Самий прибутковий бізнес без найманих працівників

прибутковий бізнес, прибутковий бізнес в україні

*

Як вже багато разів писав раніше, самі бізнес ідеї діляться на кілька основних категорій залежно для чого власне потрібен сам новий бізнес. Дана ідея малого бізнесу на 100% ставитися до невеликих бізнес ідея розрахованих в першу чергу, на створення невеликого стабільного доходу для однієї людини. Який одночасно виступає і як власник власного бізнесу, так і найманим працівником. При цьому однією з основних особливостей ідей є те, що для її реалізації не потрібно наявності реального стартового капіталу. Тобто, говоримо про самий прибутковий бізнесу з нуля.

В суті самої бізнес ідеї лежать послуги населенню (це завжди був прибутковий бізнес) , а якщо бути точним то одну з невеликих ніш, на яку ніколи не зазіхнуть, ні середній, ні крупний бізнес, разом з тим існувати вона буде завжди – мова піде про заточуванні ножів, ножиць та інших побутових інструментів . В реальності хто з нас не стикався з проблемою «тупих» ножів, але якщо ситуацію з ножами за великим рахунком можна вирішити в домашніх умовах, хоча, відверто кажучи, особисто у мене нормально не виходило, то ось ножиці в домашніх умовах і без мінімальних навичок наточити практично неможливо –саме це і робить бізнес прибутковим.

 І так в суті бізнес ідеї послуги населенню по заточенню ножів і ножиць, що необхідно для відкриття самого прибуткового бізнесу в даному сегменті?

прибутковий бізнес, прибутковий бізнес в україніЯк не дивно в даному випадки для відкриття такого роду бізнесу в реальності необхідно тільки два фактори це бажання і максимум сотня доларів. Звичайно, можуть пролунати крики обурення і коментарі типу «Ти нічого не розумієш і це не прибутковий бізнес», але мої твердження базуються на реальному досвіді відкриття такої майстерні. Тепер по порядку як ми реально організували такий  прибутковий бізнес.

 Років сім тому один з великих заводів нашого регіону оголосив про реорганізацію і під шумок пройшло скорочення в результаті якого, батько знайомого опинився на вулиці, за фахом слюсар, руки так сказати не з одного місця, але вік за 50. Природно викинутих кілька тисяч людей створили досить велику конкуренцію і знайти роботу в місті стало практично неможливо, особливо з урахуванням віку і відносно низької кваліфікації, хоч і трудяга але зірок з неба не хапав. Далі описувати не буду, подібні ситуації зустрічаються часто-густо і як результат до мене звернулися по допомогу прилаштувати його десь. Реальні пошуки не зазнали успіху і якось мимохідь, вірніше жартома, запропонував йому зайнятися заточуванням інструментів, після розмови зі своєю перукаркою, яка власне і поскаржилася на відсутність нормального майстра. Все подальше виявилося справою техніки – як виявилось дане направлення стало самим вигідним бізнесом для конкретної людиним, тобто прибуковий бізнес в Україні для госоподаря.

 Для організації бізнес ідеї у вигляді послуг із заточування використовували мінімум, хоча невеликий бізнес план складали, в успішність ідеї і самого бізнесу особливо не вірилося, взяли найпростіший нождак комплект каменів для інструменту, власне на це все пішло 80 доларів. Далі знайшли подібну майстерню в іншому місті і там домовилися про невеликий курс-мінімумі із заточування, віддавши за це ще 20 доларів. Власне на цьому основні витрати по створенню бізнесу і закінчилися – чим не сама найкраща ідея прибуткового бізнесу з нуля.

 Основні нюанси організації бізнес ідеї послуги населенню по заточенню:

 прибутковий бізнес, прибутковий бізнес в україніНайголовніше заточка ножиць для перукарень можливо після реальної практики, тобто спочатку необхідно потренуватися на «власних» ножицях, а от клієнту робіть якісно і добре. Особливо це актуально при відкритті бізнесу.

Місце під майстерню вибирайте в «прохідному» місці, тобто біля транспортної розв’язки і оптимальний варіант у спальному районі. До самої майстерні вимоги мінімальні, ми обійшлися невеликим кіоском в 8 квадратів площею.

На стартовому етапі необхідно обійти всіх потенційних клієнтів (перукарні, салони краси тощо) і роздати свої візитки або буклетики, в нашому випадки цим займався син. А також не забуваємо розвішувати оголошення вже через рік про точку будуть знати і заробивши репутацію особливої реклами не потрібно.

*

 Варто зазначити, що вже сьогодні на ринку присутня маса спеціальних пристосувань для оптимізації процесу заточки, як ножів, так і ножиць, також широко пропонують найрізноманітніші технології такий заточки. При цьому навіть говорити не буду про кількість різних товарів для даного малого бізнесу. Але в нашому випадку сам власник вперто відмовляється від усіх нововведень і з успіхом заточує ножі і ножиці по старій дідівської технології, до речі даний напрямок бізнесу цілком реально може стати і ідей підробітку. І в тій і в іншій формі прибутковий бізнес в Україні Вам гарантовано.

 Що стосується самої фінансової складової бізнесу, то справи йдуть добре і від пропозицій повернутися на роботу колишній слюсар, а зараз бізнесмен відмовлявся двічі, його цілком влаштовує його стабільний і навіть дуже пристойний заробіток. За його словами на заточенню він заробляє в 3-4 рази більше ніж на заводі, а от працює в кілька разів менше.

В такий спосіб можливо створити власний прибутковий бізнес в Україні при цьому не надо мати великої фахової освіти, чи стартового капіталу, досить бажання та трохи натхнення. Та саме в таких формах малого бізнесу не треба думати про розширення чи мати проблеми з найманими працівниками все в прямому розумінні у Вас в руках при цьому маєте прибутковий бізнес.

 Не забувайте пописувати на блог про бізнес ідеях, у тому числі і сфері послуг перевірених на практиці. Якщо Вам сподобалася стаття, то відзначте її в своїй соціальній мережі натиснувши «сподобалося або +1 в кінці статті. Велике спасибі. Чекаю Ваших коментарів, а тепер трохи гумору і можна читати далі :)

 

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
 • Свій бізнес з нуля та без великих вкладень
 • Бізнес в маленьких містах України
 • Ідеї домашнього бізнесу з нуля
Обсуждение: оставлено 11 коммент.
 1. Валя пишет:

  Занимательная интересная статья Да и в отличие от большинства других подобных советов воду в уши не льешь

 2. Мира пишет:

  Потрясающе! Хочется перечитывать снова и снова… Такие авторы сегодня большая редкость.Пока прочитал только эту одну запись, если и все остальное точно также хорошо, то автору респект

 3. эротика обои пишет:

  Автор, а у вас никто записи не тырит? А то у меня заколебали уже – копируют и копируют. И главное, что даже ссылку никто не удосужится поставить.

 4. Руслан пишет:

  Все-таки потрясное изобретение – блог. Казалось бы обычный сайт, но изменили подачу информации, передали сайт в руки одного человека и открылась еще одна грань общения с миром.

 5. Ольга пишет:

  Хотелось бы видеть надпись – to be continied…

 6. Валя пишет:

  Интересно, я даже и не думала об этом

 7. Валера пишет:

  Спасибо, много полезного почерпнул.

 8. патент на работу пишет:

  Занятно пишете, жизненно. Все-таки, для того, чтобы делать по-настоящему интересный блог, нужно не только сообщать о чем-то, но и делать это в интересной форме:)

 9. олександр пишет:

  Доброго дня!Я прочитав Вашу статью і мене дуже зацікавила ця тема.Ви не моглиб докладніше написати які конкретні документи і станки потрібні для цього.Дякую

 10. Віталій пишет:

  5+

 11. Arthursr пишет:

  Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв ‘язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх