Як розпочати власний бізнес? Вивчаємо ринок напівфабрикатів

Що потрібно для початку власного бізнесу? Цікава ідея для бізнесу! И ось така
*

У минулій статті торкнулися дуже важливої ​​і перспективної теми для малого бізнесу у вигляді виробництва напівфабрикатів, дійсно в нинішній час уявити собі життя без напівфабрикатів дуже важко. При цьому попит на продукцію і власне рівень використання напівфабрикатів у раціоні прямо залежить від розміру населеного пункту, чим більше місто, тим більше напівфабрикатів в ньому продається і власне споживається. Подібна залежність пояснюється цілим рядом факторів, серед яких і фінансова складова, і інтенсивність праці та найголовніше моральні принципи. Як не смішно звучить останній з факторів відіграє досить велику роль, адже є певні стереотипи про корисність і смакоту саме домашньої їжі. Звичайно, зараз вони поступово нівелюються і відходять на другий план в мегаполісах і великих містах, але міцно утримують позиції на решті території України. Хоча такі стереотипи (а може і не стереотипи) живі і у великих містах, просто відійшли трохи в тінь. Але як би там не було, саме таке ось ставлення з одного боку виступає певного роду гальмом для розвитку всього ринку напівфабрикатів (хоча він і так зростає дуже великими темпами), а з іншого служить прекрасним трампліном для розвитку саме малого бізнесу в Україні на даному поприщі. Причина, як самі розумієте в простому понятті – домашньої їжі – тобто чим більше домашні напівфабрикати може запропонувати малий бізнес, тим успішніше він буде, хоча напівфабрикати одна з найкращих відповідей на питання як розпочати власний бізнес і ось чому – продовження тут.

 

Але це все теорія всього ринку напівфабрикатів, а ми перейдемо до одного з сегментів – це сегмент котлет. Чому саме виробництво котлет найбільш цікавий з сегментів з моєї точки зору відповіді на питання як розпочати власний бізнес? Вся справа в різноманітності самих котлет, вірніше рецептів їх приготування, а по-друге, деяких технологічних особливостей, які дозволяють малому бізнесу Україні організувати виробництво котлет швидко і відразу витісняти конкурентів з ринку за рахунок «домашніх рецептів».

А тепер трохи детальніше про саму бізнес ідеї, тобто починаємо відповідати на питання як розпочати власну справу, як розумієте, йдеться про створення невеликого цеху з виробництва котлет, вірніше сказати виробництво напівфабрикатів готових котлет. Але, перш за все, давайте просто відповімо на кілька запитань.

 

Чому виробництво котлет як напівфабрикатів вигідно, тобто може слугувати відповіддю як створити власний бізнес з нуля?

 

Вся справа в рецептурі і великої популярності саме котлет на нашому ринку. З популярністю і так ніби все зрозуміло, а ось що стосується рецептури, то тут окреме питання. Власне якщо задатися метою, то думаю протягом однієї години можна знайти як мінімум кілька сотень рецептів, а це все готові рецепти для виробництва Ваших напівфабрикатів. При цьому в рецептуру входить не тільки м’ясо, але й інші компоненти, наприклад, той же хліб, картопля, цибуля, що в цілому дозволяє знизити реальну собівартість кілограма фаршу, при дотриманні найголовнішого принципу – якості котлет. Другим важливим аспектом є те, що м’ясо, яке буде використовуватися у виготовленні напівфабрикатів не відноситься до вищих категорій. Цілком реально без втрати якості використовувати м’ясні обрізки, звучить, звичайно, не дуже, але за фактом мова йде про нормальне м’ясі тільки не товарного вигляду.

 

Використовуючи тільки ці два чинники цілком реально домогтися собівартості готових котлет нижче, ніж коштує сире м’ясо товарного вигляду на ринку, чим не відповідь як почати бізнес. Тобто без обману і втрати якості. Реальна рентабельність виробництва котлет перебувати в районі 80-90%, звичайно говоримо не про рентабельність в цілому, після віднімання додаткових витрат, цех по виробництву напівфабрикат цілком здатний працювати з рентабельність в 30%. Як на мене чим не можливість створити власний бізнес та більше не шукати відповіді на питання як створити власний бізнес, але йдемо далі.

Чому варто починати свій бізнес на напівфабрикатах саме з виробництва котлет?

 

На мій погляд починати, звичайно говоримо про реалізацію повноцінного цеху, саме з котлет, варто з цілого ряду причин, але найголовніша з них це величезна різноманітність видів цих самих котлет. Таким чином, використовуючи мінімальний набір обладнання (про це в наступній статті) можна виробляти величезну номенклатуру продукції, тобто сьогодні робимо і котлети з телятини, завтра з риби, після завтра з додаванням овочів і так далі. До речі коли я вперше зіткнувся з напівфабрикатами, то людина починала з виробництва пельменів і там виникли певні проблеми про це в наступних випусках бізнес блогу про бізнес ідеї на Україні. З котлетами ж проблем з різноманітністю немає сьогодні одне, завтра друге, використовуючи той же набір обладнання.

 

А тепер трохи про особливості виробництва і найголовніше реалізації готових котлет.

 

Перше і найважливіше це організація самого цеху. Вся справа в тому, що мова йде про виробництво харчових продуктів і як наслідок в нашій країні існує маса правил і вимог до таких приміщення і місця зберігання готової продукції. Як висновок необхідно знайти нормальне (з точки зору СЕС) приміщення, бажано готове, але обов’язково, перед тим як брати його в оренду необхідно «добро» від співробітників СЕС. Тобто при всіх розкладах моя порада шукайте знайомих або «друзів» в даному органі, це дуже допоможе в ході всієї Вашій роботі. Якщо ж готове приміщення зняти не виходить, то пам’ятайте, що вкладення в облаштування досить великі і Ви повинні бути впевнені що договір «раптом» не закінчитися через рік ну або орендар не зажадає великих грошей. Звичайно, найоптимальнішим варіантом є власне приміщення. Досить неприємні моменті, але на жаль це реальна практика малого підприємництва в Україні та без цього Ви ніколи не найдете відповіді на питання як почати власний бізнес

 

Друге це розробка документів на напівфабрикати, чесно можу сказати, що дане питання легко вирішуване, адже на сьогодні більшість рецептур вже розроблено та затверджено, Вам залишається тільки «правильно» все піднести контролюючим органам.

*

Третє, це саме устаткування для виробництва котлет, дане питання буде описаний окремо, в рамках самої ідеї бізнесу можу тільки сказати, не варто кидатися в крайності і купувати потужні та дорогі агрегати, набагато доцільніше виглядає покупка агрегатів середньої продуктивності. А в разі нарощування обсягів реалізації, тобто виробництво напівфабрикатів, завжди можна піти двома шляхами – роботою у дві зміни і покупкою другого агрегату такої ж потужності (по мірі необхідності). З одного боку не буде надлишку, з іншого Ви завжди буде застраховані на випадок поломки одного з комплектів.

 

 

Четверте не менш важливо, ніж перше, але більш делікатніше, мова йде про організацію самого збуту. Власне весь секрет вдалого старту бізнес ідеї, полягає в правильній організації самого процесу збуту продукції. Звичайно, самий простий і доступний варіант це простий розміщення продукції в магазинах, але є кілька але, по-перше, умовити магазини взяти під реалізацію Вашу продукцію, а по-друге, не володіючи рекламою і яскравою упаковкою (для неї потрібно мати додаткове обладнання) ймовірність, що продукцію почнуть розкуповувати зводитися до мінімальних показників. Можна відзначити, що таким чином теж можливо розкрутити, але для цього потрібно багато часу і ще раз часу, та найголовніше весь цей час необхідно якось підтримувати цех і нести збитки. Більш оптимальним варіантом бути агресивна рекламна політика та праця сарафанного радіо, взагалі якщо починати будь-який бізнес на Україні обов’язково необхідно враховувати саме сарафаненне радіо.

 

Ось власне і всі основні напрямки та завдання, які необхідно вирішити при організації власного бізнесу з виробництва напівфабрикатів у вигляді котлет, тобто думаю, що невелика відповідь як почати власну бізнес з нуля.

 

Не забувайте підписатися на бізнес блог про Бізнес ідеї, далі будемо розглядати інші сегменти ринку напівфабрикатів і давати оцінки і рекомендації по просуванню на них, поєднавши все, Ви точно зможете отримати відповідь, де і як краще почати даний бізнес, то буде обов’язково окрема стаття про необхідне обладнання для цього малого бізнесу на Україні.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Новий бізнес з нуля
  • Як заробити без досвіду та капіталу
  • Вода як бізнес ідея
Обсуждение: оставлено 2 коммент.
  1. Олена пишет:

    Підприємств, які виготовляють напівфабрикати на ринку дуже багато, і продукція їх користується попитом. Але я не знаю жодної фірми, яка б випускала дійсно якісний товар. Нажаль, у гонитві за прибутками підприємці забувають за цей важливий показник продукції.

  2. Олена пишет:

    На жаль, менi жодного разу не довелося придбати дiйсно котлети з натуральної сировини. А тому, ідеш на базар, купуєшь м`ясо, и сам робиш потрібні вироби. Я згiдна платити більші гроші, аби тільки купувати дійсно якісний продукт. Я розумію, що це дуже складно, але було б дуже добре, якби такі підприємства мали свої ферми. Власнику не треба шукати постачальників, та і впевненність у тому, що тварини здорові, не на останньому місті. А взагалі, як буває добре, коли в тебе зовсім немає часу на приготування, але є можливість купити якісний полуфабрикат.

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх