Власний бізнес, те що приносить значні прибутки

Власний бізнес який принесе Вам значні прибутки за відносно коротку терміни

*

Маючи великий агропромисловий потенціал  СРСР як не дивно проявляла особливу увагу рибному бізнесу (на превеликий жаль цього не можливо сказати про нинішню Україну) і це не дивно, маючи виходи до океанів і морів, а також безліч внутрішніх водойм та річок скористатися таким варіантом отримання продовольства просто було б гріх (до речі ми так цим і не користуємося). Як наслідок СРСР мало кілька величезних рибних флотів «бороздивших» простори океанів та морів, а також безліч рибних господарств де розводили або здійснювали комерційний промисел у внутрішніх водоймах. Але з розпадом Союзу рибна індустрія прийшла до занепаду, на зміну флотиліям прийшли браконьєри, а з урахуванням того, що водні організми просто виловлювали нещадним шляхом, без поповнення та врахування природних циклів, а також тим, що потреба в рибі зросла багаторазово на світових ринках, самої риби на внутрішньому ринку стало мало. Наслідком такого дефіциту, як завжди є зростання вартості і тут усе пішло за стандартними правилами. На сьогодні кілограм найпростішою риби за своєю ціною не поступається ціною кілограма м’яса.

Хтось, напевно, посміхнеться і скаже, та ось я купував кілограм риби (найдешевшої) і вона в 5 разів дешевше, ніж м’ясо. Але давайте подивимося на ситуацію реально, купуючи наприклад ту ж морожену або солену рибу, Ви платите за всю вагу, включаючи кістки, нутрощі, голову і ту ж лушпиння з плавниками. Просто в випадку з м’ясом тушу розділяють (до ручі в цінних сортах риби роблять так же), а в дешевих сортах риби цього не має, ось Ви за це і платите, а тепер полічіть, скільки ж реального рибного м’яса Ви купуєте? Думаю, що справедливо можна сказати, що рівень відходів з 1 кілограма тієї ж тюльки буде не менше 60% від загальної ваги, а може і більше. Це до слова про ціну, але рухаємося далі.

Як бачимо, реальна вартість риби в нашій країні навіть дуже пристойна, при цьому попит на дану продукцію так само великий, а якщо є попит і ціна, то просто гріх не використати такий товар для створення власного бізнесу з нуля. Тим більше що технологія вирощування самої риби не чим не складніше ніж більшість інших виробничих циклів, тобто гідна відповідь на питання як розпочати власний бізнес.

І так, існує кілька можливих варіантів розведення риби і кожна з них має свої переваги та недоліки і кожна може буди прекрасним варіантом розпочати власний бізнес, про них поговоримо в декількох окремих стаття, але саме зараз хотілося зупинитися на найпростішому варіанті розведенні риби в природних водоймах. У контексті саме даній статті під таким водоймами розуміємо ставки, озера і навіть річки.

Самим простим варіантом почати власний бізнес по розведенню риби, звичайно є її розведення в замкнутих водних об’єктах – то є невеликі озера або штучні ставки це і є той самий простий водний бізнес. Звичайно таке розведення найпростіше з усіх боків, але варто відзначити, що підходить не для всіх видів риби, як розумієте в таких водних об’єктах можна розводити тільки тих риб, які можуть жити у такому озері або ставку. Але практика показує, що і на розведенні товстолоба чи того ж коропа, і навіть звичайного карася можна побудувати відмінний бізнес тобто це все є прекрасною можливістю розпочати власний бізнес.

*

З чого складається подібний водний бізнес, або ж як розпочати власний бізнес на розведенні риби?

Перше це вибір самого водного об’єкту з досить великим водним дзеркалом (хоча б 3 – гектари), наявністю системного притоку свіжої води. Справа в тому, що при виборі ставка обов’язково необхідно на це звернути увагу, якщо немає природно припливу води і Ви буде залежні від того ж дощу, то, як розумієте в разі спекотного літа риба може просто спливти догори черевом. Тобто ставок або озеро не повинно пересихати. Додатково необхідно подивитися глибину водного об’єкта, в зимовий час повинні бути ями з досить глибиною, де риба могла б відстоятися і звичайно, щоб озеро не перемерзало до самого дна. Цей момент дуже суттєвий власного бізнесу бо є можливість втрати всієї справи за лічені дні.

Друге перед тим як розпочати власний бізнес на рибі обов’язково знайдіть знаходження самого «власника» озера або ставка, найчастіше ці об’єкти знаходяться в державній власності і з відповідними органами необхідно підписати договору оренди, а також взяти дозвіл на здійснення вилову водних організмів. Даний аспект дуже важливий, одного разу було таке, що людина зарибили, годував, а коли почав ловити, приїхали чиновники і почали вимагати документи і стверджувати, що він просто краде рибу ось такий може бути водний бізнес.

Третє обов’язково на самому ставкою необхідно розмістити житло, може і тимчасове, але в літній період озеро потрібно охороняти так, що на озері буде необхідно жити. Приміром, досить того ж вагончика.

Четверте – купівля снастів та човна. Снасті необхідні для вилову риби, ну і звичайно пару човнів теж обов’язкові, як же можливо розпочати власний бізнес на рибі без цього.

П’яте це придбання малька. В Україні на сьогодні досить багато різноманітних господарств вирощують і продають малька, так що знайти підходящий вид риби та купити не складє великих труднощів. Головне в даному випадку достатньо чітко прорахувати реальне водне дзеркало з урахуванням можливостей з зариблення. Тобто потрібно вибрати оптимальну кількість малька по відношенню до розмірів водойми. З одного боку багато малька буде означати, що риба буде повільно рости і гинути, а невелика кількість не дасть максимального результату. З іншого боку цілком реально поєднати кілька видів риби, які зможуть нормально рости в межах одного водойму і не заважати один одному, така кооперація до речі оптимальна для тих розпочинає власний бізнес в цьому сегменті.

Останнє це звичайно підготовка самого водоймища, обов’язково варто прибрати по можливості хижаків з водойми і звичайно тралом почистити дно від всякого роду корчів і інших елементів, які зможуть заважати при вилові самої товарної риби.

Весь процес розведення риби в цій ідеї власного бізнесу досить простий і складається з:

Зариблення ставка;

Охорона і годування. Годування риби в невеликих ставках обов’язково при цьому варто враховувати, що маєте справу з замкнутою системою, і перегодовувати не варто, це може призвести до «цвітіння» води, а в подальшому до гниття. Тобто сипати потрібно трохи менше ніж належить за нормою, це дуже важливий фактор в цьому власному бізнесі.

Вилов товарної риби та продаж її або самостійно або оптовикам.

Звичайно, в обсязі однієї статті неможливо описати всі технологічні особливості розведення риби, як найпростіший приклад, що бізнес має і свої підводні камені є те, що обов’язково необхідно спостерігати за станом самої риби. Як розумієте в таких промислових водоймах велика концентрація риби, що призводить до можливості розвитку всякого роду захворювання, так періодично проводять «підгодівлю» за допомогою всякого роду ліків. Так що перед тим як реалізовувати ідеї власного бізнесу обов’язково варто вивчити весь технологічний ланцюжок розведення риби. Але в цілому бізнес дуже прибутковий. По технологічній карті, звичайно за умови правильного годування, один гектар водного дзеркала здатний через рік принести до 25 тонн товарної риби.

Не забувайте підписатися на блог про ідеї малого бізнесу попереду багато цікавих тем для роздумів, а цілком можливих для реалізації на практиці.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
 • Робота в інтернеті
 • Перспективний бізнес в Україні
 • Бізнес-процес по створенню власної справі
Обсуждение: оставлено 2 коммент.
 1. Анна пишет:

  Розведення риби завжди було прибутковим явищем, адже Україна завжди була різнобічною країною яка знає смак як в м’ясних так і в рибних справах. Головна риба, яка хоч колись але стояла на столі кожної господині – це звичайно карась. Дуже вигідний вид риби, яка не потребує ретельного догляду і її разом з коропом непогано розводити у штучно створених водоймах, а рідкі види риб, прагнуть ретельного догляду і щоденної заміни води, а ще краще щоб ця вода була проточною.

 2. настя пишет:

  Розведення риби завжди було прибутковую справою! Для вирощування риби на присадибній ділянці краще всього підійдуть золотий та срібний карась, лин, а також сазан, короп, пелядь, сіг, форель.
  Найвибагливіші риби – карась і лин. Щоправда, вони повільно ростуть. Проте в жорстких умовах ущільненого заселення в водоймищі за 4 роки золоті карасі здатні досягати довжини 14-16 см і важити по 300-350 грамів. Срібний карась росте швидше золотого.
  Порівняно швидко росте сазан. При підгодівлі за 2 роки може досягти 400-500 г. Найперспективніша ж для розведення і вирощування в присадибному господарстві риба – короп. На другому році життя він може набрати 400-500 г, на третьому – до 1,5 кг.

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх