Заробляємо дома або ж трохи ідей для домашнього бізнесу

Використання репродукцій все більше стає популярним в Україні і не тільки як розвага

Створення повноцінного, якщо звичайно так буде коректно говорити, домашнього бізнесу достатньо проблематично адже за фактом до таких бізнес-ідей висувають велику кількість різноманітних вимог і найголовніше умов. Таких умов дійсно багато і чим більше тема  домашнього бізнесу починає набувати реальності, тим більш жорстко до цього питання починають ставитися як близькі люди, так і знайомі.

*

Як приклад ще вчора, до того як Ви збиралися зайнятися підробітком або організувати свій невеликий домашній бізнес начальник і співробітники без проблем могли відпустити або підставити плече, але вже буквально наступного дня замість плеча підставлять «ніжку» і так далі. Така ж картина і з близькими людьми, ще вчора родина говорить про брак грошей, а вже сьогодні нарікає на брак уваги або виявляється, що в будинку така маса недоробок, які реально потрібно зробити сьогодні ну і так далі. Звичайно, звучить це все доволі смішно, але на практиці такі проблеми багато в чому і є головною причиною невдач у домашньому бізнесі. Саме такі ось зміни, про які спочатку було не відомо і починають звужувати рамки реальних можливостей людини створити власний домашній бізнес. Разом з тим запропонована ідея домашнього бізнесу дозволяє дійсно досить швидко і відносно без проблемно організувати власний домашній бізнес, минаючи дуже багато проблемних ділянок.

Перспективній напрямок або трохи про ідеї для бізнесу з нуляІ так однією з найбільш перспективних і разом з тим реальних ідей домашнього бізнесу є не що інше, як виготовлення і продаж копій картин відомих художників. Ідея банальна і проста та коли я реально зіштовхнувся з подібним бізнесом, то був просто зачарований як простотою, так і рівнем доходу подібного бізнесу. На практиці до мене звернулася господиня подібної «майстерні» за допомогою в оформленні документів, хоча сама бізнес ідея такого ось домашнього бізнесу вже успішно функціонувала до цього.

В суті ідея бізнесу проста, для цього потрібно придбати широкоформатний принтері з можливістю друку репродукцій (так званий плоттер) і власне самі цифрові копії картин відомих художників. Крім того, необхідно буде навчитися виготовляти рамки під самі картини.

Тобто, друкуємо картину, натягуємо репродукцію на виготовлену рамку і віддаємо під реалізацію в магазини. По суті все просто і не вимагає не великого часу не зусиль. Разом з тим існує і ряд недоліків в даній ідеї бізнесу з нуля:

Недоліки ідеї для бізнесу з нуля:

- Досить висока вартість самого принтера (плоттера) – від 1200 доларів і вище;
- Наявність комунікабельності, наявність достатньо часу для організації сітки для реалізації продукції. Але практика показує, що важко організувати розміщення картин тільки в десяти перших магазинах далі справа йде набагато швидше і безболісніше;
- Необхідність пошуку якісних цифрових зображень, але знову таки труднощі будуть тільки при формуванні початкової бази, далі колекція буде рости самостійно тим більше існують окремі клуби любителів таких зображень де можна як купувати, так і обмінюватися такими репродукціями

*

До плюсів такої домашньої бізнес ідеї можна віднести:

- Невеликий час на організацію;
- Легкість організації;
- Відсутність необхідності в оформленні всього бізнесу, у всякому випадки на початку;
- Вільний графік і можливість займатися даним бізнесом саме у вільний час.
Як бачимо є свої мінуси і плюси але моя суб’єктивна думка, що така ідея домашнього бізнесу з нуля може як мінімум входити в десятку найбільш простих і реальних ідея як підробітки так і дійсно домашнього бізнесу.

Не забувайте підписатися на блог про ідеї для бізнесу на Україні та трохи кумедного відео

На цьому все. Нагадаю, що приєднавшись до групи « Про бізнес ідеї для України » Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з питань створення нового бізнесу, ідей для власної справи, пошуку інвесторів та оподаткування. Бажаю успіхів у бізнесу.
На ту же тему
  • Бізнес в Інтернеті
  • Малий бізнес ідеї на виробництві напівфабрикатів
  • Бізнес в маленьких містах України
Поделитесь своим мнением

Підпишіться на блог та отримуйте всю нову інформацію першими

Про бізнес ідеї, кредити та банки Всі матеріали опубліковані виключно в цілях ознайомлення. Використання матеріалів можливе лише при умові розміщення індексованого посилання на сайт http://ideya-biznesa.pp.ua Про бізнес ідеї, кредити та банки 2012 - 2014 роки
Про бізнес ідеї, кредити та банки © 2016 ·   Вход   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх