Власна справа вдома

1212

Маючи трохи креативу і художніх талантів, хоча можна обійтися і без художніх талантів,є реальна можливість створити перспективний бізнес в домашніх умовах, на такому ринку, який  не має великої конкуренції, але і де-факто дуже слабо розвинений, хоча має велику перспективи. Тема для створення такого ось бізнесу в домашніх умовах виникла з инета і є в деякому роді копіюванням чужих ідей бізнесу. Разом з тим мені здається, що більшість ідей вже кимось придумані і реалізовувалися так, що мучаться совістю, не будемо.

*

Сама ідея власної справи  вдома була запропонована в ході спілкування в соціальній мережі і вже зараз отримала реальне втілення в життя в моєму регіоні. У всякому випадки ми намагаємося реалізувати  ідею на практиці і навіть є невеликі позитивні зрушення, як самі розумієте, я в першу чергу відповідаю за всю паперову сторону відкриття власної справи і плюс реклама та пошук клієнтів, а технікою займається партнер, який повністю вникає в суть технологічних процесів . Разом з тим сама процедура організації та ті вимоги, які необхідно врахувати при створенні такого бізнесу дають можливість говорити про те, що бізнес відноситься до категорії власна справа з нуля в домашніх умовах.

Мова йде про лиття металів як ідеї для власної справи в домашніх умовах, в якості основних виробів для створення бізнесу з нуля цілком реально використовувати банальні дверні ручки, власне хто не пам’ятає красиві бронзові або латунні ручки на дверях. Такі вироби завжди були атрибутом успішності житла, та самого господаря помешкання. На сьогодні ринок подібних виробів досить вузький і більшою мірою на ньому представлені штампування, м’яко скажемо не дуже доброї якості, але маючи невелику піч і бажання, цілком реально створити гарні бронзові або латунні ручки в домашніх умовах. Фактично мова йде про вироби ручної роботи що вже саме по собі говорить про їх можливу ринкової вартості. При цьому варто врахувати, що виготовленням бронзових виробів реально займатися в домашніх умовах, для цих цілей цілком підійде гараж або невелике приміщення з розеткою на 220Вт і наявністю водопроводу і каналізації, тим більше необхідний мінімальний набір так званого обладнання для малого бізнесу для даної власної справи досить не великий.

Основні параметри власної справи в домашніх умовах з виготовлення бронзових або латунних виробів (хоча можна відзначити, що цілком реально використовувати для виготовлення і цілий ряд інших сплавів) включає такий спектр обладнання для власного бізнесу малого та передумов:

 • - Наявність приміщення площею в 10-12 квадратів;
 • - Наявність електрики з потужністю в стандартні 220 Вт;
 • - Наявність каналізації та водопроводу;
 • - Бажання створити власний домашній бізнес.

*

Необхідне обладнання та матеріали для власна справа вдома (малого бізнесу):

 • - Піч для плавки – цілком реально виготовити самостійно практично з підручних засобів. Варто відзначити, що є й готові печі з вартістю в районі 5-6 тисяч доларів. Якщо є гроші то можна купити але для початку можна зробити такий пристрій самостійно, що обійдеться в 10 раз дешевше готового обладнання, до речі можливості самостійного виготовлення печей і роблять цей бізнес перспективним з точки зору ідей з нуля. Адже не секрет що обладнання для бізнесу це суттєва стаття витрат у будь-якому малому бізнесі.
 • - Матеріали для виготовлення, як макетів, так і самих форм для відливання. Якщо не купувати спеціальні суміші, а намагатися експериментувати зі звичайними матеріалами, то вийде набагато дешевше. Вартість готових матеріалів для форм починаються від 50 доларів за мішок (трохи більше 40кг), ну або виготовляти їх самостійно, що вийде знову-таки в 10 разів дешевше.
 • - Найголовніше це мати бажання займатися даним ремеслом, а фактично це кустарне виробництво на межі декількох ринків. За фактом існує велика кількість різної літератури як по виготовленню макетів і форм, так і самої технології лиття і доведення. Так, що реалізувати ідею реально як і знайти тих, хто займається даною власною справою та мають готові бізнес плани.

Як бачимо найголовнішою особливістю такого бізнесу з нуля буде те, що основною перешкодою для створення самого бізнесу є не грошова складова, а саме банальне бажання людини створити такого роду бізнесу з нуля. Багато аспектів залежить від того наскільки Ви готові займатися бізнесом в домашніх умовах, тобто чи готові Ви вчитися і освоювати нові технології, в цьому виді бізнесу їх існує безліч починаючи від різних форм, так і самих різних рецептів для виготовлення сплавів.

Що стосується збуту продукції, виробленої таким бізнесом, то існує декілька основних напрямків:

 • - Магазини будівельної продукції;
 • - Робота безпосередньо з виконробами і пропозиція їм відсотки від продажу;
 • - Робота з дизайнерами, самий перспективний напрямок, правда схема роботи знову-таки за відсоток від продажів;
 • - Самостійна продаж через інет і за допомогою реклами в ЗМІ.

Кожен з варіантів має як свої за так і проти. Для оптимальної розкрутки власної справи варто використовувати всі варіанти, тим більше один раз залучивши клієнта є надія, що надалі можна буде продавати йому інші вироби виготовлені таким чином.

Така бізнес ідея в домашніх умовах має величезну кількість плюсів, хоча є й мінуси, вона може сміливо вважатися однією з найбільш цікавих і перспективних бізнес ідей для людей з креативними нахилами і «золотими» руками. Хоча все-так  не забувайте і про інвестиційні бізнес-плани, які необхідно прораховувати в будь якому разі.

Не забувайте підписатися на блог про найцікавіші ідея малого бізнесу і по можливості оціните бізнес блог натиснувши на одну з кнопок внизу статті. Заздалегідь вдячний з повагою Олексій

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
 • Заробляємо дома або ж трохи ідей для домашнього бізнесу
 • Невеликі бізнес проекти в малому бізнесі
 • Невелике відео для домашнього бізнесу
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх