Як заробити гроші без стартового капіталу

Варіант як швидко заробітку вдома без стартового капіталу

*

Займаючись реалізацією всякого роду проектів для малого бізнесу, деколи робиш відкриття, які не те що придумати важко, а навіть уявити, разом з тим такі бізнес ідеї і дозволяють фактично робити гроші в сегментах які взагалі пусті. При цьому йдеться про солідні доходи з дуже прийнятною прибутковістю, звичайно, при правильній організації і бажанні з боку самого організатора  такого бізнесу.

Ідея знайдена на просторах глобальної мережі в з першого погляду здалася досить абсурдною і трохи дурною, разом з тим після більш детального вивчення ринку як самого виробництва так і збуту прийшло розуміння, що це не просто свіжа ідея бізнесу, це фактично нова ідея бізнесу дозволяє реально не просто заробити гроші, але і фактично створити свою справу з нуля без фінансових вкладень та стартового капіталу, навіть мінімального капіталу. Мова піде про так званих виноградних равликів, можна відзначити, що скептична посмішка одразу виникла на обличчі читачів, але не варто поспішати з висновками. Взагалі ми має бажання найти відповідь на питання « як заробити гроші».

Почнемо з самого початку.

Виноградні равлики живуть по всій території Європи, але ніколи не попадали до кошику традиційних у слов’янській кухні, чим власне і викликаний скептицизм більшості проживають на пострадянському просторі людей. Хоча в царській Росії вони активно використовувались в приготуванні, що і стало поштовхом для значно розширення ареалу їх проживання. Фактично ареал розширився  за рахунок активного вирощування в маєтках дворянства того часу. Разом з тим у Франції, трохи пізніше популярністю стали користуватися і у Німеччині, виноградні равлики користуються великим попитом в кулінарії. Тенденція збільшення споживання равликів в їжу по всій Європі вражає своєю динамікою, фактично щорічно ринок даної продукції зростає майже вдвічі. Такий позитивний тренд викликаний одночасно двома факторами, перший це зростанням популярності самої французької та італійської кухні та другим більш глобальним чинником, це як не дивно мода на здоровий спосіб життя. Фактично м’ясо виноградного равлика не містить холестерину, жирів і інших речей, здатних негативно вплинути на організм людини, разом з тим в ньому є цілий набір корисних властивостей. Можна відзначити, ще один фактор який спонукає до зростання попиту на м’ясо виноградних равликів, яких називають природною віагрою, коментувати даний фактор просто неможливо. Розповіді трохи історії самої виноградної равлики можна перейти і до самої нової ідеї малого бізнесу, думаю перелік переваг значно переважує суб’єктивні враження та все підказує як можна заробити гроші.

Розглядаючи виноградних равликів в якості бізнесу можна відзначити кілька позитивних сторін бізнес ідеї. Для початку реалізації всього бізнесу не потрібно фінансових вкладень, тобто це реальній спосіб заробити гроші не маючи стартового капіталу.

*

Тобто при організації бізнесу на равликах їх можна не вирощувати самостійно, а просто збирати на полях, дану роботу можна робити як самому, так і з залученням друзів або родичів. Звичайно, зібрати значну кількість равликів за один день практично нереально, але спосіб зберігання равликів досить простий. Для зберігання вже зібраних равликів необхідно приміщення або закрита територія на відкритому повітрі і невелика кількість свіжих пагонів для харчування. Збираємо таким равликів і вони самостійно «зберігаються» необхідну кількість часу. Після набору мінімальної партії починаємо пошук покупців для «живого товару», саме цей процес найбільш складний у всій бізнес ідеї. Поки, популярністю страви з равликів користуються тільки в дорогих ресторанах, які і можуть служити головним каналом збуту, плюс мережі супермаркетів, в яких реалізовується імпортних равликів. Правда варто відзначити, що при продажу в магазини, швидше за все, доведеться проводити первинну переробку равликів, хоча це все залежить від здібностей самого підприємця домовитися, цілком реальний варіант, коли вдасться налагодити збут живих равликів через магазини. Ще одним каналом реалізації живих равликів може бути експорт подібної продукції за межі країни, не секрет, що попит на равлика в Європі задовольняється в середньому на 60-70% і покупців там знайти досить просто, але організувати такі поставки можна, тільки маючи велику сировинну базу, хоча як бачимо збирання равликів та її реалізація це прекрасний спосіб заробити гроші з «повітря».

Тобто для реалізації цієї нової ідеї бізнесу на Україні необхідно на початковому етапі зібрати самих равликів, замітьте безкоштовно і знайти канал реалізації, що зажадає зусиль, але не зажадає вкладень грошей. Дана ідея бізнесу поряд з агентством вантажників, організацією екскурсій і фірмою аудиторських послуг, безперечно, не вимагає навіть мінімального стартового капіталу при організації своєї справи з нуля тільки бажання і прагнення заробити. Коли знайшлися покупці і бізнес ідея запрацювала на повну силу та ви начали заробляти гроші, варто задуматися про нарощування потужностей самого вирощування равликів, фактично створення ферми з вирощування таких равликів, що дасть можливість отримати обсяги і як наслідок збільшити прибуток бізнесу.

Технологія вирощування самих равликів досить проста і не вимагає, як і вся ідея в цілому фінансових вкладення, для вирощування необхідно невелику ділянку землі, матеріал для створення огородження та початкова кількість равликів для вирощування, як корм можна використовувати як зелену масу так і комбікорми. Детальніше технологія вирощування описана буде описана окрема так, що не забувайте підписатися на блог.

В цілому дану ідею можна назвати дуже перспективною  відповіддю на питання як заробити гроші і новою для бізнесу в Україні, тим більше мода на здоровий спосіб життя тільки росте, а корисність і поживність виноградних равликів ставить їх на сходинку вище інших продуктів харчування у сфері дієтології. Точно, так як і ферму з вирощування равликів можна чудово використовувати в якості місці для реалізації ідеї бізнесу у вигляді зеленого туризму. Головне в цьому бізнесі знайти першого покупця, якщо такий буде, в цілому ідея принесе великий прибуток і дозволить організувати свою справу з нуля на ринку де поки конкуренції практично немає.

Запрошую читачів підписуватися RSS і отримувати оновлення по новим ідеям малого бізнесу та окремим етапам розвитку власного бізнесу на Україні.

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
 • Свій бізнес з нуля та без великих вкладень
 • Невеликі бізнес проекти в малому бізнесі
 • Ідея бізнесу – столярна майстерня
Обсуждение: оставлено 5 коммент.
 1. Анна пишет:

  Я гадаю, бізнес продажі равликів в нашій країні поки, що не набрав потрібного розмаху, щоб було просто збути хоч мінімальну партію равликів. Проблема збирання не виникає, адже така тварина, яка дуже любить вологу і тому після рясного дощу їх надзвичайно багато. Але існує проблема у тому, що їх неможливо збути без посередників плюс продукції треба пройти експертизу після якої нададуть сертифікат якості, а щоб експортувати в Європу необхідно мати велику кількість продукції.

 2. Елена пишет:

  Мати власний бізнес в Україні важко, оскільки дуже багато конкурентів. Для розвитку малого бізнесу в Україні постійно потрібні нові ідеї. Ідея з розведенням равликів мені дуже імпонує. Більшість з нас живе у власному будинку чи має дачу і розведення равликів принесе не тільки гроші, але й задоволення всій сім’ї (особливо малюкам). Збір равликів на галявинках теж може з’єднати родини. А про реалізацію равликів не треба так турбуватися, є багато способів реалізації: об’яви у засобах масової інформації, Інтернет, ресторани. Якщо ж ми не встигнемо вчасно їх реалізувати, ми можемо завжди насолоджуватись стравами з равликів у колі сім’ї чи запропонувати сусідам. Можливо їм сподобається і продаж равликів переросте у продаж равликів сусідам.

 3. Hitl пишет:

  Давно маю бажання відкрити власний бізнес. Але найчастіше мене зупиняє у запропонованих ідеях два фактори. Або ідея здається досить банальною, або ж навпаки здається, що дуже вже вона далека від реальності нашого регіону. Чесно кажучи, ідею у цій статті я відношу до другої категорії. Олена, запропонувала продавати равликів сусідам. Мені здається, зо якщо я почну бігати по дому та продавати слимаків мені просто наб’ють пику. Так що, я власне, почекаю на більш реальну ідею.

 4. Анюта пишет:

  Бізнес ідея по вирощуванню равликів та їх реалізації, взагалі, непогана і має сенс. Так, згодна, що перший етап – збирання і зберігання равликів, найлегший у цій справі і не потребує витрачання власних заощаджень. Але другий етап – їх реалізація, найскладніший, бо необхідно буде знайти ринки збуту равликів. Як правило, українці не вживають їх у їжу, тому попит на них буде низький на відміну від європейців. Тому ця бізнес ідея може перейти у власну справу чи, навіть, малий бізнес в Україні, але у випадку, якщо буде орієнтація в сторону експорта.

 5. Органічна крамниця пишет:

  Не впевнена, що равлики в Україні користуються настільки великим попитом, щоб багато українських ресторанів їх потребувало. До того ж, при продажу равликів європейським ресторанам, їх зацікавить, де вирощували равликів, чим їх годували. Тут вже не покажеш їм поле і не скажеш: “Я тут їх назбирав”.
  Підкажу ще одну ідею, де потрібні равлики. Равликовий крем на основі слизу равликів. Можливо, равликами зацікавляться якісь косметичні виробники.

Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх