Робота в інтернеті

гроші і інтернет

Ще одним реальним способом підробітку в мережі є створення власного сайту або ж блогу, хочу зазначити, що заробіток за допомогою власного блогу, це вже не підробіток а саме повноцінна робота в інтернеті, при цьому вона має декілька головних нюансів. По-перше власній ресурс буде вимагати від Вас часу (не менше декількох годин щодня), по-друге – реальний заробіток можливий тільки через півроку і найголовніше сума отриманого доходу може бути як декілька сотен доларів так и декількох тисяч.

*

А тепер давайте розглянемо більш детально дану роботу в інтернеті.

Про те, як побудувати власний блог або вірніше його створити написано дуже багато і власне як про саму монетизації блогів. З особистого досвіду можу сказати одне, що, як і у випадку з побудовою реального бізнесу створити власний блог можна за умови відповідального підходу до даного процесу. Тобто головним умова є наполегливість і бажання.

На відміну від перших двох видів підробітку в мережі можна прочитати статі  – Гроші он лайн та Заробіток в мережі, які дають результат у вигляді реальних грошей вже, в буквальному сенсі, на наступний день, створення та ведення власного блогу вимагає більш тривалого підготовчого етапу. Тобто «ввечері гроші, а вранці стільці», найчастіше саме не розуміння даного принципу веде до того, що багато хто має негативний досвід в даному виді роботи в інтернеті.

Для створення повноцінного блогу у вигляді джерела доходу, тобто місця постійної роботи в інтрнеті необхідно:

Час але справа не тільки в часі, необхідному для створення і наповнення власного блога, а чисто об’єктивного тимчасового фактора по «дорослішання» Вашого творіння. Багато пошукових систем мають фільтри під назвою «пісочниці», які значно гальмують молоді сайти в пошуковій видачі. А саме пошуковики і ті відвідувачі, які приходять з них є основним джерелом доходів для Вашого блога. А ось що стосується створення блогу то можна помітити, що маючи велике бажання зробити його можна самостійно найголовніше це все-таки бажання, а розібратися можна використовуючи досвід просунутих блогерів, я наприклад при створення свого ресурсу керувався статтями двох блогерів один з яких живе – за адресою http://ktonanovenkogo.ru

Бажання, для того щоб Ваш особистий блог або сайт не став черговий «пустушкою», яких дуже багато в мережі, необхідно наповнення ресурсу інформацією корисною певної категорії користувачів. При цьому дана інформація повинна бути або ж унікальна, або ж викладена в цікавому стилі (без відвертого плагіату). Таке наповнення вимагає дуже великого часу і Ваших особистих сил.

Мінімальних знань з тих процесів, які виводять сайт в топ по пошукових запитах – або так звана сео оптимізація. Такі знання отримати досить просто і для цього знадобитися перших два фактора, час і бажання. Також дуже стати в нагоді досвід копірайтерства і постінгу описані в окремій статті. Саме по цьому для нормального побудови власного блогу варто заздалегідь попрацювати копірайтером, краще набити «шишки» на чужих сайтах, ніж на власному.

Не менш важливо і вміння правильно розкручувати блог в цей чинник входить реєстрація сайту в каталогах, на трастових ресурсах і так далі. До речі дуже допомагає попереднє ознайомлення і робота з ресурсами, які дозволяють підробляти на соціальних мережах.

Блог необхідно створювати на цікаву для Вас тему, саме це дозволить зробити дійсно класний ресурс. Також не варто забувати, що створюваний ресурс повинен мати більш-менш сувору тематику, наприклад, бізнес, автомобілі і так далі. Розмивання тематики призведе в кінцевому підсумку лише до негативних наслідків

І останнє мати терпіння, для розкрутки мого першого блогу особисто мені знадобилося близько 8 місяців і маса роботи, разом з тим такий вид підробки має і ряд переваги.

*
Переваги даної роботи в інтернеті:

як заработи гроші в інтернеті

 • Досить високий рівень стабільності – після формування «серцевини» (яка може зайняти близько року) дане джерело доходу стає перманентною, що має на увазі, що проект не буде вже вимагати такої великої кількості часу, а ось стабільний дохід буде приносити. Приміром, один посередній блог здатний самостійно на програмі Адсент або інших подібних програмах заробляти 100-150 доларів залежно від тематики. Плюс інші види монетизації блога. У мережі є безліч прикладів і з більш високими заробітками, але такі ресурси вимагають і значного великих витрат часу.
 • Можливість працювати у зручний час;
 • Можливість поєднати підробіток з хобі – наприклад, захоплюючись і люблячи свій автомобіль, цілком реально створити блог саме про дану марку машин і такий блог знайде свого читача і рекламодавця.

Має перспективи – справа в тому, що мені відомі реальні приклади з життя, коли ось такі ресурси побудовані у вигляді підробітків, стають основним джерелом доходів. А Інтернет основним місцем роботи і це  не жарт, адже 3000 – 4000 доларів в місяць це досить хороший рівень заробітку. Тобто можна розраховувати, що з часом, а хороший блог з часом, як і хороше вино, ставати краще, прибуток від Вашого блогу буде зростати.

Не забувайте підписатися на блог попереду багато інших реальних ідей бізнесу вже з реального сектора економіки.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
 • Новий бізнес з нуля
 • Створюємо бізнес на дому з натхненням
 • Заробляємо дома або ж трохи ідей для домашнього бізнесу
Обсуждение: оставлено 3 коммент.
 1. Andrew пишет:

  З власного досвіду можу підтвердити, що ведення блогу – це повноцінна власна справа. Враховуючи як обсяги отриманого доходу так і обсяги витрат робочого часу. А якщо прийняти до уваги той рівень “підтримки” малого бізнесу в Україні, який існує на сьогодні (а чи існує?) то й взагалі можна поставити питання – що в теперішній час швидше й вигідніше організувати та поставити на ноги – власну справу в “реалі” чи в інтернеті. Відповідь невтішна.

 2. xegen90 пишет:

  Зараз дуже багато способів існує відкрити свій бизнесс в интернетеб можна його відкрити будь-яким способом, дивлячись у кого які навички є, якщо програміст те можна створювати сайти, якщо дизайнер те можна робити дизайни для сайтів, якщо журналіст те можна писати тексти, хоча зараз кожна друга людина уміє цим заниматся, головне бажання, і тоді навіть проста людина зможе заробити в інтернеті інтернет це наше майбутнє

 3. Андрій пишет:

  Бізнес в Україні можливий, але щоб його створити, треба і вправду дуже багато часу і зусиль. Але це насправді того варте, адже враховуючи наш рівень життя, а отже й заробітню платню, можно зробити висновок, що люди працюють за копійки. Я і сам створив власний бізнес в інтернеті, і тепер отримую досить високі гроші. А саме – продаю статті. Зараз в мене по-трохи з”являеться бажання створити власний сайт або блог, але головне – шо в мене є досвіт и написанні статей.

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх