Нова ідея бізнесу для власної справи

Нова ідея бізнесу для власної справи

*

Зміст

Найперспективнішим для розвитку малого бізнесу завжди була реалізація ідей малого бізнесу в сфері послуг. Це пов’язано з тим, що ринок побутових послуг є не тільки одним з найбільш динамічних, завдяки впровадженню безліч нових технологій і появі вдосконаленого обладнання, або значно зменшенню габаритів промислового, що робить можливим експлуатацію обладнання малим бізнесом. Але і тим, що на ринку подібних послуг практично відсутня конкуренція з боку великих компаній, яким «не цікаві» невеликі сегменти на ринки. Разом з тим такі ніші привабливі для розвитку малого бізнесу і стають стартовим майданчиком для формування власної справи, звичайно за умови бажання для розвитку власного бізнесу. Свіжа ідея бізнесу здатна сформувати окремий сегмент і на перших етапах дозволяє підприємцю займати монопольне положення у своєму регіоні, що в свою чергу дає час не тільки «загартуватися» але і у випадки правильного підходу почати процес освоєння суміжних ринків.

Організація процесу

Описані вище процеси дозволяють визначитися з тим, яку ідею малого бізнесу Ви хочете реалізувати, тим паче ідей для створення власного бізнесу багато, або піти проторованою доріжкою і сформувати власну справу за вже готовим шаблонам, таким як реставрація подушок, виготовлення ключів або вирощування грибів або ж займетеся пошуком нової або вірніше свіжої ідеї бізнесу наприклад зеленим туризмом, організацією малого бізнесу з продажу здорового харчування або звернете свій погляд взагалі на нову ідею бізнесу у вигляді без траншейної прокладки труб.

Якщо вибрано напрямок свіжих ідей бізнесу, то однією з нових і досить перспективною ідеєю для малого бізнесу є надання послуг населенню та підприємствам є послуг з без траншейної прокладки труб. Суть технології досить проста спеціальним економічним пневмопробійників, при цьому для всього процесу прокладки труб використовується тільки два невеликих котловану в початковому місці прокладки і в кінцевому, проводять прокладку шахти під землею. Затребуваність подібних послуг на сьогоднішній момент величезна і це пов’язано з дедалі більшим ускладненням процесу оформлення дозвільної документації на проведення земляних робіт. Плюс великою вартістю проведення робіт з усунення наслідків від застосування традиційного способу, тобто риттю траншей.

новий бізнес

Переваги та недоліки нової ідеї

Технологія проведення робіт зводитися до створення двох котлованів і за допомогою пневмопробійників проводитися горизонтальне буріння. При цьому в ході процесу земля ущільнюється, що дає можливість надалі закладати в сформовану шахту водопровідні, газові труби або використовувати їх для проведення ліній зв’язку та інших інфраструктурних систем. Простота використання пристрою дає можливість розпочати роботи без проходження спеціалізованої підготовки до цього можна додати, що не потрібно наявності додаткового обладнання, досить самого пневмопробійника.

*

Нова ідея бізнесу з’явилася відносно недавно і не знайшла поки широкого застосування хоча вартість послуг по роботі даними пристроєм в кілька разів дешевше ніж застосування традиційного траншейного способу. Прокладка подібних шахт можлива на відстань до 25 метрів, що цілком відповідає потребам більшості приватних замовлень. Саме формування нового ринку і низька конкуренція в даному сегменті дозволить успішно реалізуватися ідею малого бізнесу у повноцінну власну справу.

Які рекламні компанії можна запропонувати? В даному випадку доцільні стандартні варіанти, такі як газети і «сарафанне» радіо. Можна відзначити, що при реалізації даної ідеї бізнесу не потрібно практично жодних додаткових покупок. Все зводитися до банальної купівлі самого агрегату і подачі оголошень. Єдине, що потрібно зробити у великих містах, так це вивчити ринок, цілком можливо, що хтось вже знайшов цю ідею і почав її реалізацію. У такому випадку нова ідея бізнесу перетворюється на стандартну і у Вас буде можливість вивчити досвід конкурента.

У разі успішної організації власної справи цілком можливо і розвитку на суміжних ринках, таких як буріння свердловин для води (ринок з високою конкуренцією), або надання послуг по роботі пробиттям отворів в бетоні і стінах. Але в будь-якому випадки ідея не тільки свіжа і жива, але і є реальною для отримання доходу. Ідея виникла не на порожньому місці і на сьогодні успішно реалізовується в моєму регіоні.

Підписуйтесь на блог «Ідеї малого бізнесу» в подальшому будемо розглядати велику кількість реальних ідей малого бізнесу на Україні.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Оригінальні ідеї малого бізнесу вітчизняного ґатунку
  • Самий прибутковий бізнес без найманих працівників
  • Власна справа вдома
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх