Обладнання для виробництва пінопласту

Як реалізувати бізнес ідею по виробництву пінопласту - все про обладання для цеху

*

Як би не була цікава ідея малого бізнесу в сфері виробництва, завжди варто пам’ятати про те, що у сфері виробництва безліч великих і дуже великих підводних каменів. Адже за фактом створюється виробничий цикл і як не дивно, обладнання та особливості «налаштування» таких ідей завжди не відповідають заявленим параметрам. Хто не пам’ятає старе прислів’я «У нас все робиться за допомогою молотка, сокири і якоїсь матері» саме такий принцип дуже гостро відчувається при організації виробничих напрямків в бізнесі. При цьому якщо говоримо про імпортне обладнання то в 9 з 10 випадків не має якісного сервісу по облаштуванню, а якщо говоримо про вітчизняне то його майже завжди необхідно «після зборки обробити напильником»

Таке найчастіше виникає через нездатність спочатку скласти повноцінне уявлення про самий технологічний цикл виробництва, адже виробники такого обладнання заявляють, як правило, самі мінімальні вимоги та умови, не кажучи про те, що дані параметри «злегка» занижені. Згадайте оголошення в газетах типу ціна від 1000 гривень (за фактом це може означена що завгодно, наприклад, реальна вартість всього обладнання з установкою  цілком може скласти всі 100тисяч). Я не намагаюсь згустити фарби, а просто хочу підкреслити, що найбільш необхідним «устаткуванням» в усьому процесі організації виробничих ідей є особиста цілеспрямованість власника. Реалізація ідея такого плану це для тих, хто хоче не просто заробити гроші та отримати стабільне джерело доходів (для таких цілей існує маса інших більш «легких» ідей малого бізнесу або способів під назвою підробіток), а для амбітних підприємців, які розглядають створення першого цеху як стартову можливість подальшого формування вже повноцінного бізнесу під назвою великий .

обладнання для власного бізнесу з нуля

І так визначившись, що по-моєму об’єктивному (з точки зору реального досвіду реалізації подібних прибуткових  бізнес планів) і більш суб’єктивному (той же особистий досвід коли ідеї провалювалися) досвіду головне обладнання для виробничих ідей та капітал це людський чинник перейдемо до окремих технічних нюансів.

Основним підводним каменем при організації цеху по виробництву пінопласту як не дивно є приміщення, а не обладнання для малого бізнесу. І ось чому, виробники обладнання скромно декларують відносно невеликі площі під створення самого цеху, що відповідає дійсності, але заявлених 60 квадратів дійсно з «головою» вистачить для розміщення всього технологічного процесу, але є маленький нюанс. При виробництві пінопласту спінена сировина повинна «стабілізуватися» в бункерах не менше 6-12 годин залежно від марки виробленої продукції. За великим рахунком жодної проблеми – спінили, засипали на ніч, а вранці займаємося формуванням. Але виробництво пінопласту це досить сезонний продукт, пік споживання якого припадає на літо і початок осені, то є й рівень завантаженості також має такі ж сплески активності. І для таких періодів у цеху повинні бути додаткові можливості з нарощування обсягів виробництва, якщо говоримо про саме устаткування та обладнання , то такі резерви є – обсяги виробництва залежать від часу роботи (працює в дві зміни і без проблем). Але має бути місце під розгортання додаткових бункерів і складські приміщення для зберігання готових блоків в період їх остаточної «просушування». Висновок якщо говоримо про нормальні розміри то під самі виробничі цілі дійсно досить 60 -80 квадратів плюс потрібно мати не менше 150 квадратів в запасі, оптимальним же розмір під невеликий цех по виробництву пінопласту з розгортання всього необхідного обладнання  є приміщення в 300 квадратів. При цьому обов’язкова умова такого приміщення це висота стель, від цього параметра залежить розмір і об’єм бункерів.

створюємо власний бізнес на Україні - облданная для пінопласту

Варто зазначити, що особливих проблем з вибором приміщення бути не повинно, по факту в передмістях і виробничих кварталах можна без проблем знайти ангари або старі виробничі цехи, які з мінімальними вкладеннями перетворюються в виробничі приміщення для пінопласту.

Що стосується безпосереднього обладнання для малого бізнесу з виробництва пінопласту в його склад входить:

Устаткування для малого бізнесу:

Спінювач – 1 шт.

Блок-форма -1 шт.

Бункера сушіння і вилежування гранул -5 шт. (5 бункерів є мінімальним наборів для виробництва, за фактом в кожен з бункерів засипається «вспінену» сировину певної марки). При цьому варто пам’ятати, що конструкція таких бункерів повинна мати можливість їх розгортання та згортання в міру необхідності. Також якщо бізнес починається з невеликими вкладеннями, то даний елемент устаткування можна виготовити самостійно.

Накопичувальний бункер попереднього завантаження 1 шт. (Аналогічно бункерів для сушки)

власний бізнес - обладнання для цеху по пінопласту Пневмотранспорт – якщо купувати повністю готове обладнання то йде в комплекті, але є можливість подібну систему зробити самостійно.

Дробником відходів з бункером – також можна виготовити самостійно. Але в самому виробництві обов’язковий, з його допомогою утилізуються всі відходи від виробництва (обрізки пінопласту від готових листів) і пускаються на новий цикл. До речі наявність 10-15% вторинного пінопласту в новому циклі робиться новий продукт набагато кращім.

Верстати різання блоків на листи.

Вартість повноцінного комплекту обладнання починається від 16 000 доларів і рухається вище, при цьому головною відмінністю у вартості є продуктивність самого обладнання, тобто  20-40-100 кубів готової продукції за зміну. Також відмінною рисою різних комплектів є наявність невеликих котелень, на тому чи іншому паливі. У зв’язку з подорожчанням всіх основних видів енергоресурсів оптимальним є, котельня яка готова використовувати як паливо, відходи деревини, лушпиння соняшника, гранули і так далі. Фактично при правильному підході в організації отримання тепла (тепло використовується для отримання пари, яка є одним з основних компонентів всього виробничого циклу) цілком реально якщо й не отримати безкоштовне тепло, то як мінімум дуже істотно знизити витрати на його отримання в порівнянні з традиційними енергоресурсами (газ , мазут, вугілля). До речі про більш просте облдання для бізнесу можна прочитати тут

*

Основні компоненти при виробництві пінопласту

Пенстірол – при вспіненні збільшується в розмірах більш ніж в 20 разів (в залежності від якості вихідного матеріалу) – тобто сама сировина.

Вода – у виробничому циклі використовується не сама вода а пар, тому забезпечення водою є необхідним елементом всього виробничого циклу. Але обсяги споживання цеху за великим рахунком перебувати в досить скромних межах, що дозволяє в разі потреби організувати подачу води з ємностей, а не використовувати централізовані джерела.

Електроенергія – обладнання розраховане на підключення до мереж з напругою в 380.

Також не варто забувати про забезпечення нормальної вентиляційної системи у виробничому приміщенні. Даний параметр забезпечує нормальну просушку, як спіненого сировини, так і готової продукції.

У наступній статті розповім про додаткові видах діяльності, які «виросли» з цеху з виробництва пінопласту не забувайте підписатися на блог про нові ідеї бізнесу.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Варіант створення бізнесу на дому, або які ідеї для бізнесу можуть мати перспективи на Україні
  • Обладнання для виробництва котлет
  • Обладнання для бізнесу – солимо рибу
Обсуждение: есть 1 комментарий
  1. ярослав пишет:

    продам Обладнання для виготовлення пінопласту (готова діюча лінія) гарна ціна. деталі за тел. 0503704753

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх