Створюємо бізнес в Україні або ідеї в будівництві

Оптимальним варіантом створення бізнесу в Україні є

*

Щоб не відбувалося в світі, політиці і в органах виконавчої влади через пару місяців зима почне відступати, а їй на зміну прийде весна та почнеться новий активний бізнес сезон в Україні. Як показує практика в останній момент велика кількість людей почне думати про відкриття власного бізнесу та на все необхідно час. В результаті бізнес проекті стартують с запізненням (ближче до середини літа) і недоотримають прибуток та разом з цим весь проект має значні ризики не окупитися протягом одного сезону. Саме окупність на протязі одного року є можливо не головною, але дуже значною особливістю малого бізнесу, власник якого прагне як найшвидше отримати реальний прибуток з бізнесу. Чому? Вважаю і так все зрозуміло, як правило, саме цей бізнес є єдиним джерелом доходів людини і чекати пару років просто не можливо. Так ось виходячи з цього я вважаю, що саме зараз має сенс замислитись про створення власного бізнесу, якщо маєте бажання займатися виробничим напрямком, та саме зараз почати потихенько реалізовувати ідеї для бізнесу. Сьогодні поговоримо про один дуже цікавий бізнес в Україні, який має перспективи саме з точки зору малого бізнесу.

На сьогодні найбільш перспективні бізнес ідеї в Україні для малого бізнесу лежать в трьох площинах це сільське господарство, послуги та будівництво. Тема цієї статті саме будівництво, не забувайте підписатися на блог далі буде цікаво. Тим паче відкриваю додаткову рубрику про кредитування та банки на Україні.

І так перспективний бізнес в Україні – сфера будівництва.

Чому саме будівельний сектор? Відповідь досить проста країна тривалий час була зайнята всім, чим попало, але тільки не оновленням свого житлового фонду (квартири, будинки) і комерційної нерухомості. Де-факто до 80% всієї нерухомості в країні це будівлі розквіту СРСР, а то й більш ранніх періодів. Варто відзначити, що це відносно м’яка характеристика ситуації. Відкладений попит вилився в будівельний бум 2005-2008 років, але фінансова криза внесла свої корективи, при цьому можливо однозначно стверджувати, що попит нікуди не зник, а був відкладений до кращих часів. Зараз ситуації стабілізувалася і можна з упевненістю сказати, що попереду новий бум на будівництво, можливо сказати не новий бум а просто необхідність. Що це означає на практиці? На практиці це означає, що час готуватися до сезону і підвищення попиту на послуги, товари будівельного характеру і як слідству прекрасної можливості почати власну справу з нуля. Ринок будівництва має велику кількість ідей для бізнесу з нуля, серед яких при грамотному підході можуть стати реальним шансом для створення вже більш солідного бізнесу на Україні.

Ідеї для бізнесу з нуля в будівельній сфері діляться на дві великі категорії (у всякому випадки на суб’єктивну думку автора) ідеї для малого бізнесу без великих фінансових вкладень, але з при цьому сам власник бізнесу повинен бути готовий працювати багато самостійно і ті, що вимагають менших сил, але при цьому вимагають значних капітальних вкладень. Відверто кажучи, і в першому, і в другому випадки наявність бажання створити власну справа є пріоритетним, а рівень вкладень залежить від реальних можливостей починаючого бізнесмена.

Свій цикл ідей бізнесу з нуля в будівельній сфері хотілося б почати з реального виробництва. До такої ідеї малого бізнесу відноситься виготовлення пінобетону. Сам процес виготовлення пінобетону відносно простий плюс та не вимагає великої кількості обладнання для малого бізнесу. І так про саму ідею бізнесу, або як же створюється бізнес на Україні:

Пінобетон являє собою цементний розчин, змішаний з піноутворювачем, в результаті якого виходить пористий матеріал з низкою переваг, таких як легкість, міцність, відмінні теплоізоляційні якості, дешевизна і простота виробництва. Описувати всі переваги самого матеріалу навряд чи варто, але можна стверджувати, що він є одним з найбільш прогресивних і економічних на сьогоднішній день.
Створюємо власний бізнес на нових сегментах будівництва
Пінобетон – пористий бетон, що має пористу структуру за рахунок замкнутих пор (бульбашок) по всьому об’єму, що отримується в результаті твердіння розчину, що складається з цементу, вапна (або інших наповнювачів), піску, води, і піноутворювача.

Для реалізації ідеї для бізнесу з нуля необхідно устаткування (описано буде в наступному пості) та дві особи обслуговуючого персоналу. Автор зіткнувся з даним видом виробництва для малого бізнесу в Україні чисто випадково, звернулися за допомогою в оформленні всіх необхідних документів плюс ведення бухгалтерії.

На практиці при створенні бізнесу використовувався один комплект обладнання невеликою потужністю, при цьому обладнання купувалося б / у що значно спростило питання, про початковий  капітал для розвитку бізнесу, фактично початкові вкладення склали 2500 доларів.

За технологією самого виробництва варто відзначити, що на практиці можлива реалізації одразу двох варіантів, це виготовлення готових виробів з пінобетону, при цьому розміри і форма залежить як від замовника, так і від наявних форм, до речі, самі форми виготовлялися самостійно. І другий варіант це заливка пінобетону в опалубку, так званий метод монолітного будівництва. Щодо перспективність даного матеріалу говорити не доводитися по всіх параметрах він значно краще та дешевше аналогів як природного походження так і штучного.

Запровадження нових технологій та матеріалів відкриває нові перспективи для власного бізнесу

 •     Варіант перший – власне для бізнесу знадобилося невелике промислове приміщення загальною квадратурою 100 квадратних метрів з наявністю водопроводу і каналізації. У піногенераторі готуватися сама піна з води і спеціальних присипок і подається в бетономішалку де змішується з цементом або ж з сумішшю цементу і піску, або ж інших наповнювачів. Наповнювачі вибираються в залежності від потреби клієнта і вартості кінцевого продукту. Готову суміш подають через рукава до форм (як говорилося вище, форми виготовили самостійно, в такому випадки їх вартість зменшується майже в два рази) і заливають у форми. Власне і все через певний час готові вироби (час виїмки залежить від того додавали чи ні, в пінобетон затверджувач та плюс температурний режим) виймають і доставляють замовникові.

Заробляємо гроші на нових напрямках бізнесу

 •     При другому варіанті всю установку привозять на місце і проводять виливання пінобетону в готові опалубки (тобто монолітне будівництво), наприклад, таким чином я виливав собі стіни на гаражі. В порівнянні з вартістю кладки або використання більшості інших матеріалів пінобетон значно виграє, плюс не вимагає додаткової теплоізоляції (що є необхідною умовою при використанні звичайного бетону або шлакоблоків). Можу відзначити, що через рік після відкриття цеху з виробництва пінобетону був придбаний другий агрегат і сам власник у вигляді додаткового бізнесу почав займатися повноцінним монолітним будівництвом приватних будинків в нашому регіоні. Так почався досить великий та реальний бізнес на Україні.

*

Рівень рентабельності малого бізнесу, звичайно значно залежить від кількості замовників, але обладнання при 50% завантаженні здатна окупити за декілька місяців, ось так реально реалізовуються ідеї для бізнесу з нуля на Україні.

Реклама в даному бізнесі займає значне місце та проводити рекламні компанії варто систематично, в якості таки,х особисто ми раз на місяць роздавали флаєра по приватному секторі з розпочатими будівництвами і активно розвішували як невеликі оголошення, так і постери на транспортних розв’язках.

По суті, бізнес можливо організувати за кілька днів, єдиною умовою служить наявність самого обладнання, але головним мінусом (хоча подібне можна сказати практично про всіх бізнес ідеях і не тільки для України) є необхідність пошуку клієнтів. Хоча з часом база набивається і працювати ставати значно легше.

У наступних постах буде представлено ще цілий ряд реальних бізнес ідей для малого бізнесу, в сфері будівництва не забувайте підписуватися на блог. І чекаю з нетерпінням Ваших коментарів.

Запрошую читачів підписуватися RSS і отримувати оновлення по новим ідеям малого бізнесу та окремим етапам розвитку власного бізнесу. Також попереду дуже багато цікавих фактів про малий бізнес та кредитування на Україні.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
 • Створюємо бізнес на дому з натхненням
 • Заробляємо дома або ж трохи ідей для домашнього бізнесу
 • Оригінальні ідеї малого бізнесу вітчизняного ґатунку
Обсуждение: оставлено 2 коммент.
 1. Андрей пишет:

  я вообще- то идеи для бизнеса так понимаю, строишь ли ты коттеджи или производишь двухсторонний скотч , самая большая идея в этом не останавливаться и двигаться вперед, и все. Иначе будешь неудачником или дачником.

 2. Денис пишет:

  Спасибо! Супер статья! Блог в ридер однозначно

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх