Створюємо бізнес на дому з натхненням

Креативний бізнес для України

Маючи трохи креативу та художніх нахилів, хоча можна обійтися і без художніх нахилів, можливо створити перспективний бізнес в домашніх умовах, на такому ринку, який не тільки не має великої конкуренції, але і де-факто дуже слабо розвинений. Тема для створення такого ось бізнесу в домашніх умовах виникла з інтернету і є в деякому роді копіюванням чужих ідей бізнесу. Разом з тим мені здається, що більшість ідей вже кимось придумані та реалізовувалися.

*

Сама ідея такого бізнесу була запропонована в ході спілкування у соціальній мережі і вже зараз отримала реальне втілення в життя в моєму регіоні. У всякому випадки ми намагаємося реалізувати бізнес ідею на практиці і навіть є невеликі позитивні зрушення, як самі розумієте, я в першу чергу відповідаю за всю паперову сторону бізнесу і плюс реклама та пошук клієнтів, а технікою займається партнер, який повністю вникає в суть технологічних процесів . Разом з тим сама процедура організації і ті вимоги, які необхідно врахувати при створенні такого бізнесу дають можливість говорити про те, що бізнес відноситися до категорії бізнес-ідей в домашніх умовах, до речі інші ідеї для отримання відповіді на питання Як заробити гроші тут.

Мова йде про лиття металів як бізнес ідеї в домашніх умовах, в якості основних виробів для створення бізнесу з нуля цілком реально використовувати банальні дверні ручки, власне хто не пам’ятає красиві бронзові або латунні ручки на дверях. Такі вироби завжди були атрибутом успішності житла. На сьогодні ринок подібних виробів досить вузький і більшою мірою на ньому представлені штампування, м’яко скажемо не дуже гарної якості, але маючи невелику піч і бажання цілком реально створити красиві бронзові або латунні ручки в домашніх умовах. Фактично мова йде про вироби ручної роботи, що вже саме по собі говорить про їх можливу ринкову вартість. При цьому необхідно врахувати, що виготовленням бронзових виробів реально займатися в домашніх умовах, для цих цілей цілком підійде гараж або невелике хоз. приміщення з розеткою на 220Вт та наявністю водопроводу і каналізації, тим більше необхідний мінімальний набір так званого обладнання для малого бізнесу дуже не великий.

Основні параметри бізнес ідеї в домашніх умовах по виготовленню бронзових або латунних виробів (хоча можна відзначити, що цілком реально використовувати для виготовлення і цілий ряд інших сплавів) включає такий спектр обладнання для власного малого бізнесу:

- Наявність приміщення площею в 10-12 квадратів;
- Наявність електрики з потужністю в стандартні 220 Вт;
- Наявність каналізації і водопроводу;

    – Бажання створити власний домашній бізнес.

Необхідне обладнання та матеріали для бізнесу в домашніх умовах (малого бізнесу):

Як за допомогою натхнення заробити гроші  - Піч для плавки – цілком реально виготовити самостійно практично з підручних засобів. Варто відзначити, що є й готові печі з вартістю в районі 5-6 тисяч доларів. Якщо є гроші то можна купити але для початку можна зробити такий пристрій самостійно, що обійдеться в 10 разів дешевше готового обладнання, до речі можливості такого самостійного виготовлення печей і робить даний бізнес перспективним з точки зору ідей з нуля. Адже не секрет що обладнання для малого бізнесу це суттєва стаття витрат у будь-якому бізнесі.
- Матеріали для виготовлення, як макетів, так і самих форм для відливання. Якщо не купувати спеціальні суміші, а намагатися експериментувати зі звичайними матеріалами, то вийде набагато дешевше. Вартість готових матеріалів для форм починаються від 50 доларів за мішок (трохи більше 40кг), ну або виготовляти їх самостійно, що вийде знову-таки в 10 разів дешевше.
- Найголовніше це мати бажання займатися даним ремеслом, а фактично це кустарне виробництво на межі декількох ринків. За фактом існує велика кількість різної літератури як по виготовленню макетів і форм, так і самої технології лиття і доводки. Так, що реалізувати ідею реально як і знайти тих, хто займається таким бізнесом в домашніх умовах.

Як бачимо найголовнішою особливістю такого бізнесу з нуля бути те, що основною перешкодою по створенню самого бізнесу є не грошова або інша складова, а саме банальне бажання людини створити такого роду бізнес. Багато аспектів залежить від того наскільки Ви готові займатися бізнесом в домашніх умовах, тобто готові Ви вчитися і освоювати нові технології в цьому виді діяльності їх існує безліч, починаючи від різних склад для форм так і різні «рецепти» для виготовлення сплавів.

*

Що стосується збуту продукції, зробленої таким бізнесом, то існує кілька основних напрямків:

- Магазини будівельної продукції;
- Робота безпосередньо з виконробами і пропозиція їм відсотки від продажу;
- Робота з дизайнерами, самий перспективний напрямок, щоправда схема роботи знову-таки за відсоток від продажів;
- Самостійний продаж через інет і за допомогою реклами в ЗМІ.

Кожен з варіантів має як свої за і проти і для оптимальної розкрутки ідеї малого бізнесу варто використовувати всі варіанти тим більше один раз залучивши клієнта є надія, що надалі можна буде продавати йому та інші вироби виготовлені таким чином.

Така бізнес ідея в домашніх умовах має величезну кількість плюсів, хоча є й мінуси, саме її можливо сміливо вважатися однією з найбільш цікавих і перспективних бізнес ідей для людей з креативними нахилами та «золотими» руками.

Не забувайте підписатися на блог про найцікавіші ідеї малого бізнесу і по можливості оціните блог -  http://ideya-biznesa.pp.ua клікнувши на одну з кнопок внизу статті. Заздалегідь вдячний з повагою Олексій.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Гроші в інтернеті
    Гроші в інтернеті
  • Невелике відео для домашнього бізнесу
  • Ідея для підробітку
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх