Створення нового бізнесу – зелений туризм

Працюєемо над створення нового бізнесу – зелений туризм

Створення нового бізнесу – зелений туризм

Мода на здоровий спосіб життя та екологічно чисту продукцію, хоча можливо і не мода, а данина часу, перекинулася на всі сфери життя громадян. І крім чистої продукції і заняття спортом виникли і ряд нових не відомих раніше на просторах колишнього СРСР потреб. Як відомо головний закон економіки це попит народжує пропозицію, а з урахуванням цього на ринку з’явилися зовсім нові ідеї бізнесу, продиктовані новими тенденціями в потребах, мова йде про так званому зеленому туризмі.

*

Зміст

Бизнес идея

Що таке зелений туризм

Що таке зелений туризм у класичному визначенні це відпочинок на природі або вірніше в лоні природи. При цьому існує безліч різновидів і видів цього самого зеленого туризму, починаючи від традиційного відпочинку в сільських будинках до екстремального відпочинку з гірськими велосипедами, все це і є зелений туризм. Власне така різноманітність видів і можливостей в зеленому туризмі в кінцевому результаті і визначає його привабливість для створення нового бізнесу. За фактом завжди можна знайти свою власну родзинку, яка яскраво виділить саме Ваш бізнес в селі на тлі інших місць відпочинку. Приміром, якщо порівняти зелений туризм з класичним для нашої країни відпочинком на морі, то саме зелений туризм на відміну від морського відпочинку набагато більш рухливий в плані можливостей для залучення туриста.

Прибуткова справа - зелений туризм на Україні Другим величезним плюсом саме зеленого туризму є його відносна невибагливість в організації та стартовому капіталі. Якщо порівнювати з тим же морським відпочинком, то для організації власного бізнесу з нуля на морському березі потрібна земля, будинок і наявність пляжу обов’язково (не забуваємо за чистоту моря та наявність інфраструктури) – але ділянки з такими характеристиками коштують, починаючи від 100 000 доларів і вище . При цьому не грає особливої ролі, де розташована земля в маленькому селі чи на пустельному березі, земля в цих регіонах дуже дорогий товар. Погодьтеся, що для початку власного бізнесу з нуля в туризмі наявність такого капіталу вже не має на увазі малий бізнес як такий. На відміну від морського відпочинку зелений туризм цілком реально почати з самих примітивних умов і для цього знадобитися аж ніяк не сотні тисяч доларів, а в буквальному сенсі сотні баксів.

З чого починається зелений туризм – він починається з невеликого будиночка в селі, при цьому залежно від самого туру цілком реально розпочати власний бізнес в селі з нуля в самому невибагливому і старенькому будинку, головне при організації такого зеленого туризму правильно і правдиво розписати всі умови. Не секрет що в пошуку відпочинку люди висувають найнеймовірніші вимоги і цілком реально створити тур при якому туристам забезпечуються мінімальні умови життя, наприклад ліжко, постіль, туалет на вулиці – але чистий, можливість сходити на рибалочку і посмажити шашлик на природі, а також попити парного теплого молочка, а шашличок з’їсти зі свининки яка пару хвилин тому (образно) бігала по вулиці. Як бачимо для створення таких мінімальних умов, не потрібні великі фінансові вкладення, а вартість будинку в невеликому покинутому селі навряд чи перевищить 100 доларів. Головним умова таких турів є чистота і мінімальний комфорт і його цілком реально налагодити власними силами.

Як організувати бізнес на зеленому туризмі

*

І так мінімальний комплект необхідний для створення власного бізнесу з нуля в селі, у вигляді невеликого туру для зеленого туризму:

Що таке зелений туризм і чому це прибутково

 • Сільський будинок на кілька кімната
 • Наявність невеликого господарства (корова, свині, кури)
 • Бажання заробити
 • Трохи гостинності

Звичайно, перед створення такого бізнесу в селі варто ретельно зважити всі за і проти, адже як не крути, а жити доведеться там же і займатися сільським господарством теж будете саме Ви. Другим аспектом є ретельний прорахунок фінансової частини бізнес-плану, адже для того, щоб не працювати собі в збиток необхідно точно розрахувати вартість такого туру, з урахуванням всіх накладних витрат. І останнє продумати рекламну компанію, а також укласти договори з турфірмами, які із задоволенням займуться пошуком клієнтів для Вас.

Варто зазначити, що швидко розмови розмовляють та не швидко діло робиться, за фактом бізнес в селі ставитися до ідей з тривалим періодом реалізації, знайти будинок і привести його в порядок вимагає часу і сил. Але в кінцевому підсумку така бізнес ідея цілком реально створить стабільний і дуже добре джерело доходів для Вас.

У статті описаний мінімальний набір для створення бізнесу на зеленому туризмі, на практиці крім такої мінімальної форми я стикався і власне працював над створенням ще трьох проектів по зеленому туризму з трохи іншими «родзинками». Про ці проектах буде написано вже найближчим часом так що не забувайте підписатися на RSS ввівши свій емейл внизу статті і натиснувши підписатися, після чого активізуйте розсилку по силці в листі, що прийшов на Вашу електронну адресу. І велике прохання підтримати цю статтю, додавши посилання на неї в свої соціальні мережі, мені дуже важлива Ваша підтримка.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
 • Бізнес-процес по створенню власної справі
 • Створюємо бізнес на дому з натхненням
 • Створюємо бізнес в Україні або ідеї в будівництві
Обсуждение: оставлено 3 коммент.
 1. Володимир пишет:

  Чудово, що, дана бізнес ідея легко реалізується в будь-якому місці України. Люди зараз багато їздять і хочуть вести здоровий спосіб життя. Тут все поєднується і це відмінний бізнес в Україні! Я думаю, за ним велике майбутнє.

 2. Ігор пишет:

  цей бізнес має майбутнє

 3. Анатолий пишет:

  туризма в Украине, определены основные принципы и приоритетные направления его развития. В результате сделан вывод о том, что

  Спасибо.

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх