Свій бізнес з нуля

Свій бізнес з нуля або поичнаемо власну справу

Свій бізнес з нуля

Зміст

Створити свій бізнес з нуля якщо не бажанням багатьох, то досить велика кількість людей хотіли б відкрити свій бізнес, при цьому одним з головних критеріїв при пошуку відповідних ідей є стартовий капітал. Дійсно проблематика стартового капіталу для власного бізнесу в нашій країні стоїть перед багатьма в дуже гострій формі. Власних грошей, як правило, немає, а от такі, загальноприйняті на заході інструментів як кредитування або залучення грошей інвест фондів, у нас практично не працює або ж дуже дороге задоволення. При таких вихідних параметрах єдиним можливим варіантом є реалізація таких ідей малого бізнесу, в яких наявність капіталу не вимагається.

*

Практично всі ідеї бізнесу з нуля без наявності стартового капіталу знаходяться в трьох нішах це будівництво (наприклад, укладання плитки), сфера послуг (перукарня, клініговий бізнес, надання послуг бухгалтерського характеру і так далі) або ж сільське господарство. Варто відзначити, що деякі ідеї інтернет бізнесу також потрапляють під визначення бізнесу з нуля (як приклад та ж підробіток на блогах або фрілансі). Разом з тим ідеї бізнесу з нуля в сільському господарстві більш перспективні з точки зору можливостей зростання та розширення.

Привабливі ідеї для малого бізнесу з нуля

Однією з найбільш привабливих ідей свого бізнесу з нуля в селі з моєї точки є ідея вирощування овочевих культур у закритому грунті, людською мовою в теплицях.

  • По-перше, рівень рентабельності таких культур на порядок вище, ніж та ж рентабельність овочівництва на відкритому грунті, як рахунок більш широких можливостей вирощування, так і за більш інтенсивних умов вирощування. Наприклад, в умовах середньої кліматичної зони України цілком реально в тепличному господарстві без інтенсивного цілорічного обігріву отримувати два урожаї в більш теплих регіонах, наприклад, в Криму та на Півдні кількість врожаїв в теплиці може досягати трьох чим не привабливий свій бізнес.
  • По-друге, закритий грунт забезпечує захищеність овочів, що забезпечує більш високий рівень врожайності.

В реальності якщо порівнювати дві системи вирощування, то коротко їх можна охарактеризувати так – в закритому грунті беруть високою врожайністю та якістю продукції, при вирощуванні у відкритому грунті основна ставка робиться на кількісний фактор.
Повертаючись до ідеї бізнесу з нуля варто зауважити, що закритий грунт має велику кількість переваг для починаючого бізнесмена, що  і робить його таким привабливим для того, щоб створити свій бізнес, так зокрема:

  • - під ведення тепличного господарства необхідно невелику кількість землі, для початку з головою вистачить 10 соток землі;
  • - початкові вкладення в будівництво теплиць не сильно перевищують аналогічні вкладення капіталу в купівлю насіння для відкритого грунту. Де-факто вистачить кількох сотень доларів витрачених на покупку плівки, сама теплиця робиться з підручних засобів (в готельній статті представлено відео двох типів саморобних теплиць);
  • - велика оборотність коштів, тобто, фактично сезон миє ділитися так:

1. в лютому посадки редису – прибирання в квітень-травень (в квітні йде висадка томатів) – отримання прибутку.
2. в квітні посадка томатів (по редису) – прибирання кінець червня-серпень – отримання прибутку
3. в серпні посадка огірка – прибирання жовтень – отримання прибутку.

Як бачимо на протязі всього сезону свій бізнесу з нуля приносить прибуток, що робить дану ідею набагато більш привабливою ніж інші бізнес ідеї в селі на вирощуванні інших культур де отримання прибутку, як правило, жорстко прив’язане до певного періоду, наприклад прибирання зернових раз на рік , теж стосується овочів у відкритому грунті. Але ось протягом року бізнес повинен обходитися іншими джерелами існування, як одна з альтернатив звичайно може служити тваринництво або створення невеликого бізнесу на зеленому туризмі. Але в будь-якому випадки в цих варіант розглядає додаткові види бізнесу, тепличне господарство ж цілком здатне приносити дохід круглий рік з невеликими перервами на дозрівання.
Зокрема альтернативи завантаження тепличних площ можна розглянути вирощування тієї ж зелені в холодну пору року, сама зелень більш морозостійка і не вимагає підтримки великих температур (звичайно, варто пошукати гарне сорти, районовані під Ваш регіон).

свій бізнес з нуля

Недоліки та переваги

*

Тепер про проблемні місця бізнес ідеї:

По-перше, і мабуть саме головне це наявність води, тобто в місці вирощування повинен бути власний колодязь, використання комунальної води просто неприйнятно в принципі;

По-друге, банальне бажання займатися своїм бізнесом (прочитайте статтю «Створення бізнесу – відповідальність» про те, що від Вас залежить, наскільки свій бізнесу з нуля буде вдалим) і як наслідок бажання вивчення самих прийомів агротехніки. Літератури на цей рахунок багато і як приклад можу назвати свого знайомого, який освоїв за рік технологію вирощування того ж агруза з нуля (до цього у нас агрузом ніхто не займався).

Третє, одразу необхідно продумати систему опалення, варіантів тут багато починаючи від електричного, газового до банального пічного опалення (використовують «буржуйки). Вибір в цілому залежить від Вас і тих ресурсів, які є. Тобто перед початком бізнесу просто прорахуйте варіанти використання кожного з наявних ресурсів і вартість такого обігріву при використанні тих чи інших ресурсів.

Четверте, необхідно відразу звернути увагу на склад грунту і використовувати тільки районовані сорти для конкретно Вашого регіону і головна умова, щоб сорт підходив для вирощування в закритому грунті. Вся справа в тому, що сорти для закритого грунту, як правило, відрізняються трохи більшими вимогами до агротехніки, але здатні давати значно більшу врожайність, ніж сорти для відкритого грунту.

Якщо мати бажання заробити гроші і створити собі стабільне джерело доходів то саме кінець зими прекрасний час для початку організації свого бізнесу, так саме зараз не поспішаючи можна почати спорудження теплиці з підготовкою самого каркаса продумування всього агроцикла на наступний рік і так далі. Ідея бізнесу не просто рентабельна вона дуже прибуткова, як приклад, можна привести ту ж Голландію де в гірших кліматичних умовах з успіхом вирощують овочі та квіти.

Не забувайте підписатися на реальні історії з бізнес практиці, всі новини буде приходити на Ваш емейл абсолютно безкоштовно.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Бізнес ідеї для початківців – виробництво котлет
  • Гроші в інтернеті
    Гроші в інтернеті
  • Перукарський бізнес
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх