Новий бізнес з нуля

biznec-01

*

Запропонована ідея бізнесу як власне і багато інших ідеї малого бізнесу «попалася на очі» завдяки випадковості, правда не приємної. Як писав раніше, деякий час тому я потрапив в аварію і досить сильно розбив свій автомобіль. Хочу сказати дуже не приємне відчуття, як під час самого події, так і після, варто відзначити, що за великим рахунком відбувся «малою кров’ю». Звичайно з урахуванням того, що на швидкості 140 км. розумієш, виходу немає і вибір полягає або в лоб іншій машині, або ж «наздогнати» фуру. Зупинився на останньому, правда гальма і машинка не підвела за якісь 10 метрів вдалося сильно знизити швидкість і «відбувся» пом’ятим передком, сам цілий, дружина теж і двигун разом з ходовою також не постраждали. Так, що ремонт довелося робити в основному пов’язаний з кузовними роботами. Зізнаюся чесно, що від механіки я дуже далекий і тематикою СТО ніколи не цікавився, крім одного разу, коли організував мийку автомобілів і шиномонтаж, але тема зацікавила та як завжди знайшлися нові ідеї приватного бізнесу з нуля.

Суть нової ідеї бізнесу з нуля проста і разом з тим досить затребувана, поки ходив в СТО то побачив, що у них ціла черга з автомобілів які потрапили в ДТП, але більш локального характеру, тобто пом’яте крило, двері і так далі. З одного боку ніби як невелика вм’ятина, разом з тим кузовні роботи з фарбуванням коштують дуже навіть непристойні гроші. Але технічний прогрес і нові або добре забуті старі ноу-хау, виявляється, можуть створити окрему нішу, до речі, вже створили у великих мегаполісах, такі технології працюють. Створюючи такий вид нового приватного бізнесу з нуля, ідея якого полягає в ремонті вм’ятин на автомобілі можна піти двома напрямками. В-першому випадку використовувати даний новий бізнес з нуля як ідею для першого бізнесу, тобто створювати бізнес який спеціалізується тільки на даному виді послуг, прийнятний варіант для тих, хто обмежений у фінансових можливостях або ж використовувати таку «фішку» при створенні невеликого повноцінного СТО. У другому випадки подібна технологія буде дуже хорошим рекламним ходом по залученню нових клієнтів для реалізації ідеї малого бізнесу.

Тепер по суті нового бізнесу з нуля за допомогою спеціального набору інструментів майстер за невеликий час вигинає вм’ятий метал, при цьому без пошкодження лакофарбового покриття самого автомобіля, що дуже важливо. Спробувавши на практиці подібну технологію і подивившись як вона працює, можу зробити два основні висновки.

По-перше, основна тонкість всього процесу полягає в особистих навичках майстра, бачив, як новачок рівняв за допомогою «крутих» інструментів і знайшов фахівця, який орудував м’яко скажемо «молотком и якоюсь матір’ю», майстер зробив все якісніше і набагато швидше. Так що сіль таки в самому умінні, саме тому бізнес ідея з нуля вимагає великого особистого бажання майбутнього власника. За фактом самому доведеться працювати руками. По-друге, даний бізнес реально почати і не маючи стартового капіталу як такого, пару сотень доларів я не вважаю за принципові гроші, мінімальний набір інструменту обійдеться в значно меншу суму ніж 1000 доларів рекламованих в інеті.

Що потрібно для організації такого приватного бізнесу, або нового бізнесу з нуля?

- Обов’язково пройти практику, по факту можна знайти СТО і майстри і заплатити йому за навчання, що буде набагато більш реальним, ніж більшість пропонованих курсів. Такий спосіб, перевірений досвідом. Від Вашого вміння багато в чому залежить, наскільки вдалим буде приватний бізнес з нуля на вм’ятинах, тобто особистий досвід і вміння на першому плані в новому напрямку.

*

  • - Гараж, з мінімальними зручностями, тобто з наявністю електрики і світла, до речі в багатьох домашніх ідеях бізнесу гараж саме затребуване місце;
  • - Кілька сот доларів для придбання пари гачків найбільш ходового вживання, клею, пістолета і так далі. Якщо брати новий комплект, то необхідно приготувати мінімум 1000 доларів, а то і більше за супер проф. набір. Але на початковій стадії такі вкладення не зовсім виправдані.
  • - Дати рекламу, як найоптимальнішою реклами в даному випадки буде роздача візиток на автостоянках, з єдиною умовою на самій візитки чітко повинен бути прописаний вид виконуваних робіт. Можна навіть великими літерами.

Після моєї знахідки майстер кузовних робіт, який робив мені машину, зацікавився і вже зараз два його підсобника проходять активне навчань, що з моєї точки зору говорить про перспективність даної ідеї бізнесу з нуля.

Варто зазначити, що звичайно труднощів з освоєнням такого бізнесу теж вистачає, але як каже одна прислів’я «Без праці не витягнеш і рибки зі ставка» у всякому випадки всі проблеми даного бізнесу цілком реально вирішити, не маючи великих знайомств і зв’язків.

Не забувайте підтримати мій скромний блог, натиснувши одну з кнопок внизу, та підписавшись на RSS

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
  • Інвестиційний бізнес-план або як заробити гроші у фінансах
    Інвестиційний бізнес-план або як заробити гроші у фінансах
  • Бізнес ідеї в сфері виробництва в Україні
  • Нові бізнес проекти
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх