Яке обладнання краще

як вибрати добре обладнання для бізнесу в Україні
*

Реалізація більшості бізнес ідей практично неможлива без використання того чи іншого обладнання. При цьому під обладнанням для малого бізнесу не варто розуміти тільки верстати і машини під цим терміном можуть ховатися і досить тривіальні інструменти – набори ножиць, коли говоримо про перукарню, або ж звичайний перфоратор та дриль, кажучи про невеликі ідеї в будівництві і так далі. Тобто коли мова заходить про реалізацію ідей в сегменті малого бізнесу часом основним обладнання для їх реалізації можуть служити самий звичайні на перший погляд речі, але як неодноразово писав на сторінках блогу про бізнес ідеї вся «сіль» в дрібницях.

А такі дрібниці в малому бізнесі, тим паче в Україні, це різниця між побутовими інструментами, обладнанням і приладами та професійною технікою. Для більш повного розуміння суті питання про різницю професійного обладнання та побутового, просто наведу реальний приклад з моєї практики. При організації і відкритті клініговой фірми (більш докладно в статті «Бізнес ідеї, послуги для населення») постало питання про доцільність покупки парогенераторів, за фактом у фірмі, де проходили практику, був один професійний парогенератор, але господиня в зв’язку з розширенням закупила ще кілька штук. Для більшої економії замість професійного обладнання  вона вирішила купити кілька ручних парогенераторів від відомої марки «Цептер», в той момент була знижка. Послухавши ніби як досвідченого бізнесмена, ми також купили один ручний від «Цептер» і один професійний апарат про Керхера.

Цікаво, що під акцію ми не тільки відносно не дорого купили ручний парогенератор. Але й отримали в подарунок, заточку для ножів, яка до цих пір вірою і правдою служить на нашій кухні, на відміну від самого парогенератора. Загалом, обладнання купили і приступили до роботи, проблеми почалися десь через півроку, коли реально зросла інтенсивність роботи та замовлення не з’являлися раз на тиждень, як раніше, а бригада почали активно використовувати техніку буквально через день, а іноді кожного дня. Саме в той момент і стала відчуватися реальна різниця між приладами та обладнанням побутового характеру і професійною технікою, до речі, для клінінгового агентства всю техніку купували професійну, крім злощасного ручного парогенератора. А різниця між першою та другою категорій полягає не в фірмі виробники та навіть не в потужності самого обладнання (наприклад, професійний пилосос і побутовий можуть мати однакової потужності, але), а по можливості його експлуатації. Тобто скільки ж можливо ним працювати в день.

У чому експлуатаційна різниця між першим та другим, вся справа в тому, що професійна техніка, розрахована на постійну роботу протягом робочого дня, тобто якщо дивитися на той же парогенератор, то побутовий прилад повинен був експлуатувати не більше однієї години, а далі його потрібно вимкнути і дати можливість «охолонути». Професійне ж обладнання здатне працювати 7-8 годин підряд і при цьому не відчувати проблем. На практиці це означає, що при інтенсивному використання побутовий прилад за кілька місяців повністю виробив свій ресурс і пішов в утиль, професійна ж техніка працює далі.

*

Тобто що можна сказати, при організації бізнесу, варто звернути увагу, яку саме техніку, обладнання та інструмент Ви купуєте, адже купуючи побутові інструменти для організації своєї справи з нуля (яке потребує інтенсивного використання) можна з упевненістю сказати, що дані гроші просто викинуті на вітер і в кращому випадки через рік, доведеться робити заміну даної техніки. З іншого боку, якщо техніка купується для дому не варто переплачувати за професійну техніку, адже за фактом побутова не гірше, а просто маємо менший ресурс по інтенсивності використання. Повертаючись до парогенераторів, можу зазначити, що ручний парогенератор в домашніх умовах більше одного-двох годин на тиждень (і це середнє значення) використовуватися не буде. Так от питання, навіщо платити за парогенератор 700-800 доларів (професійний) якщо можна купити його побутової аналог за 200 доларів, при цьому хорошого виробника і відомої марки.

Висновок не варто переплачувати, як власне не варто і економити на обладнані, адже іноді подібна економія може значно підвищити Ваші витрати вже в найближчому майбутньому, нам довелося купувати ще парогенератор який обійшовся в 750 доларів плюс ті 200 баксів які ми віддали за побутовий прилад вийшов з ладу.

До речі, вибираючи обладнання заздалегідь прорахуйте інтенсивній його використання, це дозволить на окремих ділянках замість професійного обкладання придбати більш дешеве побутове. Це зворотня сторона медалі, навіщо платити більше, тобто відповідь на питання яка техніка краще звучить як наступне питання – А на йо кому етапі бізнесу це обладання буде використовуватися.

Не забувайте підписатися на блог про бізнес ідеї в Україні і залишати коментарі, можливо  Ви стикалися з подібною проблематикою в домашніх умовах, адже існує і безліч ідей домашнього бізнесу. Мені дуже важливий саме Ваш погляд.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Починаємо власний бізнес з нуля, 5 робочих варіантів
  • Власна справа на виробництві напівфабрикатів
  • Рейтинг популярних літніх бізнес ідей
Обсуждение: есть 1 комментарий
  1. Ганна пишет:

    Моя подружка стала власницею маленької перукарні. Вірніше навіть, невеликого салону, так як там надаються послуги з нарощування нігтів, вій та іншого. Обладнання, меблі та інструменти вона придбала професійні і тільки нові. Боялася, що витрати не окупляться. Не тільки окупилися, а ще її маленький власний бізнес почав приносити доходи. У районі, де вона живе, припав до душі цей акуратненький салон, сяючий новизною, добре обладнаний і з чудовими майстрами!

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх