Бізнес у провінції

бізнес у провінції

*

Кожен регіон відрізняється своїми невеликими або навпаки великими особливостями, разом з тим існують і схожі ознаки не за географічною, а за демографічним показником. Так, наприклад, розглядаючи ідеї бізнесу завжди можна знайти багато спільного між відкриттям власної справи в мегаполісах, великих містах і так далі і точно так існує і ряд відмінних особливостей ведення бізнесу в маленьких містах, говоримо про провінційних містечках з невеликим населенням і схожими проблемами.

І так розглядаючи ідеї бізнесу в маленькому місті – грубо кажучи, бізнес в провінції, можна відразу виділити кілька відмінних рис провінційного бізнесу:

Перше і найбільш примітне наявність обмеженого попиту за рахунок невеликих доходів місцевого населення. Тобто маленькі зарплати дуже обмежують застосування нових ідей бізнесу в сфері торгівлі і навіть сфери послуг. Погодьтеся, хто з мінімальною зарплатою буде ще платити гроші за тих же кредитних брокерів або купувати дорогі товари. Та звичайно торгівля таких містах існує, але в більшості своїй ринок дуже щільно «забитий» конкурентами і для реального входження буде необхідно витратити чималі гроші і при цьому отримати досить маленьких результат, то ж ставитися до більшості ідей зі сфери послуг. Звичайно, є й винятки, говоримо в першу чергу про ті ідеї бізнесу, які здатні зменшити вартість – тобто пропонують дешевший варіант, як приклад нова ідея бізнесу у вигляді горизонтального буріння або та ж ідея торгівлі з використанням интернету. Також на відміну від думки більшості жителів мегаполісів займатися сільським господарством в таких невеликих провінційних містечках також не можливо.

*

Через банальну відсутність землі і вільних площ, знову таки виняток це вирощування птиці, в деяких випадках свиней в невеликих обсягах, ну можливо говорити про грибний бізнес і самому освоїти свою справу з нуля у вигляді тепличного господарства. Як бачимо більшість ідей сільського бізнесу, також не підходять для бізнесу в провінції. Причини малого попиту також зводять практично нанівець і реальні ідеї в будівництві. Як бачимо, більшості бізнесменів-початківців варто врахувати, що бізнес в провінції почати реально, про це далі, але варто врахувати і реальні проблеми з попитом.

Друге, наявність великої кількості трудових ресурсів здатних працювати за невеликі гроші, звичайно за мірками мегаполісів, та й просто великих міст. Наявність великої кількості дешевих орендних площ, досить низький рівень «пресу» з боку контролюючих органів, хоча, як правило, в таких регіонах є свій «господар» з яким краще домовитися відразу.

Тобто з одного боку маленький попит так скажемо на внутрішньому ринку провінційного містечка, з іншого боку дешеві трудові та інші ресурси. Все це говорить про те, що найбільш оптимальним варіантом для розвитку бізнесу в провінційному місті є сфера виробництва. Звичайно, не говоримо про серйозні заводах, а скоріше про невеликих цехах з виробництва товаром з подальшою реалізацією в великих містах або на території країни, тобто в даному випадку на зовнішніх ринках.

Висновок якщо Ви житель невеликого міста і шукайте ідеї для бізнесу в рідному провінційному містечку, тобто хочете почати бізнес в провінції, то в першу чергу зверніть увагу на ідеї бізнесу в сфері виробництва тих чи інших товарів. Як варіант це те ж виробництво бронзових виробів – бізнес в домашніх умовах або ось ідеї бізнесу в маленькому місті з виробництва одягу і так далі. Головною умовою успішності такого бізнесу є можливість організувати канали збуту своєї продукції за межами рідного міста.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
  • Створення власного бізнесу
  • Рейтинг популярних літніх бізнес ідей
  • Пошуки бізнес ідеї, як не попасти в просак
Обсуждение: оставлено 2 коммент.
  1. Іван пишет:

    На даний момент бажаю заснувати власний бізнес. Але оскільки живу у маленькому містечку це дуже проблемно. Ця стаття врятувала мене від фатальних для малого бізнесу помилок у майбутньому. Згоден зі статею у тому, що в бізнесі не стільки важливо, що ти виробляєш, а щоб була можливість це щось продати.

  2. Anonymous Vpn пишет:

    Very amusing thoughts, well told, everything is in its place:0))

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх