Перспективна ідея для бізнесу

Які бізнес ідеї на Україні кращі? Відповідь одна це ідеї для бізнесу

Перспективна ідея для бізнесу

Тема перспективності окремих ринків з точки зору малого бізнесу це тематика цілого стратегічного дослідження. Адже на будь-якому ринку можна знайти невеликі цільові ніші, які здатний зайняти малий бізнес, як приклад з реального досвіду ведення бізнесу – організація невеликої токарної майстерні з виготовлення бронзових шайб які використовуються трансформаторах. Адже в цілому, малому бізнесу у великому машинобудуванні нічого робити, але ось такий вузький сегмент виявився дуже рентабельним і майстерня працює донині. Але таких ідей малого бізнесу відносно мало і якщо немає реального покупця, то пошук краще вести в більш підходящих для цього сегментах, та використовуючи трохи інші ідеї для бізнесу.

*

Найбільш перспективними з точки зору конкуренції, а також можливості розвиватися без великого стартового капіталу є сільське господарство, будівництво та сфера послуг населенню. В інших сегментах ринку, таких як торгівля, виробництво і так далі, набагато вище вимоги до стартового капіталу, хоча конкуренція багато в чому залежить від того в якій ніші знаходитися ідея для бізнесу.

Найближчим часом розглянемо всі три напрями, але ця стаття присвячена сільському господарству та ідеї для бізнесу яка дозволить досить швидко заробити гроші. Чому саме йому. Відповідей на питання декілька:

Найкращий сегмент для малого бізнесу це ідеї для бізнесу в сільському господарствіПо-перше, суто суб’єктивний я сам виріс на землі (з селян) і дуже близько знайомий з тематикою сільського господарства та на практиці стикався з ним, так що ці ідеї для бізнесу мені відомі. Саме тому чітко маю уявлення як про всі складнощі ведення даного бізнесу, так і реальному рівні рентабельності, що власне і дає мені можливість стверджувати що даний бізнес один з найперспективніших для створення власного бізнесу з нуля.

По-друге, сількогосподарський бізнес в його малих формах (не говоримо про зернові культури) не вимагає великих вкладень грошей, що реально виводить його в число тих ідей для бізнесу, де можна почати власну справу практично з нуля.

По-третє, ми живемо вже в 21 столітті, який загрожує нам масою глобальних проблем і першою з них, є загроза (вже навіть не загроза, а реальності), продовольчої кризи, що в свою чергу виводить дану сферу бізнес в розряд найбільш затребуваних у світі. Грубо кажучи, в найближчі десять років цілком реально, що продукти харчування повторять шлях нафти. До відома на початку 80-х років баррель нафти коштував 7-8 доларів, зараз його вартість вище 100 доларів при цьому ніяких реальних економічних складових (говорю про зростання собівартості) немає, тобто, вся різниця створена зростанням попитом, ну і спекулянтами . Швидше за все, саме така доля чекає і продукти харчування, вже зараз ринок продовольства розглядають як реальний інструмент інвестування. До речі більшість українських олігархів дуже активно інвестують саме в ці ідеї для бізнесу.

*

Перспективні бізнес ідеї в Україні під Вашими ногами - ідеї для бізнесуЧетверта причина, це зростання хімізації звичайних продуктів з магазину, тільки ледачий не говорить про те, що в більшості продуктів харчування з магазинів, високий вміст всього починаючи від хім.добавок, закінчуючи тим же ГМО. І природним чином починає рости популярність екологічно чистої продукції, яку поставляють на ринок винятково дрібний бізнес. Не один великий виробник не хоче  «гратися» з екологічно чистими продуктами, так як використання біологічно активних добавок та іншої хімії дозволяє збільшити вихід продукції в рази. Що в свою чергу дозволить при меншій ціні, але за рахунок кількості отримати у багато разів більше. Інша справа дрібний бізнес, який за рахунок маленьких обсягів, але більшої ціни цілком здатний забезпечити собі гідний прибуток. Саме цей фактор забезпечує величезну перспективність для відкриття власного бізнесу з нуля в селі та реалізації ідеї для бізнесу в цьому напрямку.

Це якщо говорити про перспективність бізнесу в сільському господарстві, тематика статті не випадкова, недавно прочитав про популярність так званого еко.руху і тих групах які їдуть в село жити ближче до природи. Але вразив інший фактор того, що дані групи, чомусь  прагнуть до створення відносно великих поселень і великими вимогами до площ (від 40 до 100 га землі). Насправді реальність показує, що такі форми переїзду є крайніми формами протесту і створення невеликих ферм з меншими «претензіями» має набагато більше шансів до успішної реалізації.

В ідеалі для створення успішного малого бізнесу на селі, тобто успішних бізнес ідей з урахуванням тих же екологічних чинників, цілком достатньо декількох гектарів і створення міцного господарства в галузях не пов’язаних вирощуванням тих же зернових або технічних культур. До речі ідеї для бізнесу в даному напрямку мають дуже різноманітний характер.

Відповідь на питання чому саме такі ідеї для бізнесу більш перспективні?

Проста – вирощування зерна, соняшника та інших культур у великих обсягах вимагає наявності маси додаткового устаткування і техніки починаючи від комбайна (вартість одного самого поганенький починається від 50 000 доларів), закінчуючи місцями для зберігання врожаю (примітивний елеватор для 100 тонн зерна з площі 40 га обійдеться в ті ж 50 000 доларів мінімум – разом 100 000 і у Вас ще нічого немає). На противагу цьому невелике фермерське господарство з іншої спеціалізації спокійно можна почати з 200-300 доларів стартового капіталу, що виглядає набагато реалістичніше. До цього можна додати масу інших суто технічних нюансів, які роблять бізнес в рослинництві досить вимогливим до стартового капіталу.

Ідея для бізнесу в селі велика безліч і не дивлячись на те, що деяким вони можуть здатися «заїждженими» на сторінках блогу я постараюся розібрати основні нюанси кожного з довгого переліку сільгосп ідей з якими стикався на практиці. Не забувайте підписатися на блог.

Відразу обмовлюся, що ідеї для бізнесу в селі будуть публікуватися поруч з іншим новими ідеями бізнесу, з тієї ж сфери послуг або виробництва. Не забувайте відзначити блог своїм плюсиком в соціальних мережах, буду дуже вдячний. На прикінець трохи гумору

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Як скласти бізнес-план
  • Створення власного бізнесу
  • Бізнес у провінції
Обсуждение: есть 1 комментарий
  1. Володимир пишет:

    Да недавно читав аналітику та був вражений, що всі з “золотій сотні” українців мають власний бізнес в сільському господарстві, починаючи від ахметова. Так говорячи про перспективність можливо сказати що ідеї для бізнесу в цьому сегменті дуже перспективні на Україні. Хоча і праця в сільському господарстві не легка

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх