Відео малого бізнесу

Як заробити законно в Україні

*

Представлю невеликий аматорське бізнес відео про те, які існують реальні теплиці для вирощування в нашій країні. Звичайно, можна відзначити, що порівнювати їх з західними аналогами, в яких всі основні процеси з підтримання мікроклімату покладено на комп’ютер просто неможливо. Але варто пам’ятати, що реальна вартість одного гектара теплиці західного зразка обійдеться мінімум в 1,5 мільйона євро, а ось такий «аналог» дозволить створити свій бізнес з нуля маючи всього лише кілька сотень доларів.

Крім того, існує ще одне невелике, але дуже істотно відмінність між вирощуванням в традиційному (представленому на відео) варіанті і високотехнологічному (бачив такі тепличні комплексі в Польщі). Якість продукції, в нашому варіанті продукція в будь-якому випадки виходить набагато більш природною навіть з урахуванням застосування біо добавок, високотехнологічна система вирощування передбачає, що навіть корінь рослини знаходитися не в землі, а в кокосовій стружці і як наслідок такі овочі містять як мінімум дуже мало корисного (не хочу засмучувати жителів великих міст і постійних покупців західної продукції зокрема ізраїльської, польської, турецької).

*

Тепер про сам відео, на відео роликах представлено два варіант теплиць, в одному випадку каркас зроблений з дерева, в іншому з металевих прутів. Не дивлячись на подив багатьох, до 40% теплиць мають саме металевий каркас, а місця зіткнення з плівкою, як правило, обмотують гумою для меншого пошкодження самої плівки. На самому відео можна побачити, що в більшості своїй плівка рветься саме в місцях тертя з каркасом самих теплиць. Для зменшення ризику прориву плівки по всій довжині теплиці натягують сталевий дріт, який служить своєрідним амортизатором при поривах вітру. До речі термін експлуатації плівки в залежності від якості і самої товщини може становити від 3 до 5 років.

На бізнес відео можна побачити період підготовки теплиць під третю культур в даному випадки томати вже прибирають, а місце них починається висадка огірків з терміном дозрівання у вересні, жовтні. Для вирощування в теплицях використовую високорослі помідори, їх висота може досягати і 20 метрів, але в даних теплицях максимальне зростання куща становить 2,2 метра після чого томат прищеплюють (як правило, на кущі формують до 7 вязей – невеликі гілочки з самими плодами).
Як видно на відео для поливу використовують крапельне зрошення, невеликі чорні трубки, які через невеликі отвори пропускають по невеликі порції води. Впровадження краплинного зрошення дозволяє істотно заощадити як на внесення добрив, так і на часі для самого поливу. Як правило, при вирощуванні огірків і томатів не допускається полив повітряним шляхом, а ось прикореневій полив без даної системи на площі в 10 соток займає як мінімум один день.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Випічка хлібу як успішний напрямок для малого бізнесу
  • Ідея бізнесу – столярна майстерня
  • Малий бізнес ідеї на виробництві напівфабрикатів
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх