Перші кроки при створенні бізнесу

крок до бізнесу

Всі бізнес ідеї діляться на безліч різних категорій, за самими різними ознаками і показниками. Разом з тим, відкидаючи науковий підхід можна виділити два основних критерії при виборі бізнес ідеї для створення власної справи.

*

Перший критерій залежить від фінансової складової, для когось тисяча доларів не є проблема, а хтось не знає, як знайти і «зайві» сто баксів. Про це поговоримо у наступних постах, не забувайте підписатися на RSS (введіть свій емейл та натисніть підписатися)

Другий критерій це – для яких саме цілей буде необхідна ідея бізнесу. Власне кажучи, створюєте Ви бізнес, для того щоб:

  • - Заробляти багато грошей і з перспективою створення великого чи мінімум середнього бізнесу;
  • - Створення бізнесу розглядається в першу чергу як додаткове джерело доходів;
  • - Бізнес створюється для збереження капіталу, тобто використовується як інструмент портфельного інвестування;
  • - Бізнес створюється для конкретної людини в якості робочого місця.

З точки зору реальної реалізації бізнес проектів, використання двох даних підходів, хоча, напевно, більше схоже на фільтри, через які й будуть надалі «просівати» ідеї бізнес, дозволить не тільки заощадити дуже багато часу, але і дасть можливість досягти запланованого результату в більш стислі терміни та дозволить уникнути зайвих фінансових втрат.

І так перший крок у створенні власного бізнесу це чітке визначення суми фінансових ресурсів, які збираєтеся вкладати чи зможете вкладати в реалізацію бізнес ідеї. При цьому варто зазначити, що на початковому етапі необхідно просто сформулювати якийсь коридор вартості, наприклад, до 1000 доларів або ж від 1000 до 5000 доларів.

Другим кроком має стати чітке визначення та розуміння для чого потрібно створювати малий бізнес. Тобто,

Якщо бізнес створюється для реального заробітку та як основне джерело доходу зі стратегією розширення, то необхідно відразу враховувати кілька факторів. Так існують ідеї, які реально втілити в життя, але вони у своїй суті не мають великих перспектив і можуть розглядати виключно як створення робочого місця для конкретної людини. До таких ідея можна віднести і той же лоток на ринку, невелику перукарню з прицілом на нижній ціновий діапазон, реставрація подушок, виготовлення ключів і так далі. Всі перераховані ідеї як власне і безліч інших подібної конфігурації реальні в створенні та не вимагають великих фінансових ресурсів, разом з тим не підійдуть для створення повноцінного бізнесу та обмежені у своїх фінансових можливостях. До бізнес ідеям з перспективами можна віднести:

Створення бізнесу при реалізації подібних бізнес ідей має перспективи розвитку в щось більш велике і дозволить отримувати заробіток більше ніж 1000 доларів щомісяця, але поки в перспективі. Та варто пам’ятати, що реалізація більшості ідей такого характеру вимагає вкладень в розмірах від декількох тисяч доларів

Наступний варіант – це створення додаткового джерела доходу, подібний варіант створення власного бізнесу якось не заслужено забутий багатьма підприємливими людьми. Тобто, маючи всі можливості, вони даний варіант просто не розглядають, а за фактом подібна схема реальна і здійсненна. І так якщо все ж таки бізнес створюється в першу чергу як джерело додаткового доходу, то з одного боку організація самого бізнес процесу має бути не складна, з іншого боку підійде бізнес з постійним місцем дислокації (для організації нормального контролю). До таких бізнес ідей належить: торгівля в спеціалізованих магазинчиках (наприклад чай, кава або постільна білизна), робота невеликих майстерень типу ремонт ключів, ремонт одягу, реставрація подушок і так далі. При цьому при створенні бізнесу з подібними планами варто пам’ятати, що бізнес повинен легко перевірятися і не вимагати великої уваги з боку власника. Та ж столярка в даному випадки не підійде, як власне і дилерська торгівля, торгівля макулатурою. Також пам’ятайте, що крім витрат на саму реалізацію бізнес проекту варто передбачити і системи контролю, наприклад організація відео спостереження в магазині, що в свою чергу збільшує стартовий капітал.

*

Створення бізнес для заощадження капіталу, саме формулювання говорить про те, що фінансовий капітал уже існує, але при цьому сам власник не має бажання активно брати участь у бізнес процесах. У цьому випадку, як і в ідеях додаткового доходу, варто відразу подбати про системи контролю, плюс вибір ідей зміщується убік дорогих проектів. Як одними з найбільш цікавих нових бізнес ідей у ​​цій категорії варто розглядати бізнес ідеї пов’язані в першу чергу з орендою. При цьому таких ідей безліч, починаючи від організації невеликого агентства по здачі квартир (ідея цікава і про неї буде написано в найближчим часом, не забувайте підписатися на RSS (введіть свій емейл та натисніть підписатися)), прокат будівельного устаткування (починаючи від дрібного, закінчуючи і серйознішими агрегатами), прокат автомобілів і так далі. У даному випадку необхідно пам’ятати, що більшість ідей виробничого характеру і сільськогосподарського напрямку не підходять. Оптимальний варіант це сфера послуг.

І останній варіант це створення бізнесу під конкретну людину. Не дивлячись на те, що звучить дивно, такий варіант цілком реальний, тобто Ваша дружина, сестра, знайома, брат, друг і так далі втрачає постійну роботу, а ось знайти іншу не може і як оптимальний варіант її працевлаштування можна розглядати створення малого бізнесу . При цьому особливих бажань і необхідності в розвитку бізнес процесів у них немає, та і хочуть вони простої стабільності та середнього доходу. Тоді найоптимальніший варіант це реалізація міні бізнес ідей. Які з одного боку дозволяють реально заробити, а з іншого не буде вимагати від них неможливого, до таких ідей ставитися та ж реставрація подушок, ремонт ключів, автомийка і так далі. З одного боку такі ідеї досить лояльні з боку фінансових вкладень, з іншого мають досить високий рівень рентабельності.

Якщо Ви вирішили створювати власний бізнес то в першу чергу виберіть критерії, а тільки потім думайте і шукайте ідеї, це реально працює на практиці і допоможе Вам. Не забувайте підписатися на RSS блогу «Ідеї бізнесу» (введіть свій емейл та натисніть підписатися) вже в наступному пості одна з реальних міні бізнес ідей.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
  • Як досягти фінансової незалежності
  • Пошуки бізнес ідеї, як не попасти в просак
  • Чи є альтернатива малому бізнесу в Україні
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх