Відкриваємо шино монтаж, яке обладнання необхідне

обладнання для бізнес ідеї в вигляді шиномонтажу

Малий бізнес має дуже великі шанси повноцінно розвиватися в тих галузях де великий бізнес не має власних інтересів та не може, або ж не хоче займатися бізнесом. Така тенденція спостерігається по всьому світу в тому числі і на Україні з цієї точки зору найбільш перспективно виглядає сфера послуг.

*

 

До однією з ідеї в сфері послуг відноситься ідея по створенню шино монтажної майстерні, але перед тим як задуматись про створення такого бізнесу необхідно чутко окреслити коло необхідного обладнання для ведення власної справи.

 

По-перше, перед тим як розглядати яке ж обладнання Вам знадобитися для відкриття шино монтажу? Обов’язково необхідно проаналізувати місце розміщення майбутньої майстерні. Наприклад, якщо мова йде про трасу, на якій є постійний рух транзитних автомобілів (в тому числі великих «фур») або майстерня буде розташовуватися в районі з переважно легковим автотранспортом  та великою кількістю китайських «табуреток» (куди без них). Це важливо, тому що чітко визначає теоретичне коло клієнтів, на трасі логічно буде виглядати придбання більш дорогих верстатів, що дозволяють займатися шино монтажем вантажних авто і в доважок купити б / в обладнання для легкових машин самого нижчого класу. Чому саме так?

шиномонтажка - все обладнання

Все просто монтаж шин для вантажівок коштує дорожче, та й клієнтів на трасі такого плану вистачає, а от що стосується легкового транспорту то вкрай сумнівно, що будуть якісь різкі сплески і величезний наплив клієнтів, швидше за все завантаження буде більш-менш стабільним та цілком впораєтеся недороге обладнання. Ну і досить абсурдно буде виглядати покупка дорого обладнання для бізнесу, з прицілом на великий вантажний транспорт, при відкритті шиномонтажу біля гаражного кооперативу. Тут більш раціонально буде виглядати придбання  високопродуктивного обладнання саме для легковиків щоб не «злити» клієнтів та швидко їх обслуговувати, тоді Ваш бізнес з нуля буде мати 100% успіх.

По-друге, власне це логічне продовження першого, після оцінки потенційних клієнтів відразу ж плануйте додаткові послуги, наприклад, на трасі установка обладнання для рихтування дисків не спрацює, а от якщо Ви починаєте бізнес з нуля в місті, то варто про це подумати. Те ж відноситься і до торгівлі супутніми товарами, наприклад, на трасі буде корисно мати зо два десяти нових шин (різних розмірів), масло одночасно для їх розміщення не потрібно нічого вигадувати (дорога є дорога), а ось в місті якщо будете торгувати, то обов’язково наявність спеціалізованого приміщення.

І весь цей аналіз бажано робити до того як купили все обладнання для бізнесу з нуля, тобто на етапі складання бізнес-плану. Важливість цього елементу переоцінити важко адже Ви де-факто можете вкласти гроші в обладнання, яке не зовсім підходить під профіль майбутнього бізнесу і не забезпечити максимального рівня прибутку.

Так яке обладнання потрібно для організації шиномонтажу як бізнесу з нуля?

шиномонтаж - все обкладання - Шино монтувальний верстат, дане обладнання одне з основних у бізнесі, так, що саме до вибору даного верстата необхідно підійти з усією відповідальністю. Пропонувати якісь конкретні моделі або різновиду не буду, так як це дуже індивідуально та прямо залежить від місця розташування самої точки. Можна тільки сказати, що верстати бувають автомати або напівавтомати, як наслідок трохи дорожче і дешевше, але при цьому перші більш продуктивні. І звичайно верстати бувають для легкових і вантажних автомобілів, при виборі тих чи інших модифікацій обов’язково враховуйте свою майбутню клієнтуру.

*

- Балансувальний верстат, в сучасному шино монтажу просто необхідна річ, діляться на дві категорії автомати (вміють самостійно визначати параметри колеса) і напівавтомати (параметри колеса вносяться в ручну). Якщо з самими верстатами питання автомат чи напівавтомат відносне, то з балансувальним обладнанням з моєї точки зору все більш однозначно, бізнес відкривається з нуля, а автомат в два рази дорожче ніж напівавтомат. Так що вибір очевидний, хоча звичайно справа смаку.

- Компресор – при виборі компресора варто звернути увагу тільки на одну деталь, його продуктивність. Справа в тому, що більша частина інструментів в майстерні буде працювати від стисненого повітря і якщо на початковому етапі, наприклад, відкручувати колесо з машини будете руками, то з розвитком бізнесу цілком можете купити гайковерт на стиснутому повітрі таке інше. Тобто, як на мене оптимально прорахувати максимально можливий набір інструментів та його споживання стисненого повітря накинути 20% і тільки після цього купувати компресор. Як каже один мій знайомий «Запас одне місце не тисне» саме в даному випадку я з ним повністю згоден. Краще переплатити пару сотень зараз, ніж купувати другий агрегат потім.

- Домкрати – оптимально купувати гідравлічні домкрати, хоча «профі» бізнесу радять купувати пневмодомкрати, тут нічого сказати не можу справа смаку.

- Набір шиноремонтних матеріалів – переписувати що знадобитися не буду, одне можу сказати сюди входить дуже широкий перелік самих різних дрібниць. На початковому етапі раджу купити пару наборів ключів, матеріали для проведення «ремонту» шин і спробувати «клеїти колеса». По ходу таких практичних випробувань спливе все що потрібно.

Як доповнення можна (звичайно з урахуванням специфіки клієнтів) встановлювати

- Верстат для рихтування дисків.

- Устаткування для виробництва азотної суміші

І в першому та другому випадку ретельно зважте всі за і проти, і те й інше може стати або дуже істотним доважком до прибутку, але с таким же успіхом може бути простим марнотратством.

Ну, ось і весь мінімальне обладнання для шино монтажу – звичайно, якщо ви починаєте бізнес з нуля, чекаю Ваших зауважень та поправок, з радістю опублікую Ваші історії про відкриття бізнесу на Україні

Не забувайте підписатися на блог про бізнес ідеї.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
 • Обладнання для виробництва котлет
 • Вирощуємо гриби, яке обладнання необхідно
 • Варіант створення бізнесу на дому, або які ідеї для бізнесу можуть мати перспективи на Україні
Обсуждение: оставлено 4 коммент.
 1. Zhenja19 пишет:

  Кожна людина мріє відкрити свій власний малий бізнес. Усе залежить від бажання та можливостей. Якщо власна справа не приносить задоволення, то користі з цього не буде. Шиномонтаж дозволяє заробити достатньо грошей, але насамперед потребує великих затрат на початку. Для відкриття шиномонтажу крім інструментів потрібні ще й люди, які будуть виконувати роботу й збільшувати дохід сервісу.

 2. VasOtm пишет:

  Дійсно, власна справа у вигляді шино монтажної майстерні доволі прибутковий бізнес, тим більш в сьогодення, коли зростає попит як на нові, так и на старі автомобілі. Навіть в нашому невеликому селищі, де я проживаю, за останні три місяця відкрилися дві нові точки шино монтажу, де використовується сучасне обладнання. До того ж 3 майстерні вже малися у районі.

 3. Олександо пишет:

  Якщо мати певний початковий капітал, то шино монтаж дуже хороше капіталовкладення, перед тим як розпочати даний бізнес потрібно у першу чергу вивчити ринок і розташувати шино монтаж в таку місці де це дійсно не потрібно і не має великої кількості конкурентів, а кількість авто завжди збільшується не дивлячись на кризу, тобто і послуги шино монтажу будуть завжди необхідні!

 4. Марк пишет:

  Шиномонтаж як власна справа – це цікаво, прибутково, але водночас у цьому бізнесі є чимало конкурентів. Хоча, суджу з власного досвіду, цьому є альтернатива – робити шиномонтаж на селі. Саме на селі і не варто хвилюватися, що клієнтів буде замало. Сьогодні в сільській місцевості майже кожна третя сім’я має власне авто. А якщо село досить багате – то тим краще. Величезний плюс цієї ідеї в тому, що конкурентів не буде. Хоча крім шиномонтажу варто пропонувати інші види автосервісу, тоді власний бізнес запрацює інтенсивніше.

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх