Перспективні напрямки для дилерства

broker1

Опублікувавши статті про дилерських схемах просто не можливо було не привести реальні приклади з життя, де диллерство є ефективним джерелом доходів. І так до переліку найбільш привабливих диллереских схем і найголовніше реальних, входить кілька основних напрямків.

*

Перше і мабуть найбільш поширене це діллерество на металопластикових вікнах. Дійсно схема не тільки є найпоширенішою, але і найбільш привабливою з точки зору організації такого роду бізнесу. Чому ж так привабливо диллерство на вікнах? Відповідь складається з кількох частин і так:

Перше, не секрет, що житловий фонд країни вимагає модернізації, тобто банального проведення не тільки косметичних, але і капітальних ремонтів квартир, будинків. При цьому як би не хотілося, а при проведенні ремонту необхідно приділяти особливу увагу теплоізоляції, в світлі стрімкого подорожчання енергоресурсів усіх видів, власники просто зобов’язані задуматися про економію. І найпершим кроком такої економії є заміна саме неефективних старих вікон на нові металопластикові, які забезпечують кращу теплоізоляцію і по співвідношенню ціна і якість перебувають на першому місці. Хоча варто і тут свої мінуси, про які поговоримо трохи пізніше. Тобто попит на подібні вироби поки колосальний і ринок стрімко зростає щороку.

Друге, з іншого боку процес організації продажів металопластикових вікнах відрізняється простотою, тобто схема наступна укладаємо дилерську угоду, знаходимо двох установників і купуємо мінімальний набір інструментів. Хоча більшість установників мають власні інструменти. Далі даємо оголошення і розвішуємо рекламу та власне починаємо роботу. Все просто і зрозуміло і найголовніше організація такого роду бізнесу однозначно ставитися до категорії ідей малого бізнесу з нуля.

Але є й кілька мінусів в ідеї бізнесу на дилерських схемах продажу металопластикових вікон:

Перший і актуальний, дуже висока конкуренція на ринку, власне в кожному навіть самому маленькому містечку вже працюють мінімум з десяток дилерів від різних заводів виробників. Плюс останнім часом намітилася тенденція до створення невеликих складальних майстерень на місцях. Тобто при повноцінної дилерської схемою, дилери на місцях отримують готову продукцію за зазначеними розмірами, але посилення конкуренції призвело до створення невеликих складальних цехів на місцях, які займаються складанням готових вікон з заготовок, подібна схема дає можливість домогтися зменшення собівартості продукції і як наслідок дозволяє демпінгувати на ринку. Тобто можна сказати, що ринок дуже конкурентний і працювати на ньому з нуля буде досить важко.

*

Друге, в стратегічному плані ринок металопластикових виглядає не дуже привабливо і основні причини такого песимізму полягають у розвитку нових технологій на віконному ринку. Так уже сьогодні в країнах ЄС великою популярністю користуються не металопластикові вікна, а вікна з клеєного бруса (ще його називають євро брус) дана технологія з одного боку забезпечує велику екологічність виробів плюс не поступається в якості металопласт і вже сьогодні на західному ринку зрівнялася за вартістю з металопластом. У нас ситуація поки не настільки однозначна, технологія виробництва клеєного бруса розвиватися досить повільно і вартість вікон з даного матеріалу вище ніж вартість самих дорогих виробів з металопластику, але в перспективі конкуренція приведе до зниження вартості і як слідству прямої конкуренції, в якій металопластик програє.

Висновку з даної ідеї малого бізнесу досить прості. Як стартовий майданчик для розвитку власного бізнесу ідея дилерській торгівлі металопластиковими вікнами приваблива, але при цьому відразу варто звернути увагу на конкурентів і для просування багато сил потрібно саме для організації правильно і ефективної рекламної компанії. Якщо починати цей бізнес з нуля, то однозначно необхідно шукати більшого дистриб’ютора або виробника з нормальними дилерськими умовами торгівлі, якщо ж є стартовий капітал, то варто вивчити всі аспекти технології з виробництва металопластикових виробів із заготовок і в якості старту використовувати власне виробництво. При цьому пам’ятати про тенденції віконного ринку і при вдалому розвитку подій замислюватися про створення власного виробництва вікон з клеєного бруса. Звичайно, можливо виглядає дуже оптимістично, але якщо мати реальне бажання створювати свій власний успішний бізнес, то обов’язково необхідно і головне заздалегідь займатися бізнес планування і також складати бізнес плани на перспективу.

Не забувайте підписуватися на блог про ідеї малого бізнесу, тільки найактуальніші та реальні ідеї бізнесу з нуля.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
 • Невеликі бізнес проекти в малому бізнесі
 • Реставрація диванів – як реальний домашній бізнес
 • Як підлітку та школяру заробити гроші
Обсуждение: оставлено 2 коммент.
 1. Володимир пишет:

  Ось я не можу зрозуміти таку річ в даній ідеї бізнесу. У нас в місті – в одному з обласних центрів України, така величезна пропозиція по металлопластіковим вікнах, що можливість увійти до такого малого бізнесу і сформувати круг клієнтів представляється неймовірно складною

  • admin пишет:

   Якщо вже говорити зовсім чесно, то велика конкуренція є на більшості вдалих с точки зору малого бізнесу ринків, а якщо конкуренції не має сьогодні, то в разі вдалого старту Вашої бізнес ідеї конкуренті будуть миттю. Так, що не треба вагатися і думати можливо чи ні, треба розраховувати та починати. До речу років зо 8 назад у нас починали на вікнах бізнес з десяток людей, на сьогодні залишилось лише 3 «старожилів» інших витіснили новачки, які реально вийшли на ринок рік або ж два назад. На мій погляд це пряма відповідь на Ваше запитання

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх