, то можна відразу виявити, що агресивна хімчистка використовувана на СТО підходить тільки в 10-15% від загальної маси килимових покриттів. В інших випадках килимові покриття зазнали такої чищенні перетворюються в «мотлох» вже буквально протягом декількох років, навіть якщо вони не почали сипатися відразу. Так що розглядати конкуренцію то на ринку, знайти реальних конкурентів не так вже й легко, що говорить про досить велику перспективи для даного бізнес проекту. З іншого боку існує величезна кількість замовників які просто не в змозі зняти килимові покриття і відвести його на СТО, а от використання побутових миючих пилососів порівняно з використанням побутової засобів чищення дає мінімальний ефект, а працювати потрібно багато.

Як бачимо ринок досить перспективний і з ростом добробуту людей і їх розуміння, що чистоту не обов’язково «наводити», її можна банально купити, зростання на послуги такого характеру буде тільки рости, ще один великий плюс всьому бізнес проекту. Найпростіший приклад можна привести з реставрацією подушок як міні бізнес ідею, хто зараз самостійно сушок і пересипає перо – відповідь ніхто все звертаються або в реставрацію подушок або сплять на «брудних» подушках. Так і килими виносити на вулицю і чистити в «чистому» снігу міст з домішкою сажі та пилу не зовсім вдала ідея і дуже багато хто це розуміють, точно як і вибивання, яке не дає ефекту без величезної фізичної праці. Знову ставимо плюсик для відкриття бізнес проекту .

Про обладнання для відкриття власного бізнесу з нуля буде окрема стаття, зараз можу сказати, що за фактом використовується звичайний пилосос і сам апарат для хімчистки, а також ручна праця найманого працівника. Сам процес організації бізнесу простий і не відрізняється складністю, купуємо, вчимося і працюємо – досить просто зате дає змогу самостійно і досить швидко реалізувати весь бізнес проект.

Основні етапи реалізації бізнес проекту:

Купівля обладнання та навчання персоналу, ну звичайно не варто забувати і про бізнес плани, в якості основних нюансів самого бізнесу можна назвати швидкість самого процесу. Дуже важливо з одного боку не використовувати швидкий ритм для якісної хімчистки з іншого сторін занадто повільний ритм може привести до сильного намокання килимів. Також не варто забувати, що у випадку з ідеєю відкриття свого бізнесу з повного нуля – послуги прибирання можливе використання звичайної побутової хімії, то у випадку з хімчисткою хімія повинна бути тільки професійної, що убезпечити в першу чергу самого власника від «порчі» килимів.

*

Проведення максимально широкої компанії, при цьому не варто обмежуватися тільки банальними оголошеннями та рекламою в газетах, цілком реально і навіть правильно почати проводити хімчистки свої друзям знайомим по знижкам. Саме останній варіант у випадку вдалої реалізації дозволить в більш швидкому режимі запустити сарафанне радіо, яке є одні з головних інструментів в просуванні бізнесу на послугах населенню.

Щодо вартості входження в бізнес то в більшій мірі він залежить від вартості самого апарат для проведення хімчистки. Вартість може починатися від 500 доларів і вище цілком реальний варіант покупки і б / у техніки. Але це на Ваш розсуд. В цілому бізнес проект простий і нескладний в організації єдиним неприємним нюансом є необхідність в доставки самого устаткування і найманого працівника на місце замовлення. Транспортна складова в даному випадку вирішується за допомогу залучення на договірних почав конкретного таксиста або вільнонайманого. Тобто домовляємося про постійне замовленні і отримуємо дешевші ціни на перевезення, але саме в частині транспортних послуг варто звернути увагу на вартість робіт. Наприклад, невеликий килим площею 5-6 квадратів буде умовно коштувати 10 одиниць, а доставка на місце 6 одиниць і цілком можливий збиток, так що при дрібних замовлення необхідно чітко обумовлювати вартість робіт з урахуванням транспортної складової.

В цілому на сьогоднішній момент бригада по хімчистки в нашому регіоні працює успішно і є навіть більш рентабельною і прибутковою ніж сам бізнес від йо кого від відпочкувався, мова про ідеї бізнесу послуги з прибирання приміщень.

Підписуйтесь на блог, вже в наступних статтях будемо говорити про обладнання для клінінгової прибирання, а також ряді досить незвичайних, але разом з тим перспективних ідей малого бізнесу. Зокрема напишу про невелику ідеї на французьких делікатесах яку почали реалізовувати в цьому році. А якщо ви відзначите статтю то моєї подяки не буде межі це можна зробити натиснувши кнопочку поділитися, ретвіт або +1

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
 • Власний малий бізнес з нуля в ідеї організація екскурсій
 • Дрібний бізнес, ідеї на відпочинку
 • Починаємо власний бізнес з нуля, 5 робочих варіантів
Обсуждение: оставлено 3 коммент.
 1. Олег пишет:

  Від задуму до втілення ідеї проходить дуже багато часу. питання виробничого характеру не беремо до уваги, а от всілякі дозволи, ліцензії податкова и багато іншого відбирае сили дуже швидко. Такого роду послуги можуть дати прибуток лише у великому місті.

 2. юлія пишет:

  тільки наполегливість і досягниня мити

 3. Віталій пишет:

  для початку більш реально це робити під замовлення, наприклад весілля, поминки, корпоративи і т.д., домовитись з ресторанами про надання своїх послуг ну і далі)))

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх